Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Já bych doporučil JACKED nebyla to nejlepší hra ale z těch všech klonů a napoobenin se asi blížila originálu nejvíce... docela mě to bavilo ale to už je hrozně let zpátky (2006 rok??!¨) takže ano vítám pokračo/remake originálu. Kde jinde se dá řezat za jízdy na motorce... *7*

    Mimochodem že by originál byl vhodný námět na některé retro? konekonců Karmáč už byl a tohle hodně lidí taky zná a co nezná pozná *3*
    • a nehrali to uz nahodou? mam nekde ulozeno, jakoby olejnik prejizdel babky s choditkem...

      nebo o tom jenom nekdy mluvili
      • Jack1947
        Na kanále to nemají takže jen mluvily.
  • MiMo
    Road Rash jsem jako malej miloval, sice uz hry nehraju, ale je fajn, ze se to tak nejak vraci zpatky. Na druhou stranu to vypada jako mod do GTA 5, coz pri ty jednoduchosti dava smysl a divim se, ze to Rockstar nepouzili. Kazdopadne tim padem ta cena vypada trochu prestrelene, coz neni vycitka autorum vylozene tedy. Jen GTA tyhle jednoduchy veci trochu devalvuje
  • Road Rash jsem jako malej pařil do zblbnutí u bratránka na 3DO, doteď si vzpomínám na parádní stylizaci v menu a skvělou hudbu. Road Redemption hodně z toho postrádá (resp. asi všechno, menu je obyčejné, hudba taková... no, hlavně že tam je nějaká...), ale hratelnost je pořád starý dobrý Road Rash v nové (dobře, trochu postarší) grafice, hlavně ve split-screenu je to fakt super zábava *5* s kámošem si občas zahrajeme z nostalgie Mashed, Flatout: Ultimate carnage nebo Crash Bash, řekl bych, že tuhle hru přidáme na seznam *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit