Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    "Je tedy osvěžující, že z této komfortní zóny (velmi opatrně) vystoupil Patrick Söderlund, viceprezident Electronic Arts…"

    Kterým slovem, kterým písmenkem proboha ve svém vyjádření vystoupil z komfortní zóny? Vždyť je to ta nejtypičtější reakce – "kritika přehnaná, hra supr, chyby byly, kde nejsou, že, ale kupte si to, stojí to za to". To je asi tak originální a nekonformní reakce, jako kdyby v Agrofertu dělali anketu, co si myslí o Čapím hnízdě.
    • to nereš, článek je skrytá reklama. a na boku hned inzerce na nakup andromedy
      • bobe, tohle je poprvý co s tebou souhlasím. pokud teda seš originální bob a ne jeden z tvých mnoha napodobitelů
  • Pilgrim66
    Ta hra dostala přesně, co si zasloužila.

    Jasný, ten hysterák kolem animací byl až moc, ale to nezastírá fakt, že takovejhle produkt prostě někdo (resp. nikdo) neměl pustit ven, ve chvíli, kdy ty animace maj kvalitu deset let starý hry.

    Ale čert vem animace, to se dá překousnout, ale Mass Effect je o příběhu. Z toho udělali nudnou, předvídatelnou a naprosto fantazii postrádající kaši. Kam se poděly renegade a paragon volby ani nemluvě (nejde o to, že tam nejsou označený, ale nějak jsem si nikdy nevšiml, že by Ryder mohl udělat, cokoliv alespoň trochu negativního).

    Udělali si sluníčkovou SJW krasojízdu, aby se zavděčili všem skupinám a teď brečí, že jim to fanoušci nepapaj.
    • A stav Multiplayeru? Mají několik let zkušeností z ME3 MP, ale při vydání existuje několik malých map a 3 typy soupeřů. Samozřejmě je to od EA, editor map pro hráče / komunitu není v souladu se strategií společnosti. Proto hráči čekají měsíce na nový obsah.A to prosím nepřidali žádné nové prvky, nová je jen grafika.
      O mikro-transakcích resp. a loot-u se nebudu radši ani zmiňovat.
      • Nevim, ale u ME je MP druhy housle.
        • Některý lidi MultiPlayer u ME3 prý bavil. Nepatřil jsem mezi ně, ale chápu, že je štve, že MP u Andromeda se kvalitou vůbec neblíží ME3.
          • No chapu to tak, ze MP v ME nehrajes a tudiz se v nem neorientujes. Jelikoz tu tedy ocividne doslo k nejakemu informacnimu sumu, rad bych te upozornil, ze podle vetsiny hracu multiplayeru, je ten v Andromede rozhodne lepsi, nez ten v ME3. Vlastne je velice casto zminovan, jako jedina opravdu dobra cast Andromedy.
            Samozrejme taky ma svoje mouchy a ano, nekteri lide preferuji abolutni cover system z ME3, ale vetsina si uziva mnohem vetsi svobodu pohybu a celkovou mobilitu v Andromede, proti znacne tezkopadnemu ME3. Taky je pravda, z v Andromede je MP mnohem obtiznejsi, coz muze na nekoho pusobit negativne.
            • jamar28
              Souhlas, MP se jim povedl na výbornou. Vždycky, když jsem se nudil v single playeru (což bylo standardně po pár hodinách hraní), tak jsem si skočil na pár kol do MP, abych se probudil. Jestli někdo hejtí MP, je to jeho problém, sám se připravuje o zábavu.
  • A co jako čekali? Že když z toho vyhoděj věci, který lidi na Mass Effectu milovali (dobrý dialogy a postavy), zaměří se na ty, co jsme tam víceméně z nutnosti trpěli (souboje a debilní aportovací questy), a na závěr to pocukrujou bugama, špatnejma animacema a troškou tý agitky, že si z toho sednem na pihel?
    • Dialogy v Andromede jsou Bioware standard. Tzn. vetsinou ok, obcas i velice dobre a obcas mizerne. Coz plati pro vsechny pribehove Bioware hry.
      Jinak jeste dodavam, ze souboje jsou pro me podstatna cast hry a rozhodne je tam jen "netrpim", uzivam si je (coz, pravda, v ME1 moc neslo, ale v ME2, ME3 a Andromede ano). S postavami souhlasim, ty ma Andromeda vetsinou fakt hrozne.
    • No podle me cekali, ze vcitit se do gay postavy je pro zbytek normalni populace must have vec. Osobne co jsem to hral, tak preci jen Sheppard byl simpatickej, ale v Andromede, tam me to proste nejak ne a ne chytnout.
  • Magister_Peditum
    Pro příště z toho plyne poučení, že není dobré s rodinným stříbrem nakládat jako s kusem hadru.
  • Většina manažerů totiž žije mimo realitu. Takhle končí každý prodej tzv. leštěných prdů.
  • Aleš dneska slušně trolluje. Osvěžující reakce šéfa EA a zábavný Assassin's Creed. Ještě by to chtělo něco do třetice všeho dobrého.
  • EA si myslel, že jim stačí na krabici napsat mass effect a lidi jim utrhnou ruce. ( s novým studiem tak tomu říkám odvaha nebo hloupost ) Jestli je to skvělá hra? Ne není. Hrál jsem to zhruba 3-4 hodiny a úkoly typu dojdi 20m tam, tam něco seber pak se vrať zase něco seber zase se vrať je zoufalství vývojářů natáhnout herní čas když už to nemá obsah. Postavy absolutně nezajímavé. Tak šíleně jsem se nenudil už dlouho.Vlastně mně vůbec nezajímá jak to dopadlo nebo jak se to vyvíjelo a to je na tom to nejsmutnější. Tech. stránku jsem schválně opomněl to je kapitola sama pro sebe.
  • Je dobře, že ty recenze hráči poslali k šípku a hru zkritizovali. Většina redaktorů hru omlouvala a hájila. Je vidět, že za prachy všechno. Však hráči věděli co to je Mass Effect a ne tahle nedodělaná nuda.
    • jo, viděl jsem některé "kritiky", kteří Andromedě dávali 9/10 a klidně i perfektní známky. Tady je vidět, koho má EA v kapse.
      Je fajn, že si většina hráčské komunity dokáže sama udělat názor.
      • Holldir
        tomu říkáš názor hráče? Když jsem kritizoval názor napsaný v recenzi smazali mi komentáře a nevěděl jsem proč. Hra která neměla mít a ani nemá jako hlavní lákadlo příběh je kritizovaná právě za to co nestavěli tvůrci na první místo. Je to logické? To je jak kritizovat cod za příběh o který v cod nikdy nejde. Tak jaká objektivní recenze je toto?
        • V tom pripade si tam nemeli davat pred nazev mass effect, kdyz nekladli hlavni duraz na pribeh.
          Kdyz si koupis BWM tak cekas, ze to dobre pojede a ze to hezky vypada. A to dostanes.
          Kdyz si koupis Skodu tak cekas, ze to bude jezdit. A to dostanes.
          Kdyz si koupis Mass Effect, tak cekas, ze tam bude dobry pribeh. A bohuzel to si v MS:A nedostal. Tak se cejtis potom podvedenej... A navic te stve to ze
          V CoD cekas dobry MP a 6h SP kde vsechno vybuchuje. A to dostanes.

          Vsechno by vyresilo kdyby nepouzili znacku mass effect
          • Holldir
            Já tehdy v době kdy oznámili vývoj tohoto dílu ME četl, že bude kladenej důraz na bojový systém. A to hráči dostali. Každej kdo čekal kvalitní příběh na úrovni trilogie je naivní hlupák. Protože takovej příběh už nelze udělat. Epičtější nelze vytvořit a tudíž ten příběh může být jen horší v tomhle ohledu. To bylo jasné už od chvíle co první hráč dohrál trojku. Takže pokud jsi čekal něco podobného tak jseš hlupák. Já očekával 30h+ příběhu boje proti nějakým agresivním šaškům, běhání po několika městech, kecání, výzkum a vylepšování věcí. Skoro všechno z toho co jsem očekával jsem dostal. A to co mě štve nemá s příběhem vůbec nic společného. Takže zopakuji otázku. V čem zaostává příběh vzhledem k očekávání? V ničem dle mého. Tvůrci splnili očekávání příběhu. Ale rád si vyslechnu odpovědi :)

            Navíc. Soudíš andromedu podle předchozích dílů které s andromedou nemají nic společného. To je to samé jak kdybych očekával od CoD WaW 2 dobrej příběh jen proto, že ho měl i advanced warfare. Každej díl je jinej a je nutno ho tak i brát. Nelze očekávat od jiné hry téže značky to samé. Stejně jako je jiný CoD AW a WaW 2. Nebo budeš i u recenze této hry nadávat, žes nedostal podle očekávání kvalitní děj?
      • No ale uplne stejne to fungovalo i obracene, kdyz si v recenzi prectu, ze Andromeda vypada "stezi lepe nez ME3" a podobne sracky, tak jak objektivni podle tebe bude zbytek recenze? Protoze to je uplne ukazkovy slepy hejt. A lidi co tu hru nehrali, ale hejtuji ji na zklade nazoru ostatnich (at uz recenzentu, nebo hracu) je neurekom. Ze se vetsina diva na predchozi dily pres ruzove bryle a vycita Andromede dokonce i problemy spolecne pro vsechny Mass Effecty (typicky nizka kvalita side misi a fluffu umele natahujiciho herni dobu), je taky fakt. Vsak kdo si dnes vzpomene na otresny game design prvniho ME? Skoro nikdo, kazdy si pamatuje jen priority mise, ktere byly jedine dobre propracovane casti hry (nastesti ty nejpodstatnejsi).
        Andromede skutecne vyrazne uskodila ta pocatecni shitstorm, ktera se z 90% opirala o kosmeticke drobnosti, to je uplne bez diskuze. V podstate se s vyjadrenim, ze hra schytala vic kritiky nez si zaslouzila, souhlasit da. Urcite se ale neda souhlasit s tim, ze je "skvela", je maximalne tak lehce nadprumerna (muliplayer je ale dobry).
        Pochopitelne zalezi co clovek preferuje. ME1 mel mizerny boj, vesmes prumerne NPC (cest vyjimkam) a dobry pribeh, ME2 a ME3 maji solidni pribeh s mizernym koncem, ale zase dobry boj a NPC. Andromeda ma vynikajici boj, ale jen prumerny pribeh a mizerne NPC.
        Me treba vynikajici boj stacil k tomu, abych si hru vcelku uzil, ale do top 10 (ani top 50) bych si ji samozrejme nedal :)
  • ta hra si to zasloužila.....
    • Tak to nepochybne, ty nobrainku :D na tady mas bananek.
      • Ty jsi dobře rozhozený :)
        • Jack1947
          Když všechno sjwuješ a si whiteknight tak časem z toho zmagoříš *3* bacha na to *13*
  • Hra rozhodne mela vic kritiky nez by si zaslouzila.

    Sice zadnemu Mass Effectu nesaha ani po paty, ale vetsinu casu jsem se bavil - na fetch sidequesty jsem kaslal, a hra me bavila. Az na to ze se snazila z myho hera delat teplouse, nabizenim gay dialogu, a jednou jsem na nej omylem kliknul. (nezbylo nic jineho nez nahrat predchozi pozici :( )
    • MickeyMutant
      Kdyžs na něj omylem kliknul, měls na prstě aspoň šprcku, nebo jsi klikal navostro?
    • To nebol omyl, ale dôsledok potláčanej homosexuality. Niet sa za čo hanbiť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit