Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vojta.kostka
    Super. Kříženec Assassin's Creed a Batmana se blíží. Bože bože, co se to se Středozemí stalo..
  • Středozemě, Středozemě co ti to Ubisoft uděklal ?
  • Vlastně mi to trochu připomíná již brzy 5 let starou hru Saboteur která byla v mnoha ohledech horším klonem Assassins creed, na rozdíl od tohoto projektu však byla hra působila více svébytně a v některých aspektech (příběh, atmosféra) zmíněnou sérii AC převyšovala.
  • Dával bych pozor. Vypadá to na rychlokvašku postavenou na Assassins Creed 2. Fanouškům ubisoftí série prozměnu doporučuji předobjednat, jelikož jim jedna hra ročně nemůže stačit při takové poptávce na asasína.
  • Velmi pěknš vypadající kopírka Assassins creed, otázka je, jestli se to bude hrát stejně pěkně jako to vypadá. Atmosféru Pána prstenů (toho filmového!) z toho necítím a zrovna tento trailer mě popravdě příliš neoslnil, předchozí gameplay video ale vypadalo pěkně.
  • No, mohlo by to být velice zajímavé, tenhleten vztah postavy a toho v něm, ale nejspíše z toho nebude nakonec nic. Škoda, takové psychologické brouzdání by nebylo na škodu.
  • BoB.2
    A pak každej rok další díl jak u assasína.
    • Malleth
      Pochybuju že maj tolik lidí aby to zvládli. Spíš bych se toho obával u Watch dogs
      • tohle ale nedělá Ubisoft, ti pouze nadávají a hrozí soudy že od nich ta hra vykradla co mohla *4*
  • wtf?? hned zacatek videa má týpek na zádech jedenapul metrovy ubourucak a to se sním jako fakt takhle zvednul z leže? neleží na něm náhodou?
    • A že takovej Geralt dělá parakotouly s hráběma na zádech nikomu nikdy nevadilo. Divné... *7*
  • Jack1947
    Jsem zvedavy, no chvily si jeste pockame ( to jsem myslel ze to bude drive tak nekdy +- ted brzy).
  • Musím uznat že to vypadá dobře ať se to jmenuje jak chce, takže se těším :) *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit