Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stormangels
    A hele,Lost Planet 4.
  • Jde to, ale když se o tom mluvilo, tak jsem nevímproč tak nějak čekal, že ti "Titáni" budou o fous větší....
  • comming to x1 x36 & pc
  • Musím říct že příjemný překvapění. *3*
  • Tak si to shrňme. Rádoby next-gen grafika (na Frostbite 3 bohužel stále nic nemá v rámci FPS multiplayer her pro široké publikum), běhání po zdech beru jako hodně zábavný element, střílení / nožíky ála všechno ostatní a pak samozřejmě UBER BAD-ASS Mechové. Pokud to dokážou skloubit dohromady, tak by to nemuselo být špatné, ale jedna z nejlepších her roku to jen těžko bude... to by se jedině museli vytáhnout s příběhem, u kterého by lidi brečeli jak malý děcka štěstím nebo ještě mají nějaké to mulťákové eso v rukávu *3*
    • Pribeh v udajne ciste MP hre? Nechces snad tvrdit, ze hry, proti kterym tato hra nejspis pujde (CoD a BF) exceluji v rovine pribehu?
      Naopak si myslim, ze pokud jim jde hlavne o MP, tak je dobre, ze tam ten SP necpou, na rozdil od tech dvou vyse zminenych, protoze stejne vetsinou za moc nestoji.
  • totalni bulšit pro konzolovy publikum
    • hlavne to bude na pc, xbox 360 a xbox one ;)
    • Proc mam takovy pocit, ze ty tady bezduvodne plives na vse, co je spojene s xboxem? Udelej vsem tady radost a bez se projit ven a nadychat se cerstveho vzduchu *3*
      • neplivu bezduvodne skratka se mi to nelibi, zas takova strasne osom kul strilecka, uz jsem na to alergickej
  • Not bad... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit