Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to skvěle, ale to ono i v PCSX2 s 1080p *1* Lulu ovšem neměla tak pěkné kozy a Rikku je ještě hezčí. *14*
    FF X byla naprosto úžasná hra, od hratelnosti přes hudbu po příběh a postavy, 10/10. Moje první FF (ovšem ne mé první JRPG). Pak jsem zkusil FF X-2 a to bylo... 6/10 asi.
    Nedávno jsem stáhl FF VII a přesto, že to všichni chválí do nebes, tak to v porovnání s FF X neustálo, 8/10.
    FF XII mi přišlo zase takové moc MMOčkové.
  • Ferdis2
    Teším sa. Na mojej Vite to bude parádny zážitok. *4*
  • Final Fantasy X je krásná hra a jsem rád, že si ji budu moct zase zahrát ve vylepšené grafice. V Čechách vyšla pouze zprasená "spláclá" PS2 verze, takže pokud se člověk nechce mořit s emulátorem, je HD verze nejlepší /jediné řešení.

    Kupujte, kupujte, ať nám předělají i dvanáctku!
  • Robotron3
    Zas tak působivý mi to nepřijde, prostě vyšší rozlišení. Pro mě je ale důležitý, že si to vůbec po letech zahraju, protože PS2 odešla už dávno :)
  • Ocelot
    Zrovna hraju FF X na PC přes emulator a baví mne to jak před lety...prostě úžasná hra i to FF X-2 mám rád. Škoda, že to nikdy na PC nevyšlo a asi ani nevyjde...i když teď na steamu vyšlo FF 7 a plánuje se 8 tak jednou možná.. :D
    • To ti závidím, mě to vůbec nešlo. Lopotil jsem se s tím, zkoušel všechny možný návody jak to rozchodit a nic, tak jsem to vzdal... *16*
    • Reedice FF7 vysla asi uz před rokem, na steam se dostala az ted.
      • A pokud vím, tak FF7 vyšlo na PC dokonce už v 98.
        • FF8 bolo na PC tiez. Dodavam, ze to bol rovnako skvely diel ako 7cka.
          • jo, vyšly, jenže PC verze obou kusů byly naprosto, ale naprosto tragické, byly to ukázky těch nejhorších konverzí z konzolí, co se za posledních 15 let objevily a to bez jakýchkoliv debat
  • Amylee.Anderson
    Je zajímavé, že tu holku na obrázku znam, dokonce i vim, že se jmenuje Paine. I tu skladbu z videa znam. Ale netušim, o čem celý FF je.
    • kazdej dil o necem jinem
  • na emulatoru si to jde v lepsi kvalite (HD,AA atd) zahrat uz ted...
    • Janun
      Podle mě to prež emulátor lepší neni, ale rozdíl je fakt minimální a ke koupi mě to určitě nedonutí, to tadsi vytáhnu starou originálku z ps2 a udelám si na pc image...
  • Pocitam ze Xbox ostrouha stejne jako u Kingdom hearts? *16* *16* *16* *16*
    • to bych se spíš divil kdyby to na xboxu vyšlo. Jinak na té HD verzi nic působivého nevidím teda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit