Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja uz jim dal 25 dolaru hned prvni den. Nexus je opravdu skvely a to, co planuji do dvojky nema chybu.
  • Díky za tip:-) Master of Orion 2 jsem miloval tak možná zkusím i ten Nexus.
  • A co takhle požádat Billa Gatese, Zuckerberga z Facebooku a další, pro ně to bude pakatel, ti dávají možná i na spropitném víc *1* A na hru budou mít peníze během pár dnů...
  • Samozřejmě přispěju, podle svých možností.
  • Nexus 2...jediná hra u který řikám : ne*erte mě a dejte jim ty prachy *1*.
    Kdybych byl jooo bohatej tak jim snad klidně zaplatim celej vývoj. První nexus je prostě luxus *2*
    • Souhlasím. Především po hratelnostní stránce naprosto výjmečná hra, která si pokračování určitě zaslouží.
  • tyhle sbirky, jak se zjisti jestli ty penize skutecne pouzili na hru nebo hru vyrobyli za polovinu a zbytek si rozdelili.
    • Chteji 650k USD, takze uz vidim, jak delaji hru za 325k... Navic pro ne je to opravdu srdcovka, uuz od vydani jednicky chteli udelat dvojku (viz. to technologicke demo, co tam maji) ale nebyly penize a vydavatel, protoze tohle opravdu neni, no jak to rickt a neurazit, rekneme pro mene narocne uzivatele. Ja jim 25 dolaru dal a rozeslal info vsem znamym.
    • walltar
      A to někomu vadí? Navíc po vydání si to koupí další lidi takže ten výdělek z toho taky pude jim ....
  • aby som upresnil tak jednicka (nexus: the jupiter incident) bola povodne planovana ako imperium galactica III, ale nejak to nedopadlo dobre a dorobil to tusim iny tym nez ten co na nej povodne makal, preto aj ten iny nazov atd...inak ma ta hra svojho casu velmi chytila, a zdala sa mi velmi tazka. bud som robil nieco zle alebo tazka naozaj bola *1* az som sa dostal k misii kde ma hned zo zaciatku rozvalcovali 3 lode torpedami, a nevedel som tomu nijak zabranit, skusal som rozne vybavenia ale proste sa to nedalo vyhrat *15* kazdopadne teraz som dostal chut znovu si ju zahrat, asi tak aj urobim *4*
  • Keyz
    Tam je možnost neomezeně přispět 1 dolar a za to bude přispěvatel v game gredits.Tedy jestli 600.000 lidí dá jeden dolar,tak to chci vidět ten seznam!
    • Jako vtip dobré, ale lidi to nezaujme a nepůjdou do toho. Obávám se, že ty peníze se prostě nevyberou. Wasteland 2 má tvrdý základ úspěšného Falloutu. Double Fine má také za sebou lidi s velou historií a proto získal mnoho peněz. Broken Sword nakonec vybral peníze, ale už to taková sláva nebyla. Nexus 2 bohužel nemá ani slavná jména, ani supervtipné video a bohužel je to hra pro dost úzkou skupinu zákazníků.
      • bonus pro Most Wanted je, že Nexus má poměrně velkou komunitu ... asi i proto, že vzala pod sebe fanoušky Homeworldu *4*
        • No neviem, Nexus: The Jupiter Incident bola rozhodne dobrá hra, ale spomínam si že pred 9 rokmi bol pre totálnu zmenu konceptu behom vývoja prijatý dosť rozpačito. No rád by som sa mýlil ...
      • Keyz
        Uspěli i hry které jména nemají a také byli pro menší skupinu hráčů.Zde to vypadá,že chtějí moc peněz a to je asi problém.Nevím.
        FTL chtělo 10k a vybrali 200k.

        Proč nedali polovic a polic si například nepůjčili.Mnoho lidí co něco chtělo dělat si půjčilo a pak alespoň makali když v tom měli své prachy.Sice někdy dopadli na prd...Ale pracovali na svém projektu.
        • Shania
          No to nevis kolik penez do hry uz vlozili ze sveho, hra je ve vyvoji uz minimálně šest let a utopit v tom mohli hodne penez a uz jednou jim komunita na to penize davala.
  • A uděláme to zajímavější. Pokud Nexus 2 dostane požadovaných 650.000 dolarů, tak se osobně postarám, aby byl v češtině. Tak se snažte, propagujte, nakupujte ;).

    Mimochodem, Javier Cabrera právě kvůli mě předělává engine textové hry Cypher, aby podporoval jiné jazyky.
    • Cestina mne sice nezajima, ale presto dik, dobry zpusob jak lidi presvedcit. No, koukam, po 4 dnech maji 68500 USD, jen tak dal.
    • Ja myslel, ze preklad her neni moc lukrativni zamestnani? :-D Jinak diky, pokud hra vyjde.
      • To není zaměstnání. To je fanouškovství. A pokud se díky mému slibu vybere více peněz, aby se projekt rozjel, pak ten překlad zajistím. A už nechte na mě, zda to udělám opět zadarmo, nebo nějak komerčně. Jinak překladem her se živit moc nedá. Naštěstí mám solidní práci mimo videohry, takže si tohle mohu dovolit.
    • Škoda že ti nevyšlo se Endles Space, neuvažovals někdy o lokalizaci hry Legends of pegasus? Rozhodně mi přijde lepší než první zmíněná.

      jinak Nexus Jupiter Incindet to je legenda na ní se hodně těším
      • Bohužel se mi nepovedlo se dohodnout s tvůrcem lokalizace Endless Space a proto jsem to dále neřešil. A ten propadák Legends of Pegasus fakt překládat nechci, dokud to nebude v nějakém slušném stavu. Jenže i tak je ta hra prostě předražená.

        Ale spíše jsem koukal a nenašel češtinu do jedničky. Jen slovenštinu. To fakt nemá českou lokalizaci?
        • bohužel nemá, celé jsem to musel projet ve slovenštině, ale stačí to, děj Nexusu je celkem komplikovaný a pro angličtinou jen málo políbené slovenština stačí...

          akorát co si pamatuji mě štval na té hře originální dabing, myslím že to dabovali tak 3-4 lidi ale to byla jediná chyba co jsem na tom viděl
          • Mne na Nexuse trocha vadila nemožnosť zrýchlenia času (aspon som tú funkciu neobjavil) a s tým spojená pomalosť hry. Inak to bola z hľadiska produkčnej hodnoty úpná špička, a som presvečený, že i teraz by ma tá atmosféra očarila rovnako...
      • Kozy
        když jsi načal ten endless space, je ještě nějaká vesmírná strategie kde probíhá boj tahově?
  • RodneY55
    Na Nexus jsem tehda narazil uplne nahodou. Je to jedna z nejlepsich vesmirnych strategii. Takze doufam, ze to klapne a bude pokracovani :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit