Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Příliš strašidelné? Ani bych neřekl. Ne že bych se tedy někdy nebál to ne ale to už hold k takové hře patří. Já bych možná naopak s tou strašidelností ještě kapánek přitvrdil.
    Není špatné se řídit tím co hráči chtějí ale také by bylo dobré při tom přemýšlet.
    Když některým hráčům přijde hra moc strašidelná tak ať si nestěžují a hrají něco jiného. Bude to tak lepší. Jsou i daleko strašidelnější hry než Dead Space.
  • Jak už bylo řečený snad 100x, lidi co se k něčemu vyjadřují na foréch apod. je tak 1/10. To že si tady celá diskuze (20 lidí) svorně napíše jak strašně by rádi, aby ta hra zůstala co nejvíc strašidelná, neznamená, že to tak chce většina hráčů...
  • Atmosféra super, ale že by až tak strašidelná? Nikoliv!
  • Průzkum, neprůzkum... dobrovolně se vzdávají toho, čím byla jejich série odlišná a zajímavá. Autoři si asi neuvědomují, že ačkoliv střílečky hraje víc lidí, zároveň je v žánru stříleček mnohem drtivější konkurence.
  • Sem ženská a Dead Space sem hrála hlavně kvůli tomu, protože mě jinak střílečky nebaví, ale tohle byla fantazie !!!! strašný co s tim dělají.. Už jak zkazili Resident Evil.. za chvilku ze všeho udělají střílečky, který budou hrozně nudný (pro mě).. Amnésie dobrá..dost dobrá *1* *1*
  • Kdo se bojí, sere v síni... stezovat si u hororu ze je to horor je jako jit do kina na sladak a chtit vratit vstupny ze to bylo pro holky... kdyz se bojim tak to nehraju... *7*
  • R.I.P. Dead Space
  • Nesnáším, jak cpou teď do každé hry až příliš mnoho "akčních a fiilmových" momentů, přesně tímhle zprasili Ninja Gaiden 3, trapný zpomalený "rádoby filmový" prostřihy při každém zaseknutí protivníka, které přímo ničí dynamiku soubojů. Tím pro mě zničili jednu z mých nejoblíbenějších serií, zahrál jsem demo a plnou asi kupovat nebudu. Dead Space jsem hrál zatím jen jedničku (byla absolutně skvěla, jedena z mála hororových her za poslední léta), dvojku jsem si nekoupil už jen kvůli tomu že se všude psalo, že je akčnější a méně hororová než jednička, trojka tedy bude asi takový horor jako Resident Evil 5 :(, potěš pánbůh.
  • Hej... že vraj si spravili prieskum... teraz o ňom počujeme prvý krát... a pravdepodobne cieľová skupina toho prieskumu boli asi mamičky, ktoré figurovali v kampani na DS2, ako to vidím...
    Coop do DS nepatrí! Maximálne tak multi, ako to spravili v 2ke, ale toto je už moc.
  • a do p,,,i..c,,,e aj s magorami

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit