Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě vždycky fascinuj ty úžasná jména bossů a pak na tebe vyskočí nějaký šašek jak vystřihnutý z power rangers.
    • facepalm
  • hraní Dark Souls na PC u mě vypadalo asi takhle

    1. stáhnu hru z torrentu
    2. deset minut zkouším vyrobit postavu co nebude hnusná jak noc
    3. vlezu do hry, ujdu 10 metrů.. "press X to open door" .. zmáčknu na klavesnici X, nic se neděje
    4. jo aha, vy myslíte X na Gamepadu, to je asi jako vtip, kkti fakt, čau
    5. uninstall
    • Tome, to že jsi de*il, neznamená, že je hra špatná. Mám originál na pc a dohraný na ng++++++. Skvělá hra.
    • vidiet ze ta hra nieje pre teba *1*
      • to asi ne no *1*
        • Hele, ono se to da hrat a dohrat na klavesnici, ale port DS1 je sam o sobe strasny bez modifikaci, ktere vytvorila komunita. Otazka je jestli jsi natolik sebemrskac, ze si hru, ktera neni sama o sobe jednoducha, ztizis jeste tak o 50%. Navic v obou hrach je hodne dulezity multiplayer, ktery bohuzel nikdy moc dobre na PC nefungoval diky laggum, ale daval Ti moznost pomoci pri sejmuti jednotlivych bosu. Ted je ve hre mnohem mene lidi, takze musis pocitat s tim, ze nektere bosy, kteri jsou vytvoreni pro COOP, nebudes mit moc sanci sejmout - obzvlaste to plati pro DS2, kde je cela rada bosu vylozene vytvorena pro COOP, ale dnes uz nikoho nenajdes, kdo by Ti pomohl a summoni, ktere ovlada hra jsou vetsinou nepouzitelni. Navic je treba pocitat s tim, ze se jedna o akcni hru, ktera nema s RPG moc spolecneho - takze predevsim kydleni priserek, ktere se respawnuji.
          • DS na coop nie je designovany vobec, teda ak sa za vrchol coopu nepovazuje ze bossa ma aggro na ineho hraca. Popravde je to skor barlicka pre neschopnych , dat bossa v coope pri NG nie je ziadny problem.
          • vidím, že se vyznáš *1* DS2 je na Steamu velice aktivní a pvp či pve v plném proudu, takže tam najdeš pro coop hrače kdykoliv, navíc jsem dal celou hru solo, takže relax a jo, to lhaní ti vůbec nejde...
            • ty jsi prostě srááč hráč a totální lemra a svádíš to na vše okolo, přitom jsi jen zkurvená lama, běž si hrát Dragon Age prosim tebe lemple...
            • Jasne, třeba ta debilita, ze počet zivotu bose v DLC se ridi počtem postav, které na nej jdou. Takze když jdete na nej 3, tak ma vetsi damage a 3 krat vice zivotu. Asi to funguje nasledovne: boss koukne kdo stoji před bilou stenou, a pak si rekne - jdou na me 3, tak si pichnu anabola, aby se mi zvysil počet zivotu 3-krat? A to je jako ta ferovost hry?
              Sinh se da krasne naucit, no to je urcite pravda po kazdem pokusu si zajdes opravit 2-3 zbrane, které se Ti během pokusu zlomi a cekas, jestli se nahodou neposere jeden z Tvych NPC pratel, jejichz inteligence je naprosto miziva.
              A co se vyvazenosti kouzel tyce – mam rezistenci na magii 500 – 1/2 damage, na stitu mam 75 = 1/4 damage, dohromady by to mělo vzit 1/8. Když Ti Soul Greatsword, přes pul metru tlustou zed a zvednuty stit vezme 600 hp, tak borec ma damage jaky? 4 800 a to je jako normalni? Když bufnuty Great Demon Hammer + 5, při statech 50/50 ma damage 800? A jak se tomu chces vyhnout, když kvůli lagu první Ti vezme zivoty a potom az vidíš animaci? SWOTOR me nezajima, tady se resi DS.
            • jo a ta nevyváženost, já vždycky vzpomenu na některé mmorpg jako SWOTOR, kde bylo( teď už rok nehraji tak nevím) ještě rok zpátky totálně pvp nevyvážené a můj asassin si všechny krájel jako nevím co a neměl jsem konkurenci a v pve pak nešlo vytočit vůbec, ale vůbec nic, protože ta classa je prostě na pve nepoužitelná, takže asi nemůžeš čekat 100% vyváženost od hry, která ani není mmorpg a ještě v době, kdy ani ty mmorpg nejsou vyvážená.
            • ježiš kriste Sinh se dá krásně naučit, chce to trpělivost, zabere to více pullu a není problém... lagy mám taky občas, ale je to nepravidelné, ten netcode není nejlepší to jest pravda...
            • Jasne, neni nad to se hodiny ucit, jak mas uhybat utokum bose a Sinh, to je typicky bos pro solo hrani. Hlavne kdyz se pri utocich zblizka se Ti na NG + rozpadnou behem souboje 3 zbrane. PVP je zabavne na vecer - das si par souboju, dokud Ti to neznechuti lagy, cheateri, staggering defekt, debilne nevyvazena kouzla nebo kombinace techto veci. Takze cca 1/5 souboju je normalnich, zbytek stoji za pendrek. Zrovna vcera jsem mel 2 lagy cca 6 sekund pri 10 ms pingu. No proste bozi.
            • jo a ještě něco... DS1 bylo mrtvé vždy jak v PVP a v PVE, ale mohl bys mě říct, jak je na tom po přechodu na Steam. BTW Kalameet to krasný souboj, zase škoda si ho ničit v pve...
            • jo a ta trojice je jasná, to je optional boss, tam nemůžeš zástupy hráčů *15* jinak arénky ve večeních hodinách parádá, člověk ani nemusí moc čekat mezi fighty a ráno nevím, to pracuji, ale v neděli schválně vyzkouším to Sinha...
            • ha zrovna pve u Sinha, dyť to je ostuda *15* to je boj dělaný pro solo hraní. Teď jsem mimo pc, v neděli kuknu jak je na tom Sinh...
            • Jasne mouliku, PVP je velice aktivni ty joudo, kdyz chces jit na Slumbering dragona nebo na Graverobber, Varg, and Cerah, tak muzes cekat, ze se Ti nekdo nabidne na pomoc i nekolik hodin. A v DS1 na Kalameeta i nekolik dni. Jinak to samozrejme muzes zkouset i 50 krat po sobe.
        • ale aj napriek tomu co pises ti poradim, kup si gamepad a skus sa premoct a pusti sa do nej a uvidis ze je to jedna z mala hier ktore v dnesnej zaplave kadeakych hovadin ta dokazu zabavit na dlhe hodiny a odvdacia sa ti pocitom ze si v tej hre nieco dokazal *3*
  • Jako notorický hater Dipshit Souls her musím uznat, že na PC a PS4 to vypadá hezky (na PS4 dokonce i plynule - překvápko) ... avšak to je vše, protože o hratelnosti a "hardcore" obtížnosti by se mohlo v hospodě stále sáhodlouze polemizovat. *2*
    • tak to tě lituji, že jsi si vybral na hate jednu z nejlepších her posledních let, snad se tady proslavíš, když o to tak stojíš...
      • To si toho moc nehral, docela Te lituji.
        • díky, díky, ale myslím, že jsou na světě na tom lidi hůře než já, který jen nemá čas na všechny hry, co vyjdou nebo vyšly, takže lituj ty nemocné či o hladu nebo ty bez domova, já už se s tím nějak vypořádám a budou si i se svou neznalostí užívat Dark Souls či Bloodborne..
          • To bych šel raději ve volném čase skládat ručníky. Zábava? Ano. Ubíjet čas bezúčelně a naprosto, naprosto neprakticky.
  • flash789
    daksi HD remake rok stare hry, přitom HD byl uz předtím, stejne jako všechny tyhle nove hry které mají uplne zbytecny remake. Roztrhl se s tim pytel a je to nova moda. ja osobne dokazu pochopit HD remake starsi hry, ten me dokaze i potesit, ale tohle skutecne nechapu. A pripadne chytraky kteří mi budou tvrdit ze pro majitele PS4 to je dobra věc, pac to nemeli, odpovim..az bude PS5 tak to tam taky nebude, a pritom by to tam sedelo daleko lip, za nejakych tech 8 let.
    • flash789
      Porad nejde editovat příspěvky aniz by to systém hodnotil jako spam?..Ok..dneska je psoledni den co jsme prihlasenej, a zkuste me nekdy otravovat z nejakym MojeId a podělanou klíčenkou!!!
  • je uplne jedno na ktorej platforme to ako vyzera, pretoze na vsetkych to vyzera ako 10 rokov stara hra. dobra hra ale skareda
    • http://www.nexusmods.com/darksouls2/mods/7/?tab=3&selected_game=482&navtag=http%3A%2F%2Fwww.nexusmods.com%2Fdarksouls2%2Fajax%2Fmodimages%2F%3Fid%3D7%26user%3D2%26gid%3D482&pUp=1
      dá se to...
  • Jednička je pro mě synonymum ke slovu RPG, nikdy jsem se neponořil do hry jako v DS, skvělé vcítění do své postavy. Totální Masterpiece, jak s jednou postavou, atmosférou, skvělým level desingem a podmanivou hudbou vytvořit nezapomenutelný zážitek, za pár let tohle bude kult ještě větší než to je. Dvojka byla takový ten produkt, když chceme rychle vydělat na nečekané bombě, ale i přesto, že dvojka je víceméně slabý odvárek nehraje se to špatně a snad je to jediná hra, o které můžu říct, že DLC jsou lepší než původní hra.
    • hra je to dobrá jen škoda toho grindu, musíte respawnovat neprátele na bonefire abyste se vyexpili a ziskali loot, jinak moc neuspejete. ale tim jsou azijske hry povestne
      • to se vyplatilo snad jenom v Ariamisu, jestli se nepletu a hodí to max level, pak tě to přestane bavit, podle mě ta hra vůbec nepočítá s grindem...
  • delO
    Skvělá hra, jede na všech plafformách velice slušně. Z toho videa jasně vede PS4, mě osobně překvapil kvalitní PC port, který i s modama gem a gedosato jede plynule v 60 FPS ve FullH. Hra s modama v žádném případě není hnusná až na pár nic moc textur, vypadá hra k světu a hlavně působi dospěle, což se o většině herních fantasy nedá říct. Utopil jsem tam 300 hodin, což každá hra nedokáže...
    • del0
      Duševní mrzák, lhář a zloděj nicků opět útočí. *7*
    • Ano pane zloději nicků triple queer. Ještě víc neutrální názor prosím.
      • delO
        já jsem původní del, mám tu první registračku, takže dobrý pokus *15*
        • del0
          del0 3.10.2014 02:30:34

          delO 3.10.2014 14:11:26

          Ve 2 odpoledne. Mrzák zrovna přišel ze školy, kde dostal čočku... *15*
          • beztak ho šikanujou deváťáci
      • kennyB
        https://www.youtube.com/watch?v=j4UpBVN-qE8&list=WL&index=29 *1*
  • Hnisavec
    grafika nie je taká podstatná....DS 1 malo v PC verzii grcoidnú rozdrbanú kameru, čiže zážitok na grc a komunita nula bodov....predalo to pár 100tisíc kusov, detto DS2 a i tak bol mulťák zaondený cheatermi narozdiel od konzol.
    • To je řeč mordoru nebo co? Potřebuju na to nějaké měsíční runy? Vážně ty tvoje zvratky se nedají číst.
    • Malo to uplne rovnaku kameru a grafiku ako na konzoly..akurat, ze to neslo 10 fps v Blightowne. No a potom prisiel HD fix mod od Duranteho a konzoly smutne zaplakali. Jedine oficialne cislo o predajoch je 300k PC verzie DS1. DS2 predalo omnoho viac, kedze rekord sucasne hrajucich hracov bol ak si dobre spominam 70k.
      Odhady arstechnika , ktore boli robene na zaklade realnych steam profilov udavaju az 1,3 miliona ownerov na PC, ale tak je to len odhad: http://arstechnica.com/gaming/2014/04/steam-gauge-addressing-your-questions-and-concerns/2/
  • Jůůů :-), dalsi clanek predurcen ke krvave bitve pc vs konzole, si nedaji pokoj :D. Aspon mam ve svem strasne nudnem zivote nejakou zabavu. Komenty o tom, ze po graficke strance jsou konzole lepsi, jsou vazne velmi zabavne, a po tom co mi zemrela rybicka, mi konecne neco vytvorilo na tvari usmev. To ani komenty v jakemkoliv clanku o assassins creed nejsou takova prca.
  • shrňme to, PC wins... a lidem co tvrdíže si PCčkáři nějakou hru nezaslouží... bez PC by vubec konzole neexistovaly, na gamepadu tezko naprogramujes novej engine, 3d studio s tim de taky poměrně ztuha...
    • Bez PC by hlavne nemali take predaje, predsa len to nie je cod ale minoritnejsi zaner. A tie maju svoj domov hlavne na PC.
      • delO
        dobrej trolling bro *15*
        • Aky trolling, hre co predava tak 2 mega akoze 300k nechyba, a to su len potvrdene predaje DS1 ani nie po roku? Kolko predal Xbox?
      • kennyB
        *1* Tak ten byl dobrej *1*
      • *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit