Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skoro bych řek, že za prachy, za který se natáčel tenhle jeden trailer by se dala udělat taková jedna plnokrevná indie gameska. *3*
    • Veď sa to Ubisoftu všetko vráti. Je mi sympatické koľko snahy dávajú do tohto dielu a myslím, že všetci budeme prekvapení vysokým počtom predaných kusov. *4*
  • No, mohli by v tomhle díle tu zápletku s asásiny a templáři ukončit a v dalším díle se vrhnout třeba do antického Říma. V úplně novém universu, kde už nebude každej Mirek Dušín tajnej asásin a každej Mažňák nebude templář. Sice se tam už jeden Assassin's Creed odehrával, ale to bylo polorozbořený město s Vatikánem... a to bylo všechno.
    Dejme tomu, že by se děj točil kolem Julia Caesara (kde by se řešily různé intriky atd - kdo zná seriál Řím, ten bude vědět), nebo třeba Juliana Apostaty (boj vzmáhajícího se křesťanství s upadajícím pohanstvím - tady vás můžu odkázat třeba i na tu všemi zavrhovanou českou wikipedii *2* ), nebo něco na ten způsob. Hráč by se mohl dostat do vysoké politiky, ale třeba se stát pretoriánem, gladiátorem, atd.

    Jinak sorry za OT, jen mě teď napadlo, co bych si rád v tomhle žánru zahrál. *4*
    • s tím římem to nejde, protože v té době nic takového jako assassíni nebylo. Ano ted už je to taky celé vymyšlené, ale v AC1 to mělo aspon nějaký ten historický podklad
      • nebo to myslíš jako total jinou hru ?
        • Jo, měl jsem na mysli novou značku, která by byla ale postavena na technologii AC. Tedy něco jako Watch Dogs.
    • dr.gonzo
      jen ne znovu italie,te uz bylo vic nez dost.osobne bych bral 18 stoleti anglie nebo japonsko.
      • 18. století budeme mít v AC3.
  • calwin
    tiež sa mi nepáči do akého prostredia je posledný assasin zasadený... prešiel som všetky a teším sa na pokračovanie deja pretože v revelations som mal dojem že naozaj začína niečo gradovať a scéna ezia s altairom bola dosť dojemná... no trailer mi neprišiel absolútne zaujímavý (ako prepli medzi "filmom" a hernou grafikou bolo mi na grc)
    ale možno že budem nakoniec prekvapený... paradoxne keď človek najmenej čaká o to viac ho to prekvapí... skôr som ale skeptický voči tomuto dielu...

    koniec koncov ale... stále lepšie ako pandy :D
  • pěkný no, ale radši bych viděl záběry z natáčení normálního filmu. A jako u každýho traileru na AC3 mám pořád pocit, že to prostředí bude nuda, doufám, že se pletu a bude to pecka. Každopádně první díl bez předobjednávky, tady si vážně počkám na recenze a hlavně reakce fanoušků.
    • Shaker
      zajimavy, me prave az trojka podnitila ke koupi vsech ostatnich dilu na steamu, abych mel souvislosti... zatim hraju jednicku a musim rict, ze me po pomerne chytlavym zacatku trochu nudi a ma dost krkolomny ovladani (hraju na PC mys a klavesnice), ma to supr napady, ale uz je to par let stary takze treba na gameplay batmana to nema. Na druhou stranu, vsichni mi rikaji, ze jednicka je ze vsech dilu nejslabsi, tak sem zvedavej na ostatni a ze vseho nejvic se stejne tesim na trojku :)
      • prezij jednicku, a pak uz to bude jen a jen lepsi :) ovladani rozhodne a i pribeh ezia je daleko poutavejsi, taky k tomu, ale na druhou stranu dostal "trosku" vice prostoru nez altair
  • Meat is murder!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit