Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • > pro PC, Mac a Linux

    A pro Windows to nebude?
  • Mám za sebou něco přes hodinu hraní, několikero povedených hádanek (zasekl jsem se teď na "barvičkách") a spoustu bugů jsem teda nepotkal... pouze text v menu, ale i bez něj to jde hrát ;) A nebýt toho je to zatím bezvadný nástupce Neverhood. Snad vydrží alespoň těch 5 hodinek...
  • Neverhood mám rád, zkoušel jsem chvilku hrát toto, po zdařilém a docela slibném intru se ale dostavila dost nuda a neblahé tušení.. že jediná věc, která bude na hře doopravdy zajímavá, je ta, že je všechno z plastelíny a že hra jinak už ničím vynikat nebude. Na druhou stranu jsem prošel jen pár obrazovek, tak doufám, že se mýlím..
  • Chim
    Škoda, pár měsíců si tedy ještě počkám. Naštěstí je pořád co hrát.
  • Počkám tak 2-3 měsíce až vychytají mouchy a pak si to vychutnám *14* .
  • Takže se vyplatí počkat? Neverhood miluju, ale jestli je to tak rozbitý jak tu někteří tvrdíte... řekněme, že si nechci zkazit vzpomínky z dětství.
  • Pc gaming...kupis a 30 hodin hladas po nete ako to adekvatne spustit...nie ako konzola..vlozis..odmietnes update a tahas pocas uz hrania ktore sa hned spusti
    • Console gaming - vychází tak málo kvalitních her, že zabíjíš čas na diskusích, kde ze sebe děláš vola :)
  • Spades
    Potřeboval bych poradit
    Nemůžu najít 3tí symbol z těch 3 prvních (ty co vidí jen beek-beek), poradil by mi někdo, kde je ten poslední? Jako poslední věc sem uspal děcko, a dostal z něj ten zelený krystal.
    • treti symbol najdes po zapnuti prvniho zdroje stavy pro ty pojizdny voziky...
      kazdopadne se to da vzit metodou pokus omyl, kdyz znas ty dva zbyvajici, ale to k nicemu stejne neni .)
  • chjo.. vcera poslou blej link ke stazeni.. tak to stahnu az dnes.. nema to instalaci rovnou pustim.. texty taky v trapu... nepodporuje 4k .. coz se dalo cekat.. no alespon mohli dat aktivaci pres steam az budou tuny patchu.. taky ne :( ale jinak to vypada pekne..
    • Nevím jak ty, ale já to stahoval přes Humble Store, na kterej byl liink v tom release update na kickstarteru a tam se dá získat i Steam klíč.
  • a to vybrali 21 mega... A nejsou schopni udělat pořádnou hru...
    • Veskoslav
      21 miliónů opravdu nic není. Obzvlášť u hry tohoto typu. Veškeré animace jsou dělány ručně. Neříkám, že optimalizace atd. v pořádku, ale rozhodně ta hra je něco jiného a co se týče vývoje a tvorby, tak mnohem náročnější než šablonovité hry ala CoD, které stojí 50 krát více a přesto nemají svou kvalitu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit