Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Jo, jestli chceš diskutovat o tématu a něco podstatného přispět, tak proč ne? Ale pokud chceš spamovat desítku příspěvku "tohle se mi nelíbí", tak to je totální ztráta času.

  • Jack1947

    Na tohle mrknu už kvůli toho humbuku, protože to stojí za to !

  • Jack1947

    Mě se zase zamlouvá chodit do diskuzí od toho tady jsou ne ?

  • Duchino

    No jo, tak to je celkem dotažený 👍

  • MidnighT91

    Nikdy jsem nechápal co je to za problém. Stačí trochu upravená pochvka která je víc jak z půlky otevřená. Meč pak stačí nadzvednout jenom pár čísel a ne na celou délku. Na obrázku to evidentně má...  https://twinfinite.net/wp-content/uploads/2019/07/The-Witcher-Netflix.jpg 

    Jediná hra která to měla taky je Shadow of War https://img00.deviantart.net/bf6a/i/2018/141/c/0/shadow_of_war__talion_overlooking_minas_ithil__by_lost_spiritx-dcc5oqn.jpg

  • Duchino

    Už jsem s tím v každé diskusi trapnej, ale mě fakt zase nejvíc zajímá, jak Geralt bude vytahovat meč z pochvy na zádech 😂

  • Coffin.Corner

    A proč by se hned všechno mělo prodávat? Výdělek není znakem kvalitní adaptace díla, zpravidla naopak...

  • Zarobili na tom slusne, spravili z toho opat fenomen. Takze kto je ten hlupy co sa nevie predat ? Anglosasovia alebo my ? Mame omnoho starsiu historiu ale nedokazeme to vyuzit.

  • Coffin.Corner

    Seriál Černobyl je jen dalším důkazem toho, že když anglosasové točí filmy, nebo seriály ze slovanského prostředí působí to neuvěřitelně, křečovitě a směšně. Asi jako, když se ambiciózní český režisér, typu Jákla, snaží natočit světový film.  

  • madPav3L

    Přesně tak, každý je chytrý jak rádio a hodnotí to podle 2 minutového traileru, to prostě nepochopím...

  • Geraltova (a Coenova) smrt je popsána už v Krvi elfů. Stejně tam je tam vize mučené Yennefer. Jinak řečeno, konec měl Sapkowski vymyšlený už na začátku. A kdo od něj četl esej 'V šedých horách zlato není', možná i pochopí, proč knihy uzavřel tak, jak uzavřel.

  • Derp_1337

    Nikdo tě nenutí dívat se na ty "ošklivé kostýmy".

    Až Netflix vydá Zaklínače, tak se na něj nedívej a na protest si zajdi třeba do pražského divadla podívat se na "hezké kostýmy". HF

  • Tam neslo o zadne experimentovani, ale o to, ze Sapkowski uz to zacal nesnaset. Proto ty WTF momenty, proto jak se co nejrychleji zbavit vsech postav a nejak to ukoncit. Geralt s Yen ve vane co si podrezavai zily a ubrecena Ciri.....jako fakt ??? Nakonec se mu teda konecne podarilo Geralta zbavit podobne stupidnim koncem. 

  • A Song of Ice and Fire je všechno možný, ale rozhodně ne high fantasy.

  • Duncan66

    Jsou to obchodnici, zadna charita. Muzete si vy joudove natocit klidne vlastniho zaklinace kompletne "slovanskeho", nikdo vam v tom nebrani. 

  • Maxianimal

    Ani na chvilku mě nenapadlo, že by Bonhart měl bojovat s Geraltem. To byl úkol jen pro Ciri. Spíš mě zklamalo, jak antiklimaticky nechal zabít Cahira, Milve a Anjoulenne.

  • iSpirit

    tak nemyslím si, ze by si někdo myslel, že je to Dostojevski. Nemyslím si, ze poslední díl je špatný. Poslední dva díky nabízí změnu vyprávění, autor začíná experimentovat a v rámci psaného slova, jsou to nelepší knihy. Problém je spíše závěr, který působí ne úplně konzistentně. Samozřejmě fanoušci si celou dobu přáli souboj Leo vs. Geralt.

  • No dá se čekat, že už podepsal takovou smlouvu, se kterou budu i srovnaný?

  • Vis o tom ze to je podle knizek, kde je Geralt mnohem mladsi nez ve hrach? Tam by Mada pusobil dost blbe. A Cavil je Brit jak vysitej😂

  • Maxianimal

    Z knížek si pamatuju hrb, ale křivou držku fakt ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit