Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obávám se , že Battlefield se začíná velmi podobat CoD. A to ,že je tam bude neuvěřitelné zničitelné prostředí, je supr. Ale z ukázek jaksi nevidím ,co bych zničit mohl. Samozřejmě je na posuzování brzo,a proto jako věrný fanoušek battlefieldu se chci zeptat. Nevíte kdy má ta beta vyjít_???
  • Boze, bumiki a tebe mudrlanti podobni, prestante tu uz pisat vase nezmysli o tom, ako je BF2 timovo zalozena hra a BC2 nie...Hra moze byt timovo zalozena akokolvek, ale ked raz sa zidu v time blbci, tak ich k spolupraci neprinuti ani ich pan boh. Aj L4D seria je kooperacia a kto hra versus public, tak velmi dobre vie, ako tam kooperacia v 70% pripadoch stoji za velke gulove.

    Inac, pre tvoje info, destrukcia v alfa verzii bola orezana na minimum, lebo sa testovala stabilita hry a serverov...A ked uz nadavate tolko na tu orezanu destrukciu...noze, ukazte mi online fps, ktora ma destrukciu aspon na takej urovni...fuha, zeby pomaly ziadna? Tak uz zavrite laskavo huby, mam vas plne zuby, videli ste cca 1 hodinu gameplaya z mestkych map a vraj gameplay ako CoD... *6* *6* *6* Deticky, vy ste aj hrali niekedy BF2? Lebo aj BF2 ma male mestske mapy, a dokonca sa casto hraju bez akykolvek vozidiel a gameplay je tam uplne totozny, az na to, ze sa tam viacej kempi a je to raj pre sniperov....Mam z vas akurat pocit, ze vsetci, co tu tak velmi kritizujete, ste akurat youtube gameri. Arkadove chovanie zbrani...fuuuha...a BF2 ma ake chovanie zbrani? To si zo mna robite srandu...Ved BF2 je jedna z najlahsich hier na aim, netreba skoro ziadny skill na kompenazaciu recoilu a spray zbrani nie je nejaky velky...Uz len cakam, ze mi tu niekto napise, ze Bf2 je hc simulator.
    • BF je arkada a na nic ine sa nehra ale BC je este vacsia a ta tymova praca vyplyvala z nutnosti si pomahat ked ta postrelili musel ti pomoct medik v BC sa staci schovat za mur a cakat tie triedy si museli pomahat a v kombinacii s commo rose fungovalo skvelo jednoducho BC je viac zamerany pre solistov nez BF a mne tu nejde o grafiku ani o destrukciu to ohananie sa alphou nema ziadnu vahu hra je ako tak hotova uz len vychytat bugy a povolit vsetky graficke a destrukcne moznosti ale to nesuvisi s gameplayom ako takym ja viem ze BF ma aj mestske mapy okrem BF Vietnam som hral kazde BF a pokial je podla teba BF 2 taka lahka hra a zastrelit niekoho je uplne primitivne tak si asi este nehral BC 2 kedze tam je to niekolko nasobne lahsie
  • Poskodit budovy pujde jenom u tech kde se bude dat vlezt. Jinak tam budou jenom takovy flicky na zdech. A u tech, ktere pujdou poskodit tak pujde znicit jenom vrchni poschodi. Rozumej prvni mozna ale jenom mozna i druhe. Prizemi neznicite. Tedy pocitejte ve meste vzdy maximalne jednu rozni budovu na jednu ulici, u ktere pujde znicit prvni poschodi. Zazracnej Frosbite2, ktery nejde ani modovat jak je slozitej. Nic moc teda.
    • obracenyKybl
      Tak tady jde asi o blaho level designu. Takřka kompletní destrukce (až na opravdu velké a důležité budovy - jsou v nich vlajky) v BC2 je fajn, ale přijde mi až moc rychlá. Já nevím, za jak dlouho tank rozstřílí barák v reálu, ale občas se stane (ve hře), že je vše zničené opravdu až moc rychle a snadno. To pak na mapě už nic není *4*
      Navíc možnost zničit budovy s těma kravinama uvnitř v rushi (sakra, hraju to rok a půl a pořád nemám tušení, co to má přesně být *1* ) je otrava. Některé body (skoro celé mapy) jsou takřka neubránitelné
      • Jak to, ze tam nic neni? Sou tam sutiny snad, ne. Tak v cem bude BF3 jiny jako MW. Chce to proste interakci s prostredim. Na BFBC2 se mi libi, ze to tam opravdu vypada jako kdyz se tam prozene valka. Diry v zemi, pokacene stromy, rozborene baraky.
        • obracenyKybl
          Tak samozřejmě, že tam zůstanou sutiny. Já to myslel, tak, že z těch baráků tam nezůstane nic (=> už se do nich nedá lozit *4* ). Také se mi ta interaktivita s prostředím líbí, ale můj osobní dojem je takový, že je to všechno až moc rychlé (realističnost vs hratelnost) a předvídatelné.
          Zatím se jedná o alpha verzi hry, fůra věcí může být vypnuta. Navíc je mapa situovaná do městské zástavby. Nevím, jak je mapa ohraničená (tipoval bych budovy/zátarasy), ale jak říkám, tady jde asi o záměr v level designu, kdy jsou souboje sitouvané do budov a byla by blbost je zničit (v BC2 jsou tam aspoň nepřekonatelné kopce, voda - ničit můžem všechno ). Nevím, uvidí se v conquestu... *4*
  • Dojmy z alphatestu: Od COD se to moc neliší, hratelnost je velice podobná. Zničitelné prostředí? Ale kdeže, pár nascryptovaných míst která se po zásahu něčím silnější zhroutí - myšleno jako past na nepřítele(pod."výbušné barely"). Chování zbraní je velice arkádové, celý je to taková FPS arkáda asi jako AvP multiplayer(zabíjení zblízka).
    • skratka posledny pravy battlefield bol BF 2142 potom tu mame novu arkadovejsiu a konzolovejsiu etapu s nazvom Bad Company zameranu pre masy coz by nebolo zle ale toto viedlo k zjednoduseniu gameplayu a odobratiu hlavnych prvkov a nahradeniu roznymi blbostami niekedy az strasne lamerskymi ako 3D spotting (WH)
  • mne na BF 3 vadi jedina vec ze DICE z toho spravili BC 3 tie ich slova ako sa to na BC nebude podobat a ze to bude pravy nastupca BF serie.... keci
    • H4wk
      Tak za prve, nie 'keci' ale 'kecy', zakladna skola... za druhe, ano podoba sa to na BC2, kvoli tomu, ze to pouziva frostbite engine.
      Preco to nebude ako BC2?
      -nove vozidla, nove zbrane, lepsia grafika, vrtulniky budu konecne viac vyuzitelne hlavne kvoli velkosti map - VACSIE a to nie o malo, stihacky...
      -mechanizmus hry je takmer rovnaky kedze je to stale BATTLEFIELD ! A nezabudajme na jednu vec, ze BC seria sa odvijala a vzdy odvijat bude od povodnej BF serie, takze to nie BF3 bude ako BC2, ale BC2 bude podobne BF3 !
      Ze tento Tvoj post ma pluska mi taktiez nejde do hlavy, holt chodi tu zrejme viac deti alebo ludi ktory si nevedia v hlave spojit veci dokopy.
      Pekny den.
      H.
      • clovek sa v rychlosti moze pomylit ci nie? opravovat za chyby je strasne zabavne ako vidim
        ano BC seria sa odvija od BF ale taktiez sa vo vela veciah lisi a v BF 3 je viac tych veci ktore prisli s BC seriou to ze je to alpha nema nic spolocne s hratelnostou hra bude vyzerat asi takto ale grafika, destrukcia budu vo full lepsie a bude tam menej bugov atp. ale hra ako taka je uz hotova nemam dobry tyzden a nechce sa mi tu hadat a zacinat flame (coz sa mi ako vidim uz aj nechtene podarilo) proste ja to vidim takto nechce sa mi tu hadat takze salam alejkum a btw. preco by tie moje pluska mali byt od deti alebo od ludi ktori si nevedia v hlave spojit veci dokopy? skorej by som povedal ze viac ludi so mnou suhlasi
      • H4wk
        Este dodam, ze Alpha verzia ma limitovane moznosti destrukcie, ale to uz oznamovalo aj DICE, takze ludia ktori dianie okolo BF3 sleduju vedia ... kto nesleduje (CODkar) tak sem chodi len trollovat ake je BF3 zle.
      • podlemě vám to přinde protože ta alfa je osekaná na nejmenší detaily a ještě ktomu DICE psalo že je hodně osekaná aji ta zničitelnost kvuli performance testum... . prostě vidíte jednu mapu z ALFA VERZE HRY ! ( malou ) a hned jak je to CoD doufám že v betě bude kurevská mapa aby vám zavřelo huby .. musel se pardoon ..
    • A co by ste chceli aby to ako vyzeralo ked to ide na totalne odlisnom engine ako BF2 a na veelmy pribuznom angine ako BC2 / FB1.5 a FB2.0/ Tak jasne ze sa to bude podobat skor na BC2 ako na BF2 nemyslite? Ja sa na to ohromne tesim predobjednane od prveho dna a BC2 je nahodou moooc MP zabavna vec a ktorej som kazdy den od jej vydania.
      • Uzivatele vyse maji spis na mysli herni mechanismy nez grafik, ale doufam ze o tak nedopadne.
        • Omlouvam se za tu cestinu.
          • Viem co myslis, ale DICE sami povedali pri BF2 isli cestou "Ked sa ti hra nepaci, zahraj si inu" Pri BF3 opakovali ze touto cestou nepojdu a pojdu cestou ze aby si kazdy nasiel to svoje v hre a bavil sa. Je naivita cakat BF2 v inom kabate. Ale ja som celkom rad mam jak BF2 tak BC a pri BC2 som stravil urcite viac casu a zabavy. Ked chce niekto cisty PRoject reality tak toho sa pri BF3 urcite nedocka a musi sa poobhliadnut inde. BF series rulez.
            • sry ale to je blbost BF 2 sa dal hrat ako si chcel aj BF 2142 atp. akurat tam bolo to co tvorilo BF battlefieldom - tymova praca a nutnost spolupracovat BC je zo 70% pre solistov a Rush je hlavny BC mod a ten je presne dany prave ten sa neda hrat ako chces a Counquest je zase hlavny BF mod a ten si mozes hrat ako chces ale mne by nevadilo keby BF 3 prezentovali ako BC 3 ale oni ho prezentovali ako pokracovanie BF serie a to hlavne BF 2 a dodali ze to nebude mat vobec nic spolocne s BC seriou... aha tych podobnosti tam je viac nez s BF seriou
    • Ataker
      No jak už tady někdo psal, že to bude spíš Battlefield Bad Company 3, tak já si to myslím také... jen chcou beztak nalákat tím názvem Battlefield 3 víc PC hráčů.
  • ja mam MoH limitku ale nevím jak se dostanu na tu betu jak se tam dostanu abych mohl hrat
    • ked pride cas mal by ti prist mail s kodom myslim
  • at pisou cokoliv, vetsine lidi musi byt jasne, ze do bety se casem dostane uplne kazdy. bude to pecka, oni to vi, takze proc kazdeho nenavnadit ochutnavkou. chcou jen utisit ty, kteri si kvuli bf3 koupili moh. a nebo vas chcou donutit si to koupit...kazdopadne si to zahraje kazdy. vim to ne, pisu z vetraci sachty budovy EA!! *8*
  • pokud odstranili problem z bc2 (teda nehratelnost) tak si to možná aj zahrám, ale nejspíš až tak 5 měsícú po vydání než se od trhnu od mw3, a děte už do prd@le s tím multiplayerem jen to ty hry kazí...
    • Ataker
      lidi nereagovat!
      • Mel jsi spise napsat "nekrmit trola" *4*
  • Alpha je stejne jen osekana full verze na zjisteni stability serveru apod.. feedback je taky docela dulezitej.. nechapu, ze nemuzete vydrzet do bety, ktera uz je v podstate jako demo :D..
    • Tak já jsem to je zkusil kdyby náhodou :D ... do Bety klidně počkám. Akorát tenhle naprostý RANDOM systém odesílání pozvánek je mi záhadou. (stačí jenom mít Vet rank 1 a máte stejnou šanci jako lidi s Vet 8 apod.) Spoustu pozvánek dostalo spoustu konzolistů a nebo lidi s PC, které Bf3 neutáhne... čekal bych trochu lepší systém výběru... *7* Uvidíme jak bude probíhat Beta.
  • Dostal jsem se do alphy.. ale mám Win. XP :(((((((((((((((((
    • Kdybys náhodou nevěděl co s ním tak mi ho klidně můžeš poslat na mail kovy.petr@seznam.cz :) Na mě se nedostalo :(
      • H4wk
        Ahoj,
        Alpha je related k jeho EA accountu, takze pochybujem ze Ti moze nieco preposlat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit