zavřít
...

Podívejte se do zákulisí vývoje českých her. Na Steamu vyšel dokument New Game

Aleš Brunclík před rokem a půl vyrukoval na Startovač se svým studentským projektem New Game, který sleduje vývoj her čtyř českých nezávislých studií. Téma je zjevně pro lidi lákavé, protože se projekt podařilo zafinancovat. Premiéra dokumentárního snímku proběhla na konci března letošního roku, ale...
 • Corvus tiscali.cz
  0 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Za mě v dokumentu nejzajímavější mistr Dvorský a celá Amanita :-)
  31.8.2017

  reagovat

 • TheRKD tiscali.cz
  7 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Nejlepší je Marek Rosa, jak říká něco jako -- ... když vidím, jak jsou nějací lidé neefektivní, nejradši bych je přeprogramoval.
  30.8.2017

  reagovat

  • nemo22 tiscali.cz
   7 souhlasí, 1 nesouhlasí
   nic v zlom ale ja ked pocujem tu jeho tragicku anglictinu mam chut preprogramovat mu jazykovy/audio modul. On sa fakt tazko pocuva.
   30.8.2017

   reagovat

 • Salem (anonym)
  1 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Jinak na Humblu jsou teď dvě české hry v balíčku.
  30.8.2017

  reagovat

 • aaa (anonym)
  6 souhlasí, 9 nesouhlasí
  "Keen Software House sice stojí za výborným vesmírným survivalem Space Engineers a jeho následovníkem Medieval Engineers,"

  Po přečtení jsem se musel podívat, jestli nejde o "PR" článek, a kupodivu ne. Ta "výborná hra" už je 4 roky v EA. Zkusil jsem ji během free weekendu a padalo to jak přezrálé hrušky.
  30.8.2017

  reagovat

  • Row (inkognito)
   6 souhlasí, 5 nesouhlasí
   Zajimave, mam tam nahrano bez mala 500 hodin a pada to vyjmecne, asi pred mesicem prisel patch ktery paralelizoval pocitani fyzikalnich kolizi a znacne tak optimalizoval hru pro multithread procesory.
   Ve EA to sice je, ale oproti nekterym hram "vydanym" a latanym day one patchema to je rozhodne v dostatecne pouzitelnem stavu.
   Je to stale ve vyvoji a stale rozsiruji funkcionality a proto to ofiko neni beta nebo vydana hra... ale haters gonna hate...
   30.8.2017

   reagovat

   • ucho tiscali.cz
    1 souhlasí, 4 nesouhlasí
    to, že to není ofiko vydaná full hra, má naprosto jiný důvod. je to stavebnice. tedy se snaží kopírovat úspěch Minecraftu. není potřeba vydávat hotovou hru. na počátku je nějaký koncept, který se poté rozšiřuje a dává se hráči do rukou více možností. tady nad tím tedy nejde mávnout stylem "je to pořád ve vývoji", protože ta hra bude ve vývoji stále, dokud bude generovat zisk a dokud budou mít nápady, co tam ještě přidají.
    30.8.2017

    reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.90.202.184.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.