Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co mi po třicítce, díky chlastu, sexu a drogám, začalo lenivět tělo, hraju na pc z 90% na gaypadu. Tahle věc se mi líbí, že s ní asi půjde hrát i žánry, které si na tv dneska moc nezahraju. Jasně bezdrát myška a klávesnice jsou celkem cajk, ale tohlec mi přijde komfortnější řešení. Možná jsem debil, že jsem šel do předobjednávky, ale sere pes.
  • SalemCZ
    ty s plusy mínusy myslíte si že se ten Steam Controller za vydělaný prachy z CS, vyplatí nebo si mám koupit radši nějakou hru. Si říkám že pořád je lešpí mít nějaký HW, než nějaký SW?
    • 0011
      Asi takhle, na nepoužívaný SW se ti nebude prášit... a záleží co s tím hodláš hrát, pokud to máš na CS tak rovnou zapomeň, i kuličková myš je na střílečky lepší než gamepad
      • SalemCZ
        hraju i Rocket league, tak na to by to možná šlo ideálně
        • 0011
          Jo to asi jo, na gamepadu se hraje dobře, jde o to jakou tohle bude mít odezvu, ale valve si asi nedovolí vypustit polofunkční šmejd
      • Jack1947
        To napíše většinou nemehlo co netrefí s analogem ani dveře od stodoly i kdyby se podělalo... se zaplým auto nebo medium aimem zase ztrácí na zábavě *6* nuda.
        • 0011
          *7* ach Jacku .... i když si dobrý s gamepadem, s myší si lepší, když hraješ kompetitivní střílečku jako CS, tak z tebe s gamepadem bude cedník a po chvíli tě to přestane bavit proti bláznům s herní myší co u toho tráví dny a noci a i kdybys byl super rychlý tak ti těch pár okamžiků bude chybět, pokud hraješ singl FPS, tam je to jedno, tam si můžeš snížit obtížnost, ale u protihráčů v CS můžeš zkusit poprosit, že máš gamepad,aby na tebe brali ohled...
          • Jack1947
            No jo, já myslel že seš jeden z těch co viděli gamepad leda u souseda na koleji. (někde) tak sry.
            • Jack1947
              Macro sraččky taky považuju za cheat a tenhle no recoil systém wtf... nicméně já CS nehraji a nikdy sem k němu moc netáhl... ale je to humus tohleto navíc se to jako cheat nebere a někdo to tak využívá ve SMITE (usnadní práci s casaszováním). To mi hlava nebere. Takže v espn je to vlastně ok když někdo využívá macro wth... *7*
            • já si kdysi udělal fixou tečku uprostřed monitoru jako zaměřovač ke sniperce.. oldschool cheat *1*
            • 0011
              Jasně že záleží na jaké úrovni hraješ, jsou lidi, kteří jsou i bez aimbota opravdu dobří, ale pokud se setkají 2 lidi co jsou stejně dobří, vyhraje ten s myší. Je pravda, že i moderní myši mají integrované pěkné prasárny, jako třeba značka bloody, kde si můžeš zapnout výraznou redukci recoilu, ale je to brané jako cheat a důvod pro ban, mám od nich sluchátka s prostorovým zvukem, které mají funkci, že potlačí zvuk střelby a zesílí zvuk kroků, slyšíš kdy přebíjejí atd., ale při hraní to nepoužívám, beru to jako cheatování a zkazíš si zážitek z hraní i u singl FPS
            • Jack1947
              Pc zmetek musí využívat aimbot kde to jde, to na konzlích tak hojně využívané není nicméně, najdou se i tyhle pomatené případy. *7* To jsou exempláry.
            • tak zakempit v de_aztec nebo dust2 se sniperkou naproti vratům a mířit na jedno místo tak bys možná i nějaký fragy s gamepadem posbíral *4*
            • Jack1947
              Inu, pravdu tak úplně nemáš jak oba víme CS je i na konzolích, a navíc jsem četl že poslední update má Cross-platform funkci, veterán neveterán nějaký zakomplexovaný id1ot by proti zkušenému páčkovateli byl beztak nucen využít Aimbot/WH/SH atp... aby ho vůbec trefil.
            • 0011
              omluva se přijímá, abys neřek opravil jsem ti mínus na plus *1* je možné, že to má na akční adventury nebo na fotbal, ale vzhledem k dotazu jsem předpokládal, že to má na CS a to by bylo jak vlézt s nožem do přestřelky
        • lidem, co hrají CS se zaplým auto aimem, se většinou říká cheateři *3*
  • Zdá se, že opět nikoho nenapadlo využít např. na FPS pohybový senzor, který tak dobře funguje na PS VITA a kterému se žádná páčka nebo tochpad nemůže vyrovnat :(. Možná to není ani tak věcí ovladače, jak podpory her, ale i tak to nechápu.
  • Hrozný mor tyhle ovladače. I FIFU hraju na klávesnici a hraju 2. divizi. S žádnou hrou jsem ještě neměl problém na k+m.
    • Vůbec netušíš, jak moc jsi zaspal dobu. Pokud bys zkusil dnešní NHL na klávesnici, tak bys neměl moc šanci. Ovládání je péříliš komplexní a hlavně vyžaduje analogové páčky, které ti umožní dělat grify, o kterých se ti na klávesnici ani nezdá.
      • toby dnešní NHL museli vycházet na PC
  • Jack1947
    Inovace nejsou všechno a já tomu ani v nejmenším nevěřím plus Gaben a Steam je zlo. Za pár let si na mé slova vzpomenete a uvidíte že jsem měl i pravdu. *4* ( třeba poudějc).
    • Prehovoril Nostrajackus lol. Ale za par let tu uz budu ajtak vsetci stary fotry co budu mat ine problemy ako Steam.
      • Jack1947
        Nechápu jak to myslíš ale to je fuk.
        • Chim
          Patrně chtěl ironicky poukázat na to, že dělat předpovědi na x let dopředu je nesmyslné, protože nikdo z nás neví, co bude zítra.
          • Jack1947
            Takto napsal hoodně nepochopitelně, např to s těmi ajtáky je úplně mimo, ale tak co no už jsem si zvykl že většina anonymů je tady mimo obraz.

            Napsal to jakoby za pár let všichni už přestali hrát nebo co ale pokud bude konečně ten konec světa takto bude možná i pravda.

            Nejde o to že by to nefungovalo to at ale příjde mi to neohrabané a bude to navíc beztak více zaměřené na Valve hry než jiné... ten design není ani evoluční ani hezký ale to je jedno...
            • není mimo.. z toho tvýho příspěvku "...Gaben a Steam jsou zlo.." jsem si tě taky představil jako takovýho toho pomatenýho maníka co vykřikuje uprostřed náměstí nějaký pindy o konci světa
              bez urážky.. *2*
            • Jack1947
              I tak je to mimo... a pražák nejsem (naštěstí) *3*

              Ok, ok, jen řikám jak se to má a nikde nevykřikuji takže klid. *4*

              Na konec světa stále čekám... snad se brzy zadaří *4*
            • ajtak = i tak (beztak)
              si pražák či co? *1*
  • Hafo "lol" novinka. Copy PR and be happy. Všichni dávno ví, že Valve jede totální "user friendly" *12*
  • PanS
    Už stačí jenom odstranit ten příšerný touchpad, přidat páčku a bude z toho dekadentní X360 ovladač :) Snad Valve dojde, že jsou věci, kde se nemůžou srovnávat s velikány disponujícími patnáct a více letou zkušeností na trhu.
    • copak ovladač, ale ja nepochopil k čemu je steam machine
      • Pokus Valve urobit z Linuxu hernu platformu co sa im aj podarilo aj ked nie tak uplne no aspon vyvojari zacali makat trochu viac na vyvoji pre Linux.
        • JezboX
          Nemluvě o tom, že kdyby se podařilo Vulkanu vystrnadit DX12 (sice pochybuju ale naděje umírá poslední) tak by člověk nepotřeboval vůbec okna ke hraní a na SteamMachine by běhalo vše. Uvidíme co nám budoucnost přinese. Když Valve začali se Steamem tak spousta lidí taky nechápavě kroutila hlavama a kde je Steam teď. I když SteamMachine nemá žádnej tahák jako měl Steam. Jen se snaží nafutrovat pod televizi kde zatím trůní konzole.
      • stejne jako xbox nebo ps4, pc s mene obvyklym operacnim systemem
        • Velmi slabé pc, na které se optimalizuje o 106 aby se chechtáky sypaly.
          • Az na to ze su aj super nadupane, ale zasa predrazene.
  • Je několikanásobně vědecky prokázáno, že inteligence lidstva, poměrově, degraduje a hloupější lidí mají tendence kupovat jednoduché věci a v herní sféře to platí dvojnásob, proto bylo také vynalezeno QTE, hry jsou čím dál hloupější, nikdo se neodváží vydat hru s nějakou AI vyšší než potrefená husa a proto také vznikají tyhle blbosti viz článek. Vždyť to dá rozum, hráč aby hrál hru? V ideálním případě xtá generace těchto kontrolerů pro casualy bude mít 2 tlačítka, kdy se "hra" ve slowmotionu zapauzuje a hráč se rozhodne, jestli se má prerender odehrávat cestou vlevo nebo vpravo.

    H N U S

    Naštěstí většina hráčů (nechci to takhle psát, ale PC) je stále soudně myslící a odmítají tyhle výdobytky pro casualy, protože chtějí mít výzvu, chtějí je hrát plynule, chtějí mít svobodu, protože chtějí HRÁT hry a nebýt jak cvičené opice.
    • del0
      Každý přece ví, že casual hry jsou ten nejlepší, skoro až filmový zážitek. Však se podívej na slabé prodeje mrtvých indie her. To se prostě s AAA nedá srovnávat. Těch lidí, co AAA kupuje, to nemůžeš popírat.

      Nedávno jsem byl u McDonalda, koupil si BigMac, rozhlédl se kolem sebe na ty davy lidí, zakousl se do něj a slastně seznal, jaká je to kvalita. Tolik lidí by přece nemohlo jíst něco, co není nejlepší.
      • Meznia
        " Tolik lidí by přece nemohlo jíst něco, co není nejlepší. " Ano, na co používat mozek a kritický myšlení, když můžu bezmyšlenkovitě jít se stádem.

        I skutečně hloupej jedinec si musí bejt vědomej toho, že jen akceptuje komfortní lži, kterým věří masa, místo toho, aby se konfrontoval s nepřijemnou pravdou. Jenže jak jsi sám zmínil, díky psychologii davu si může pohodlně věřit, že do očí bijící lež je pravda. Středověk *3*
      • dle tve logiky....podival jsem se na silnici a k memu uzasu zjistil, ze vetsina lidi nejezdi v Bentley, ale ve Skodovkach. Ze by Skodovky byly nejlepsi?
        • maru
          Obávám se, že Váš argument je neplatný. Proč?
          Cena auta Bentley začíná kolem 180000USD, cena auta Škoda 13500USD => auto Škoda je zhruba 13cti násobě lacinější. U her je situace zcela odlišná AAA hra stojí 60USD, zatím co Indie hry stojí kolem 20USD => AAA hra je zhruba 3 krát dražší než Indie hra.

          Souhlasím s myšlenkou, že výše prodejů AAA her nutně neznamená jejich lepší kvalitu. Dle mého názoru, prodeje AAA her jsou především vyšší, protože investice do jejich propagace jsou extrémní.

          Jinak, abych se vrátil k tématu článku. Osobně bych měl rád myš + klávesnici, která by měla analogová tlačítka.
      • Hele otázka. Jak je možný, že karatista, jako myslím tebe, se zkouší cpát ve fastfoodu? Nedávno jaký to nejsi Van damme a v reálu bychom to padali na zadky a teď tady žereš první ligu. Ono jestli nám tady z Čech trochu nelžeme co? A vůbec, kdy bude bitka?
        • uz zoubele rikal, ze telo se te nepta, kde kalorie vezmes, a kdyz je nekdo v objemovy fazi tak nepohrdne ani fastfoodem *5*

          http://otakar.4fan.cz/otakar.php?clid=simek%2F06
  • del0
    Tohle skutečně existuje, nebo je to jen troll ze světa konzolí? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit