Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Are you still there?... What are you doing.... aaaaaaaaaaaa....
  • roztomilé :)))
  • kostejnesmrtelny
    "No hard feelings..."
    *1*
  • I reklamní kampaň na Team Fortres 2 byla super, ale hra mě nijak moc nebavila. :/ Nesuďte dle reklamy.
    • smejki
      TF2 reklamy neznám, ale TF2 je boží. Klidně bych soudil *2*
  • zajimave je,jak jsou diskuse pod clanky o portalu odlisne od vetsiny ostatnich ,kde se to vetsinou driv nebo pozdeji svrhne ve flame.Jen takovy postreh *3*
    • Tak ony se většinou zvrhnou. Ať už "Kde je HL3?" "Zas*anej Steam, nesmí mi to do počítače" nebo "Jsou to zloději, přepočítávají 1 dolar rovná se jedno euro"... atd.
      • Myslíš jako o pár postů níže, kdy borec slušně a bez útoků, vyjádří své pochybnosti a obavy a odměnou mu je odpověď, že si má dát facku a mínusy jen lítají?
    • Hlavne to prosimte timto postem nezakrikni a budme za to radi. Asi je to tim, ze Valve proste umi udelat perfektni atmosferu a je jedno, jestli to bezi na krabici pod TV nebo na PC. Reklamni videa super, gameplay videa taktez (evidentne hrana na konzoli a nejak mi to nevadilo). Jedinej problem co maji, ze je jim ukradenej cas a si tam ty jejich chutovky kuti neprijemne dlouho.
  • Nejlepší je na tom to že ty obrané věže vypadají jako voňavka airwick :D který detekuje pohyb... :D místo voňavky náboje :D
  • Nejlepší reklamní kampaň historie, řekl bych :-DDD
  • další luxusní reklama...jen jestli to už trochu nepřehání...
    • ja myslim ,ze neprehani.Jen tak dal,zatim to nesklouzlo k tomu,ze by vykradali sami sebe.Zatim vzdycky spolehlive pobavili
      • jooo, k reklamám nemám žádné výhrady...spíše se obávám jak dopadne samotná hra, když má takovou luxusní reklamní kampaň...aby nebylo mnoho povyku pro nic
        • jednak valve nedela spatne hry a pokud dvojka pujde ve slepejich jednicky tak to bude super *3*
        • VALVe je zaruka kvality, vole! Jak muzes pochybovat? Dej si facku
  • Amylee.Anderson
    Hned bych si jednu koupila :)
  • No ja len dúfam, že to bude trochu dlhšie ako prvý portal, lebo ten som dohral za jedno poobedie :-)
    • prvni portal byl jen takovy pokus,jak se koncept chytne.Dvojka by mela byt plnohodnotna hra s delsi kampani.navic je tam jeste ta kooperacni kampan,tak snad to bude obstojne dlouhe *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit