Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PLuto.petr

    Tak to já se ke starším hrám vracím a vracím se k nim celkem rád. A ještě se nestalo, že bych z nich byl zklamaný. Většinou se totiž vracím k hrám, o kterých vím, že mě tenkrát bavily. Takže vím, co od toho očekávat a to taky vždycky dostanu.

  • netUSblb

    Vampire bloodline mám rozehraný potřetí a pořád je to zábavná záležitost, stejně jako Gothic. Nevím čím to, ale v přehršli nových slátanin nevidím nic co by mě táhlo, vyjímka je Kingdom come, to je ovšem luxus.

  • Crash Bandicoot, W3, C&C su klasiky ku ktorym sa vzdy da vratit. K tym novsim "starym" hram sa obcas vratim k DA: Origins, Max Payne, KOTOR, Hitman 2, Stronghold Crusader, Gothic. 

  • Deus EX! Grafiku už dnes ani nezmiňuji, soubojový systém ani tehdy nebyl na špici (ale pro stealth charakter se sniperem no problem), ale na atmosféře to neztratilo vůbec nic. Hong Kong je nezapomenutelný

  • Vespasian

    Osobně si nemyslim že by Commandos zas tak zestárl nebo byl tak nesmyslně primitivní. Pořád je to skvělá zábava, a když člověk vyzkouší i nějaké neoficiální mise, pořádná výzva.

  • Mě druhé bydliště je ve Falloutu 1 a 2. Žádnou jinou hru jsem nehrál tolikrát a tak dlouho. Díky českému překladu od tehdejší redakce LEVELu jsem se naučil jak je důležité používat a pilovat speak skill. 😊

  • kostejnesmrtelny

    Honza Slavík to napsal fakt dobře.

  • ripper

    Dobrý článek! A Patrik pobavil, jenom jsem ho málem přehlédl :-)

  • Houdini

    Veľmi dobrý článok. Najlepšia časť bola Patrikova 🙂

  • LadaVanBar

    Heroes of Might and Magic 3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit