Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "přijde s prosíkem" se mi líbí, možná už konečně redaktoři začínají vidět tu línou žebrotu co si chodí na kickstarter pravidelně pro drobný v pravém světle. místo toho aby šli na pár měsíců někam makat a na vývoj si poctivě vydělali, raději se ponižují, natáčejí nejapná videa kde nás falešně přesvědčují jak je jejich projekt cool a za co že (opět lživě) naše peníze utratí.
    • Asharak
      Aby je o to neprosil Kickstarter, rpotože na tom vydělá *6* #konspiraceFTW
      • Tak kickstareter na tom vydela vzdy, to je v poradku.
    • Rad bych Gerryho sepsul jako panove vyse, nicmene ono uz to tak opravdu zacina vypadat. Obzvlast poburujici mi prijde situace, kdyz autori vyberou penize na Kickstarteru, udelaji uspesny projekt, ktery snad i neco vydela a nasledne se vrati s "prosikem"o penize na druhy dil. Nevim jestli je to tak i v pripade tehle hry, titul me minul a nemam o nem zadne informace.
      Zavedl bych pravidlo jednou a dost.
      • Blue.Shark
        On v tomhle přístupu ale není žádný problém. Crowdfunding není a nemá být založen na "jednou a dost". Je to jen jiný přístup k financování. To je stejné, jako bys někomu chtěl zakázat hledat si klasické sponzory. Pokud má crowdfunding zemřít, pak se o to postará sám trh. Evidentně to ale lidi zajímá - a proč by taky ne, když to v případě některých firem funguje tak dobře.
        • Pravda, nakonec proc ne, kdo nechce, neprispeje. Mne to ale zkratka prijde nemoralni. Zduraznuju, ze mne, takze, kazdy to muze videt jak chce.
      • problém že pro lidi je ok když vidí že to dělá jeden, tak je to normální, tak to udělám taky. ale normální to fakt neni. a potom přijde milionář Schafer a založí si vlastní crownfunding aby nemusel platit ani těch 5% nebo kolik si bere kickstarter provizi. ale přece když to takhle dělá herní veterán, tak to je v pořádku, že? :)
    • Chudák Gerry si spletl web, myslel že přispívá do diskuze na svém oblíbeném novinky.cz
    • Gerry ty si manager Duchodce Studios nebo co že máš take kecy ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit