Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to, že už to smazali a nikde se mi to najít nedaří :(
  • Nevíte někdo, proč mají na Marsu motorovou pilu?
    • Taronyu
      V Doom 3 to bolo tak, že ich tam zo Zeme poslali omylom. Už si ale nespomínam namiesto čoho.
      • Namísto vrtaček, tuším. Nebo podobného důlního vybavení. Ještě si vzpomínám na ten mail, co jsem četl v PDA, jaksi tam stěžoval "co teď jako budou dělat s motorovkama na Marsu". *15*
      • Tak to smysl dává.
  • Tak jsem teď koukal na ten singl a je to ještě lepší než jsem si myslel. Všechno je přesně tak, jak jsem si představoval. Jednoduchý a hezký UI, skvělý level design, arzenál i design jednotlivých zbraní, rychlý pohyb, možnost šplhání (parkour-feel) a celkově ta pravá doomovská atmosféra a cit tam je. Vypadá to, že si na tom id dali hodně záležet.

    Blikající nepřátelé se dají vypnout a počet nepřátel záleží na obtížnosti. A to co z nich vypadává je matroš, který se hodí.
  • Koukal sem na ten singl gameplay a hrůza. Ke konci to sice už trochu připomínalo Dooma - byly tam víc jak 3 potvory najednou!!! a hráč dokonce musel uhýbat!!!, ale jinak slabota. Vizuálně je to přepálený, pomalý, všechno jednolitý - druhy potvor splývaj mezi sebou, blikající něpřátelé (které musel designovat snad někdo z Blizzardu) a ze kterých vypadává nějaká mana nebo co to je, lol. Nakonec ten "duch", který se spawnoval na každém rohu, aby náhodou hráč nezabloudil. To vypadá na další domrvenou značku.
    • To me teda hrozne prekvapuje. Znas snad nakou slavnou znacku, ktera se po tolika letech vytahne a neni to jen levnej, slabej odvar, kterej vznikne, jen aby zaplatoval financni diru po nejakym predchozim fiasku ?
  • To bude námrd tohleto. Brutální gore akce s tvrdou hudbou a temným peklovitým sci-fi prostředím. Já to chci ještě lepší než DooM 3! *14*
  • x_ander
    No jsem zvědavý co z toho vyleze. Byť mám rád šílenou řež z prvních dvou dílů, tak na atmosférickou trojku nedám dopustit.

    Tohle je očividně snaha zavděčit se příznivcům prvních dílů, což samozřejmě není špatně. Ale zatím to vypadá jako podivný mišmaš. Počkám na reakce, ale časem do toho minimálne ze zvědavosti půjdu. Že bych se ale kdovíjak těšil, to ani náhodou.

    Co mě však z bety dost zklamalo, je technické zpracování. Vím, byla to jenom beta a nastavit se tam toho po grafické stránce moc nedalo. Ale stejně to bylo celé takové neostré a rozplizlé. Doufám, že finální verze bude vypadat řádově lépe. Od něčeho, jako je Doom, bych to očekával.
  • No... nepřesvědčili mě. Aspoň zatim. Je to celý takový divný. Hlavně světélkující démoni ve chvíli, kdy je může hráč dorazit (to naštěstí půjde vypnout, jinak by to pro mě byla konečná). Je to takový... nedostatečně DOOMový. Podivná grafika (to je věc, kterou jsem ochotnej tolerovat všude, jenom u DOOMa ne), přestřelky na mě působí strašně nudně a nějak mi připadá, že to úplně postrádá atmosféru. Nevim, možná už jsem zapšklej herní důchodec a nerozumim tomu.
    • C-BEAM
      ano to půjde vypnout, takže to problém není. Horší ale je pokud designér potvor nalepí na postavu křiklavě barevné světélkující pičoviny, to je u mě zabijákem monster č.1, například světélkující Alieni z Colonial Marines mě "straší" dodnes.
  • Je k smíchu to hate všude , každej klučina je hroznej znalec dooma :D
    Kažej ví jak by měl "správně" vypadat. Víte hov*** pratelé ,když vyšel doom 1 jeste vám ani to mlíko po brade neteklo.

    Doted si pamatuju to hate na quake 1 (7/10) prej nic prevratnyho psal nejakej matlal jmenem Ice ve score... furd dokola.
    • C-BEAM
      ta "recenze" byla super *1* a to píšu jako hráč který byl na Kvejkovi závislý.
    • Ice byl jeden z bohů herního pravěku, ty dobytku. Neumíš ani pořádně česky a tady si budeš otvírat držku na něčí psaný projev? Já bych ti dal matlala až by se ti ten pravopis v hlavě srovnal, ty...Jaryne.
      • Přesně tak. Teď mu nezbývá nic jiného než se nad sebou zamyslet a probudit se. *1*
      • internetový kovboj v akci
    • Hele dědku, dneska není v Kauflandu žádná akce, že sedíš v domově u internetu?
    • drasta
      Ja si hejt na Quake 1 nepamatuju protoze jsme v te dobe nemel zadne penize abych si mohl koupit nejaky herni casopis kde bych si ten hejt mohl precist ale vim ze mi to proti doomovi moc nelibilo a to se mne drzi doted.
      • Mám to podobně. Q1 i Q2 mi přišli jako slabota. Až s Q3 přišla závislost
    • Není podstatné, jak má správný doom vypadat podle "znalce". Podstatné je udělat ho tak, aby ho v dnešní době vůbec někdo koupil, jinak je to fail.
    • Magister_Peditum
      Jasně, a ty si starej kmet, co ještě pamatuje, jaky byly recenze na mariáš, co? *1*
      • Nejlepší recenze na mariáš psal Neruda. Durdík taky nebyl špatnej, ale jinak to byla docela bída, to ti řeknu.
  • Vypadá to jako by malý Pepík vytáhl ze skříně hračky - zbraně jako z plastu, potvory jak figurky z nějaké edice. Ještě chybí něco chlupatého (veverka?) nebo Jar-Jar a máme to komplet. *1* Jak už jsem psal, tohle není Doom, tohle je Toy Story.
    • C-BEAM
      to je trochu zvláštní napsat pokud si uvědomíš, že některé zbraně v Doom1-2 byly nafocené plastové hračky a potvory hrály všemi barvami duhy.
      • To ano, ale je rozdíl nafotit hračky a pak je upravit, že vypdají jako zbraně oproti tomu dát do hry zbraně, co vypadají jako hračky.
        • C-BEAM
          brokovnice z lesklého černého plastu vypadá v Doomu skoro stejně jako ta z hračkářství. Ale nechci se hádat, také mám zbraně z Doom 1-2 mnohem raději, v novém Doomu jsou zbraně až komicky překombinované.
  • Tak po tom streamu mě už Doom může leda tak mile prekvapit. Zklamaný už totiž jsem... Takhle by doom neměl vypadat. Vypadá to na další zprzněnou značku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit