Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a ja se na to tak tesil... minecraft me omrzel po dlouhych letech a tohle byla vlastovka co by mi ho nahradila.ta predstava budvani...chjo,pitomci *16*
  • No jo no, prostě hra, kde si všechno udělají sami hráči, a nepotřebují si nic platit, je předem odsouzená k zániku.
    Muselo by to být jako Minecraft, P2P, a to je dobré pro malé studio (které se na tom "udělá" velkým). Pro velkou společnost, která musí každý rok vykázat zisk, aby bylo co zordělit na dividendách, to prostě není.
    Nekritizuji, jen popisuji faktickou stránku fungování společnosti. Prostě neexistuje nic jako "oběd zdarma".
  • jakubc
    Tak promrhaný potenciál...
  • Vrátěj lidem kteří si to koupili (já) peníze?
    • Ne
      • peníze nevrátí a pravda a láska už jsou taky v řiti *1*
  • Tak to je smutna zprava, ja nevedel ze Everquest Next konci... :( Na tu hru jsem se tesil a cekal hlavne potom jak to Drda vychvalil. Porad cekam na nejake nove mmo do ktereho bych mohl naskocit...
    • co tak naskocit na nejake uz rozbehnute?
      • A do ktereho? Pokud vim vsechny jsou na jedno brdo (nepocitam hry v EA jako life is feudal atd) o kterych nemam prehled
        • Do ktereho? Co napriklad wowko, nebo uplne neco jineho, tak trochu single player mmo, star warsy. A nebo jeste neco naprosto odlisneho, Runescape. Hlavne ten Runescape doporucuji, dnes tomu rikaji old school Runescape, kdy muzete hrat mmo z doby jak bylo kolem roku 2005. Je to perfektni a vsem prorokum navzdory stale roste a pocty hracu jsou VELICE vysoke (treba ted online 34 000 lidi, obcas byva i vic nez dvakrat tolik). Bohuzel nevim jak je to s tamni ceskou komunitou, ale kdybych mel vic volneho casu, hned bych zacal hrat. Mimochodem treba soundtrack z teto hry je legendou a na youtube jde najit spousta videi kde pisou hraci kteri na ty casy vzpominaji viz napr. https://www.youtube.com/watch?v=C7Qo2QZ8NE8

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit