Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miker17
    drak po opici :-)
  • Jůůůůů. JDEME hrát všichni rychle Skyrim protože je to moc cool a IN. Můžu si toho draka ochočit? Nechci mít jen Kr*p Koně, ale i Kr*pl Draka.
    • Skyrim je supr:)
    • NEEE JDEME se všichni vyblit a vysrat na web protože to je novy sport a je to strašne COOL a IN tady je tech Ki*pluuu, no schvalne dalšich 2500 vyblitku.
      Nema cenu neco seriozni napsat, to fakt nema cenu.
  • Ja si myslim, že luďom treba opakovať stale dookola 3 zasadne veci:
    1.Bethesda nema vo svojej triede konkurenta, protože je podstatne jednoduchšie robiť linaerne koridorovky, ako openworld system, čo obnaša obrovsku kopu prace nielen s tvorbou, ale aj s odlaďovanim, ale namiesto obdivu, ktory si pravom zasluži, ju za to určita skupina ludi vyslovene nenavidi. Čo k tomu dodať ? Žiadne slušne slova ma nanapadaju, len niečo o pohlavnych udoch...
    Piše sa rok 2011 a ja sa pytam, prečo všetky hry už nie so openworld ??
    2.Žiadna hra sa nechce vydať nedorobena, zabugovana, nedoladena a vydavaju sa napriek tomu, dnes už skoro bez vinimky, asi to bude mať niečo spoločne s betatestom, čo v pripade SKYRIMU musi byť skutočne naročne, a vyvoj stoji prachy, takže by hru mohli vydať o rok či o dva, po dokonalom betateste.
    3.Hru hodnotili ultimatnym hodnoteni recenzenti po celom svete a nie Bhetesda !!!
    Ďalši dôvod k nenavisti...
    Na tomto webe som zaznamenal 2 ultimatne hodnotenia: ME 2 a Deus Ex 3, obe hry som naďaleko obišiel, a nemam s tym žiadny problem, nemyslim si že 10tkova hra musi byť pre každeho.
    • 1. Gothic, Gothic 2, Gothic 3 (ano aj ten, ked je v priamom suboji s oblivionom tak bez problemov), Risen, za chvilu Risen 2. A ludia by mohli povedat ze aj Two Worlds, aj ked to je podla mna sh1t.
      2. To mas naozaj pravdu, rovnako je na tm aj Gothic, ale ked si zoberies ake prostriedky ma Bethesda a v akom stave sa vydavaju ich hry a stale si ich chces zastavat, tak si len zaslepeny fanboy
      3. Hru hodnotili ultimatnym hodnotenim len idi*ti.
      • Presne to sa tykalo aj Fallout 3, to bolo reči, kolko je tam bugov, a že je to nehratelne, dobre že nechceli podpaliť študio...ja som nahral vyše 150 hodin a 1x !! sa mi zombik do pol pasa prepadol do podlahy, čo vyriešilo F5 a F9, ja totišto viem oceniť skvelu hru a nie len od Bethesdy, nie, ja nie som zaslepeny funboy, ja som kozmicka loď Enterprise...
      • 1.Ani jeden Gothic nebol v takom meritku ako hry od Bethesdy a je to proste ina liga.
        2.Ake prostriedky čo za prostriedky čo to taraš, Bethesda ma prostriedky ake ma a kto ju financuje NASA ??
        A v akom stave ?? Ja som nenarazil na žiadne važne bugy a že Vavra robi s komara somara, lebo jemu nič neni dosť dobre a potrebuje sa zviditelňovať a vy mu to žeriete, aby ste boli husty parani a ja som zasleeny fanboy...
        Môžte žvastať, čo len chcete, ja SKYRIM hram !!! a nikto DPC mi nebude rozpravať čo tam je a čo nie je, mam vlastne oči, vlastny nazor a to doporučujem aj ostatnym!
        3.Hru hodnotili ultimatnym hodnotenim len idi*ti, jasne, šeci su kkti, len ty si lietadlo...
        *1*
    • Keď chceš hrať open world, tak hraj nejaké MMO a žiadne takéto bugy neuvidíš.
  • opravdu mi to chvílema připadá že vývojáři se za každou cenu snaží přesvědčit hráče že koupit si v dnešní době hru hned po vydání je prostě chyba ... v lepším případě různé malé bugy "jen" kazí zážitek ze hry, v horším případě chyby rovnou komplikují/znemožňují hraní. člověk si hru koupí a pak si připadá jak pitomec, čekat na to až/jestli vyjde patch, doufat že patch toho opraví víc než toho na oplátku pokazí, do toho pro jistotu začnou vycházet DLCčka (vesměs ještě hůř odladěná a přinášející další problémy) a celý kolotoč typu "průser -> čekání na patch -> další bugy -> další pokusy o opravu -> definitivní nasrání se na hru a čekání na snad odladěnou verzi tak za rok až dva" začíná znova
  • jen taková hloupá poznámka, kdo vás nutí ted hru patchovat? já si update zakázal (každá hra se dá ve steamu nějak nastavit) a včera večer pěkně zahrál
    • Neby by autoři mohli hru přejmenovat na Pratchett scrolls a maj tim pádem vyřešený problémy :-)
  • Nadávejte Danovi, že tu hru pomlouvá, ale tohle už je fakt docela síla!
  • A to sem si myslel ze uz sem z skyrim bugu videl to nejlepsi *1*
  • No, vidím tu spousty rozhněvaných hráčů skyrimu, co se tu do sebe navzájem pouští... Já po předchozích zkušennostech s Bethesdou jsem se ovládnul, a počkal s nákupem, a jsem rád...
    Uvidím na jaře, tak březen-duben, třeba už to bude poladěný. Zatím si raději zapařím znova nějakou starší tutovku.... *3*
    • Procpak si rad? Veris vsemu co je napsano? Ja uz mam Skyrim dohran(cca 40 hodin-samozrejme zdaleka jsem neplnil vse) a krome chybejicich textur vody na jednom miste a krome toho ze me obr za celou hru parkrat vystrelil do vesmiru,jsem na PC verzi nenarazil na zadny vazny bug.
      Vcerejsi patch je samozrejme fail,o tom neni pochyb. I kdyz ja muzu dat take jen na tento clanek. Hru jsme po nem hrat nezkousel.
      • A ještě k tvému hloupému dotazu, proč jsem rád asi tolik.: Ne, nevěřím všemu co je napsáno, ale tomuto článku ano.
        Buď rád, že už jsi hru dohrál. Kdybys byl teď někde v polovině, tvoje resistence vůči magii zmizela a draci by lítaly pozpátku, tak asi nebudeš zrovna chrochtat blahem, nemyslíš? PC nemám. Pouze xbox360 a PS3 a na hru jsem se hodně těšil. Odolat pokušení si ji koupit nebylo snadný, ale teď toho nelituju. Naopak. Jo ten dnešní hype je prostě nelítostej....
        • Xšrot z roku 360 a PS3, co dodat ...
          • no jo. zase jedna věcná od nějakýho konzolofóba.... *1*
      • No, mě jen připadá, že si asi Bethesda tímto způsobem nějak kompenzuje nedostatek humoru v samotné hře.... *1* Černej humor já tůůze rád.... *3*
  • to: huhi

    Prosimte usetri me tvych trapnych narazek na vek, ktery v mem podani je zcela jiste vyssi nez tvuj. Apropo tyhle prispevky o veku totiz vetsinou pisi jedinci, kterym sotva tahne na 18. Tve kazani mi totiz prijde ve smyslu, kdo na tebe kamenem ty na neho chlebem, pripominas mi stuj co stuj jehovisty.
    Uvedom si ze v dnesni dobe moralniho upadku obzvlaste u mlade generace nactiletych se slusne chovani nenosi a uz vubec ne na diskuzich, kde je kazdy anonymne zasity pod IP a proto si mysli, ze si muze vuci druhemu dovolit naprosto vse a nikdo na nej neprijde, viz kostej a podobna individua.
    Ano velice te slechti, ze do teto skupiny nactiletych nezapadas, ale ja takovy nejsem a kdyz se nekdo chova na diskuzi jak prase, tak se k nemu chovam stejným metrem i kdyz me to vicemene srazi na jeho uroven, ale tohle uz opravdu neresim. Abys prezil v tomhle augiasove chlevu, musis mit ostre lokt, pokud je nemas, je to boj s vetrnymi mlyny a ktery se tady snazis zrovna ty a system te drive ci pozdeji semele. Takze vitej v 21 stoleti moralniho upadku, lepsi uz to nebude.
    Jo a nevysvetluj si to prosim tak, ze se chovam na diskuzi neurvale ke vsem "diskutujicim", pokud nekdo vede konstuktivni diskuzi, coz v tvem pripade neni, jen neco neustale papouskujes o veku, tak s nim milerad pokecam o vsem moznem ve vsi slusnosti.


    Omlouvam se za OT, ktery do teto diskuze o Skyrimu nepatri, ale nedalo me to a musel jsem na pana huhi reagovat.
    • Zajimave. Kdyz nekdo nadava hracum ktere Skyrim bavi,tak je to podle tebe v poradku. Takze ty jsi tomu cloveku nadaval ze se chova jako prase(tudiz se k nemu podle tve logiky taky muzes chovat jako prase),prestoze on stejne jako ty reagoval na urazlivy prispevek(tudiz dle tve logiky ma stejne pravo se chovat jako prase). Hmmm. Nemas to nejak pomotane?
      A o tom ze neco papouskuji nevim. Bud spatne ctes,nebo si vsechno vztahujes na sebe. Tve posty mi pripadaji zbytecne agresivni a na ostre lokty na forech neverim. Pokud je clovek dostatecne vyzraly,nepotrebuje svuj nazor prosazovat za kazdou cenu. Skodi tim jenom sobe *7*
  • Vydat podobně zabugovanou hru řekněme v době, kdy 10/10 dostal takový Baldurs gate 2, tak by hra stěží obdržela nějakých 6/10 i přes její jinak podařený obsah. Bohužel dobrých her je dnes jako šafránu, takže 10/10 dostává každá hra, která vybočuje z jinach plitkého moře různorodých kravin, po jejichž dohrání letí hra buď do koše, nebo do bazaru.
    • to si myslis, ze BG2 je prvni hra RPG, ktera dostavala vysoky hodnoceni? Kvalitnejsi RPG vychazeli klidne i 5 let pred BG a i ty mely dost bugu.
      • Ne, to si nemyslím. Pouze jsem vybral časový úsek, kdy si pamatuji na hru, která si těch 10/10 zasloužila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit