Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    Předevčírem už jsem nevydržel a koupil si to. Patřím ke šťastlivcům, kterým hra nepadá, nemá bugy a jede naprosto plynule. Jsem už na konci a těším se na NG+. Sice jsem zjistil, že "soulovky" nejsou úplně můj šálek čaje, ale tohle evropské zpracování je mi mnohem bližší.
    Hraje se to dobře a grafické zpracování evokuje Warhammer. Těším se tedy na dvojku.
    • Hnisavec
      prvé prejdenie som nemal ani ja jeden bug....na tie dalšie to už bolo bugove peklo ako Skyrim
    • Draken69CZ
      Jen pro upřesnění na čem to hraješ?
      • Morraw
        Laptop Asus G750JH, GTX780M
  • Hnisavec
    u mňa lepšia a inovatívnejšia hra ako Dark Souls 2....a kto peečuje na obtiažnosť, nech sa páči NG+ a poseere sa u Guardiana a posledného bossa, ktorého na NG+ obrovské množstvo hráčov ani nedokázalo poraziť....

    DS2 som prešiel na NG+8 čo je maximálna obtiažnosť....NG+ u Fallena som nedal toho Antanasa na konci, lebo som bol malý level a nedával všetko len do sily. Celá hra (až na ten posledný súboj) má to čo chýba DS2...Má fér hratelnosť!!!! A každý boss ide poraziť priamo, akoukoľvek klasou a i trikom! DS2 v tomto zlyháva na plnej čiare, kde každého bossa treba ubiť len silou.

    jo Fallen je zabugovaný ako sviňa, sranda, že každý prechod má iné bugy, dokonca i fatálne, ale inak to je špičkové WRPG a prešiel som ho za všetky postavy a zmazal pachuť po Dark souls 2

    a tá grafika, tá grafika...nádhera...je to správne temné, úplne hardcore, plné bočných questov, ktoré sa nikde nezapisujú a nikto nevodí za ručičku...množstvo secretov, najozaj parádne zbrane, kde každá nová poteší a vylepší....v tomto zlyhalo DS2 na plnej čiare a vyzerá v porovnaní s Fallen ako kravské lajno
    • Osobne jsem Dark Souls nehral prave proto, ze moc nemusim japonsky styl grafiky.
      Lord of Fallen na druhou stranu vypada, pro mne, zajimave a uz se da sehnat za rozumny peniz (kolem 500Kc). Asi do toho pujdu, mohli by to akorat poradne dopatchovat.
      • Draken69CZ
        Jak to dělají Japonci automaticky je to japonský styl grafiky? V čem? Vypadá to víc západněji než kdejaký západní RPG z poslední doby.
  • Vogon
    Doufejme, že tentokrát už to bude mít duši(chápete? hahaha) a nebude to vypadat jako nějaký obsah ze Souls, který byl vystřižen pro svou nenápaditost.
  • lords of the fallen 2 ... jak originalni. to nemuzou treba pojmenovat kings of the fallen nebo lords of the non-fallen? neco jinyho zkratka ... takhle to pak vypada, ze polaci oplyvaji napady asi jako nerdi pri vymysleni co koupit imaginarni holce k valentynu *6*
    • Aspoň se to nebude plést. Jestli z toho udělají sérii o více dílech, tak se v tom snadněji vyznáš. Lords of the Fallen 1, 2, 3, 4. Až budou za několik let chtít hrát Assassin's Creedy tví vnuci, tak budeš muset googlit kolikáté bylo nějakové rogue, revelations, unity a jak to jde po sobě... tady ti to název řekne hned ;D
    • Druhý díl Dark souls taky mělo číslovku 2 a nikoho to nezajímalo, stejně tak Zaklínač nebo Command and Conquer
      Tak v čem je problém ?
    • Čílesné označení je jednoduché a přehledné. Dlouhé podtituly a zbytečně zkomolené názvy stejně nikoho nezajímají. Když začneš mluvit o Guns of the Patriots, tak na tebe bude půlka lidí nechápavě čumět, ale MGS4 rozumí každý.
  • Asi som blby ale nechapem, ako nieco co vyslo na PS4, co nevyslo ani na PS3 kvoli narokom moze niekto rozbehat na tablete....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit