Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to si netroufám hodnotit podle trajleru, vypadá to zajmavě, ale že by mě to uplně zaujalo, hratelnost neni uplně jasná, ale rozhodně si nezávislejch věcí cenim, tam se snaží o originalitu, v mainstremu jen rejžuje, ani to už neni moc záživný, myslim tim, všecky nový Mass efecty a CoD a další......hry....
    • chtěl jsem říct, že na nápady v mainstreamu dost kašlou, jistě by si mohli najmout lidi, co jim něco vymyslí, ale nedělaj to, proč se snažit, když si lidi zvykli a prodává se to.....ty šity......Diabla a atd.
      • koukám na delší ukázky a hratelnost je zvláštní, působí fakt magicky, zavání to spíš až trochu uměleckou hrou,,,,takže fakt nic pro většinu lidí, na to jsou holt moc suchý, taky samozřejmě neničí se tam....
        http://www.youtube.com/watch?v=L-P08OptWUE
  • boze teraz ked som dohral maxa payna tak sa mi tie pohyby v tejto ukazke zdaju strasne primitivne.
  • Pete.palis
    nehrát zkouřený! *1*
  • claymen
    To rockstar znovu vydává Bully? Bully: lil' nigga on crack edition
    Disclaimer: this comment is truly non-offensive
  • To vypadá nádherně.
  • napíšu to ve zkratce... Papo & Yo= píčovina
    • Jo no,pro vetsinu lidi je pic*vina kazda hra,kde neco nevybuchuje minimalne 20 krat za sekundu *3*
      • No mě nezávisle projekty nevadí ale tohle teda vypada opravdu otresne...
    • BoB.2
      kebule-to podle mě už hrál
      • claymen
        on a petr poláček, který tomu dal 85%, tak nevím, co kebule vybuřuje...
    • PreidaQ
      Pravděpodobně... ale pšššt, tady se o nezávislých hrách takhle nemluví. *3*
      • janchor
        O nezávislých hrách, který vypadají takhle napadnutě, rozhodně ne.
        • BoB.2
          1:0 pro Lukáše Grygara
  • PreidaQ
    To vypadá.... zajímavě, magicky a pošahaně.

    Jinak koukám, že se nám pan vývojář u animací postav inspiroval u Bethesdy. *1* (OK, to byl hloupý vtip)
  • BoB.2
    Páni kdo by to řek vypadá to zajímavě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit