Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oči má jako Raiden, ústa má jako Raiden, dokonce i kope jako Raiden. Kdo je to? *2*
  • GAMES.CZ se mi libi. Libi se mi clanky, recenze, novinky. Toto vse ale v pouze psanem textu s obrazky. A to mi naprosto staci. Veskera videa typu fightclub, games TV apod. mi prijdou proste hrozna a pri sledovani se skoro stydim za to, co autori predvadi. Pri sledovani videi, se prakticky nikdy nic nedozvim, a nekdy ty rozhovory ani sledovat moc nejde. Kdyz si chci hru prohlednout, staci mi trailer, nebo se podivam na walkthrough na youtube a je to. Takze ode me jak pozitivni i negativni kritka :-)
    • Mám to podobně. Sleduju tady z videí jen Retro a to hlavně z nostalgie. Fajn mi přijde Honza Olejník, má přehled a občas pobaví, když lamí asi tak jako já. Naopak problém mám s Dobrovským. Těžko stravuju tu jeho někdy až dětinskou trapnost - jako sorry, ale takhle jsme se chovali někdy na ZŠ.
      Každopádně bych to ale nikomu nebral. Dokud jsou diváci, má to smysl.
    • jeanczarny
      Tak víš co..v tom je výhoda toho, že nabízí větší škálu různých formátů. Každý si pak může vybrat to, co se mu zamlouvá. Nikdo tě nenutí sledovat vše.
  • Tak jako taky si rejpnu,kdyz se to tu nabizi zadarmo ze. Lukasi neukazes zadnou fatalitu pze tohle a tamto tamhle. Ale na konci tam pustis k.u.r.*.a. jako by se nechumelilo *3* Ale i tak ten porad mam rad *1*
  • Ten pořad je pro děti, co neudržej pozornost. Proto je krátký a povrchní. Je to feature. Taky mi chybí videorecenze, ale nejde vyčítat Kostičkám nedostatek filosofického přesahu.
    • kdyby to bylo pro decka tak to nechaji moderovat nejakeho frikulina z youtube... je to kratke, ale naplnuji ty dily myslim docela obstojne. treba dil o deus ex byl super a tohle taky nezustalo jen na povrchu
      • No, podle mě zůstalo. Ostatně co se dá vykouzlit na prostoru několika minut? Ale to neznamená, že ten pořád je špatnej. Prostě jenom nejsem cílovka. Na druhou stranu si říkám, co nám to roste za děcka, když se jim musej dělat klipovitý jednohubky, aby se nedejbože nezačli v půlce nudit a nepřeklikli na něco jinýho.
  • Mart9
    Bez pravidelné pondělní dávky záběrů na tetování si to už neumím představit.
    • pravidelné? už dlouho nic nebylo naopak... se mi skoro stýskalo :)
  • ta foto bola urcite schvalne *1*
  • RazorProduction
    zlate dobre casi videorecenzi *7*
    • vonTossis
      I když s tím souhlasím, tak to prostě "lajknout" nemůžu *1*
  • Mawaši-grygar (kop) slabší, ale pořad – bleskové shrnutí o hře – super *3*
  • Lukáš o sobě rád píše ve třetí osobě.
  • Cosi
    Podle obrázku to vypadá na díl věnovaný Ministerstvu švihlé chůze
    • chůze se mu nějak zešvihal *1*
    • Je potřeba nakálat novou generaci, takže musí být *hustý*. *13*
      • hustý je dáááávno out nová generace musí bejt SWEK!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit