Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zetko, myslel jsem si, když navrhneš, že LOTRO je lepší jak WOW, myslel jsem si, že budeš brát třeba grafické nebo ovládací prvky, ale místo toho navrhneš příběh, díky kterému je wowko v guinnesově knize rekordů, přes 860 dějových linek a přes 2000 hodin příběhu, což znamená, že wowko ma nejdelší a nejrozsáhlejší přiběh ve světě her. :)
  • Wow je nejlepší ale pandy uz smrdej do cata to ještě bylo dobrý , warlordi budou asi lepší než pandy ale jak říká david koller nic neni na.stalo :DDD
  • tonnymontana
    Wow byla docela sranda pred pandama bohuzel asian styl a pandicky s kungfu me moc nesednou, aby se nereklo projel jsem datac a byl rozcarovan.

    pak prisel Wildstar a ja jen valim oci ma to snad vse dobre z mmo za 10let. komplexnosti pripominajici SWG v zacatku ale obohacene o nove prvky. jenom souboj se da popsat s jakoukoli priserou na list papiru:) je tam toho hodne a pokud nekoho neodrazuje sverazna grafika klidne do toho jdete budete prekvapeni:) ja si ho uzivam uz od launche a hodne lidem kterym jsem to popisoval treba u vecerniho relax diabla si to poridilo..zklamani nejsou:) pokud vim zadne mikrotransakce, zadne kupovani goldu u NCSOFTU do hry ciste jen hra a pak mesicni poplatek a tak by to melo bejt:) jakmile tam pridaji milion asijskych napadu na dokopeni toho ci onoho odradilo by me to.

    WoW jsem zrusil, datadisk zdarma je hezke gesto ale pro vsechny co to koupili je to rana pod pas coz ma blizz u wowka rad jiz delsi dobu. a Kupovat novej datac stim ze se zdrazi predplatne + bude vice veci v eshopu to me uz zarucene nelaka. asi bych jim rekl diky za hru pred pandama a at se dari:)
    • Vidis a me treba pandy nevadi, ale vadi me wildstar :) Kazdy ma jine chute :)
    • Předplatné se zdražilo jen Britům. Naše v eurech zůstává stejné.
  • nechapu jak vsichni tady ty MMORPG parani co jsou vseho prejedeni nikdy nezkusily FFXIV, podle me aktulane nejlepsi placene MMORPG na trhu a to bez kecu...
    dodneska mam jednou tejdne na serveru v prime time cekacku - ok sice 1-3min, ale o necem to svedci
    • Me vadi jak je tqhle hra instancovana to proste neni open world...a to me hodne kazi dojem z mmo. Uvazoval jsem o t kvuli kampsovi co hraje na ps4.
      • tak to je dneska 99% MMORPG, open MMORPG se zacinaji sice vracet Archeage, Albion, ale to je opravdu pro HC hrace, protoze sam si tam ani neuprdnes a natodle uz opravdu nemam cas, todle uz mam zasebou v UO a hlavne v Lajne, kdy se v noci cekalo na bose a pak se o nej x hodin bojovalo mezi hracema *1*
    • Ne kazdymu sedi japonskej vizualni styl. Treba mně...
      • jako todle je ta nechabsi vymluva co znam, ale budiz...
        na druhou stranu pokud nekomu nevadi buzi elfici, vysmaty kravicky, orkove, trpalzlici a buh vi co jeste, tak nevim proc by mu meli vadit "sikmo-ocka", ja jsem osobne nikdy hry nehral kuli tomu jak vypadji, ale jak se hraji...
        • Jaká výmluva? Vizuální stránka hry je prostě zásadní a ne všichni rádi ty úchylárny.

          Co je v té hře tak super? Já viděl jen videa, kde vyzdvihovaly různé herní prvky s tím, že jsou v té hře zcela originální, přitom jsem naprosto totéž a lépe viděl v jiných MMO (Rift např.).
          • supr na te hre je ze z ni mam pocit ze ti tam nikdo nehazi zbytecne klacky pod nohy, ano system class je hodne podobny tomu v Riftu, ale jen v zakladu, tady je to totalka, kdykoliv mimo combat (krom instanci) se muzes prehodit na jinou class, todle me vzdycky hrozne stvalo v jinych MMO, kdy jsem chtel levelit alta a nemohl byt s mainem ve fronte na end instanci tady zadny problem, craft je tu kompletne nove povolani, levelujes, musis resit gear apod.., 12 dungu (pro leveling), 14 dungu na end game, nektere jsou uplne nove jine jsou hard verze tech nizsich, ale Hard verze neni otom jen vic HP a DMG, ale spolecne maji jen prostredi, ale jina cesta, 22 trialu (instance ciste jen na bosse), 14 minidungu jako trenik behem levelingu, hunting logy, Grand Company, v open World se jezdi FATE (public eventy) a Hunty (opravdove loveni, mob ma random spawn misto, takze se nejdrim opravdu musi najit), Guild a privat housing, Mount/companion, ktereho si nejen osedlate, ale i muze bojovat svama a progresuje (davate mu gear, vybirate skilly...), craft companion (podobne jako v SWTOR) a co je uplne da best a nejvic me u hry drzi je komunita, takovou jsem naposled zazil v EQ a UO, kazdy rad poradi, pomuze, ale co jsem se dozvedel tak todle je pry u FF serie standard, preci jen to neni hra pro kazdeho
            • Trochu si protirecis, na jedne strane reknes chaba vymluva, kdyz to nekomu nesedi a nakonci tohodle postu napises, ze to neni pro kazdeho :D Jen se nad tim zamysli. Me osobne Asijsky styl nevadi, ale vzhledem k ostatnim, se kterymi obcas hraji to moc nejde dohromady, protoze oni proste asijsky styl nemaji radi a ja jim rozumim, protoze jsou naopak veci, ktere oni muzou a me jsou proti srsti :)
            • 14 dungů na end game? Se divim, ze to sem vubec pises. Dyt to je ostuda jak *12*
  • species
    Ja toho wowka mam od toho roku 2004 totalne plny zuby, ze si snad necham ujit i tohle, stejne jako sem si nechal ujit pandy.

    Ano, ostatni mmo maji lifespan tak mesic-dva nez prejdou free, ale to je spis proto ze wow je takovy PC call of duty a to hlavne v tom na jake publikum je to cilene. Delaji se wow penaly, wow tasky do skoly, wow dilda..... atp.

    Mimochodem ty "novy modely" vypadaj podprumerne uz ted, ano kravicky se ted krasne smeji, orkove se sklebi a celkove to vypada jak sims hra, ale to je asi tak vse.

    O tom ze neni problem potkat tauren paladina nebo undead monka tu radsi psat ani nebudu...


    Za me jeden velky PASS, urcite je wowko ted jinde nez kde byvalo ale pro lidi co to hrajou od zacatku uz to neni.
    • Nepamatuju jediný MMO, který by přešlo po 1-2 měsících na free.

      Wowko vanilla bylo dobrý v tý době, kdy bylo aktuální. Teď už je to ale naprosto nehratelný. Jen falešný vzpomínky na lepší časy... Si to zkuste. Vanilla serverů je kupodivu pořád dost..
    • Tyto zahořklé příspěvky na wowko.. kdy každý potřebuje všem sdělit, že to hrál od začátku, ale teďka je to pro děti...No to už je evergreen jako do trade chatu napsat: "wow first mmo" *1*
      • species
        Ja sem prece nikde nenapsal ze je wowko ted pro deti..... jen je mmo trh mnohem pristupnejsi masovemu publiku nez byl kdyz wowko vychazelo, mmocka hrali vetsinou nerdi co meli cas a naladu sr*t se s, na dnesni pomery, slozitymi a nekompromisnimi pravidly. To wowko postupne zmenilo.

        Ja jsem pouze psal ze jsem wowkem uz natolik prejeden ze se me roluji prsty na nohou jen pri predstave ze bych se tam mel zase vracet.
        • promiň asi sem to špatně pochopil.

          ...dostává mě jak u každý diskuze pod wowkem tohle lidi musí světu sdělovat tak sem se nechal unést,

          já jsem třeba "přejeden" nakonec každou hrou u wowka konkrétně mě to vydrží většinou tak 3-4 měsíce pak si dám pauzu atd.
          • species
            To mas pravdu, jak jsem rikal, vsechny ostatni mmo vydrzi mesic, dva nez prejdou do freecka nebo zaniknou uplne.

            Me osobne mrte bavil warhammer online a ted wildstar, bohuzel u obou jsem vydrzel chvili :/
  • WoWko je dobrá hra - sám jse ho léta hrál a občas ho ještě zapnu. Hraju ale LOTRO a to je podle mě výrazně lepší hra, pokud vám jde spíše o herní svět, příběh a občas instance. Na pvp to ale není (WoWko pvp mě ale taky nebavilo).

    Brzy vyjde pro LOTRO velký update přidávající novou rasu a povolání. Spousta hráčů proto začne hrát pěkně od začátku, od začátečnických lokací, které tedy budou více naplněné a celá hra bude daleko zajímavější i pro zcela nové příchozí hráče, kteří si občas stěžovali, že v začátečnických lokacích nikoho nepotkali. Proto si myslím, že s tímto updatem bude ideální čas LOTRO konečně ozkoušet. Podle mě je to strašně podceněné MMO nikterak horší jak WoW, v mnohém podle mě lepší.
    • Prakticky libovolny MMO je lepsi nez wow ... jenze v zadnym nemas ani zdaleka tolik hracu. A na to trebas prave lotro dojizdi. Kdyz to preslo na f2p, tak prvni 3 mesice to bylo OK, protoze tam byly hromady lidi. Dneska? Specielne pri tom, jak je ten svet rozsahlej? Ano, muzes to prochazet singl, ale to je pak trochu nuda. On je totiz docela rozdil bezet jako slepice pres pul herniho sveta sam (a 100x u toho chcipnout) vs bavit se u toho s dalsima 20ti lidma(a vyuzivat toho, ze chcipnou oni).
      • O tomhle jsme se bavili a já zrovna tady na foru tobě dokazoval, že to není s tou populací zase tak špatný. Krom toho je stejně celá komunita fragmentována na servery, takže je ve výsledku docela jednou, jestli nějaký MMO hraje 6 milionů lidí nebo jen 100 tisíc. Nakonec málo updatů ve WoW a naopak častější updaty v LOTRO mě přesvědčili, že WoWko je ždímačka na prachy (a lituji ale ne o moc více) a LOTRO i přes menší popularitu se umí držet a být řádně updatováno.

        A jak jsem psal, díky nové rase bude hrát spousta hráčů třeba i po letech hru pěkně odznovu a zaplaní se počáteční lokace, takže je ideální čas se v tu dobu na LOTRO konečně podívat.

        LOTRO má tak trochu smůlu. Kam se podívám, tam je debilně prezentovaný. Vídám videa na youtube od naprostých ichtylů, co mají UI nastaveno hloupě a hrají na ubohé graf. nastavení, takže LOTRO potom vypadá fakt špatně. Kromě toho v boji stojí jak pablbové a celkově to hrajou naprosto retardovaně. Se pak nedivím, že kdekdo se o tuhle hru následně přestane zajímat...
  • Mám na vás otázku. Koľko voľného času vlastne máte. Ja rovno poviem, že ak je to 1 h tak je to výhra. Musím sa venovať toľkým veciam....
    • Bud das prednost hrani, nebo das prednost rodine, pratelum, nebo das prednost nejakemu jinemu konicku (sport, kultura, cumeni do zdi atd.). Pokud mas priority jinde, a venujes se hrani pouze v dobe, kdy opravdu uz neni, co delat. Tak je jasne, ze ti nic extra nezbyde.

      V soucasne dobe me osobne treba ani nebavi hrat, tak koukam na filmy a ctu si. Je to zmena, ale nemuzu rict, ze nemam cas na to a to. Cas je ale prioritou pro me osobne je neco jineho.
    • tak si stáhni nejaký bot program co to bude hrát za tebe, takhle mužeš levelovat, farmit, dokonce i delat pvp aniž bys to vubec musel hrát
    • Všechno je to o preferencích a organizaci času. Čas vždy je, když se chce. *4*
  • Ahoj, souhlasim s tebou v prvni casti, aby clovek neceho dosahl, tak musi do hry investovat urcite usili. ale rozhodne to dnes nevypada jako za casu TBC. Blizzard od te doby vysel casual hracum hodne vstric a dnes si plnohodnotne WoW, muze zahrat kazdy. Ano, stale plati to, kdo chce hrat na top urovni musi toho obetovat hodne, ale...
    S tim "noliferstvim" zasadne nesouhlasim. Promin, ale to nechapu, kde se tyhle predsudky stale berou. MMO jsem prosel celou radu, potkal mnoho lidi a fakt nemuzu rici, ze bych nekoho takoveho znal. Ano, extremni pripady se daji najit kdekoliv. Navic, nechapu v cem je lepsi parta kamaradu, kteri si sednou na par hodin k pivu oproti parte kamaradu, kteri si sednou ke hre a bavi se vsichni stejne. Albert Einstein jedou rekl, ze je snazsi rozbit atom, nezli lidske predsudky.
    • rozdíl je v tom, že "na pivu" ses s lidma realně, na wowu seš virtualne... detail
      • rovno napis ze ti pri virtualnej komunikacii chyba fyzicky kontakt.
        urcite ked sedis s kamaratmi na pive tak mas potrebu sa ich dotykat, obcas kamarata pohladkat alebo len tak chytit za stehno, ze?
        • Treba to bezne delaji :).
          Kazdopadne je to trochu jine, kdyz sedis s prateli u piva a rozhodne je to jeste vic jine, kdyz nemas sebou smarthphone, jsi bez internetu a proste z relaxujes. Kdyz jsi pripojen k siti, tak zpravidla te "otravuji" veci, jen diky tomu, ze mas moznost jineho typu komunikace :).

          Nekdy neni spatne, zajet na dovolenou bez moznosti se nekam pripojit a nebo idealne, kdyz dojde k vypadku site a nebo dokonce k vypadku elektrickeho proudu, pak zkuste prijit na to, co delat v takove situaci. A jak se projevi na psychice dotcenych osob.
        • species
          hah, owned. +1
  • 10 let a stale se WoW smeje ze svyho trunu *5* A jeste dlouho bude...
  • "Žádný háček v tom jednoduše žádný není."
    Jen drobný nadbytek jednoho žádný... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit