Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • twicer
    no ono taky záleží jestli někdo hraje 20-30fps a považuje to za dostatečné, oproti někomu kdo považuje dostatečných 60fps+
  • twicer

    16gb ram, 1080, i7 7700k. není zač

  • lito

    není, spíše je katastrofická inteligence uživatelů MT, co tam hodnotí hry skrz všechny platformy. 

  • Petr225

    Kombinace gtx 960 a i7 6800 si asi moc neškrtnu alespoň na nižší detaily. Zajímala by mi sestava potřebná na to si zahrát na ultra detaily ve 4k nebo alespoň full hd

  • Row

    Tak to bude dusledek mizernyho portu, protoze v obou konzolich je GPU od AMD :-/

  • Mě to jede aspoň na 1366x768 :D Už jsem si zvykl.

  • Johnny

    Naopak, ve prospěch AMD karet. RX580 za 3800 ma prakticky stejny fps jako GTX1070 xD

  • Dodam screenshoty v 960x540 😂

  • Hru hraji na 6-7 let starým pc a v té době ještě ani nic moc. Sice už to nezvládá pořádný detaily a hra nevypadá moc dobře. Kingdom Come to nějak zvládlo. Tak se musím smát, že někomu se skvělým CPU hra zamrzá. Doufám, že problém bude rychle vyřešen, protože ta hra je dobrá i na nízké detaily.

    Má však svoje chyby. Nějaké bugy, ovládání je dost hrozné ale po pár hodinách se dá zvyknout.

  • TheGGG

    LoL, technická stránka musí být katastrofická (nebo uměle navýšené HW nároky ve prospěch RTX?) jinak by to na metacriticu nemělo 3,4/10 od uživatelů....

  • Predpokladam, ze mas nejakou 4-jadrovou core i5. Pokud ano, tak pokud nechces hru rovnou odinstalovat, tak by mohlo pomoci zamknout hru na 30fps, abys procesoru ulehcil. Kanal GamersNexus uz otestoval, jak ruzne CPU konfigurace bezi: https://www.youtube.com/watch?v=z_ty-gajwoA

  • VereWolf271

    Hra mi  vždycky na chvíli zamrzne a v online je ještě problém s neustálím disconnect. A boj s pěstmi je taky blbě udělán, levou rukou dávám údery pravou a naopak. Klávesou R je pravý hák a levým myšítkem levý hák. Kdybych používal levorukou myš, tak bych byl v pohodě. :-D


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit