Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SA-reg
    Hmm, tak nedivím se jim. Resi 4 je furt považovanej za jednu z nejdůležitějších her. Odkud myslíte, že se vzal pohled přes rameno.

    Osobně jsem Resi 4 hrál PC verzi, která je do-nebe-volajícím způsobem zprasená. Naštěstí věrní fanoušci vydali mody a opravy. Takže jsem hrál s CG texturami, Wii cutscénami předělanýma do 720p, mouse-aim fixem a falešným HDR. *5*

    Jo a pro Mirka:
    Resident Evil 1 Remake vyšel pro Gamecube. Stačí trochu lepší PC a můžeš bezproblémů emulovat.
    • Requiem1990
      Mužu se zeptat na všechny mody co si použil?
      • SA-reg
        Protože mi nestačily odstavce, tak posílám odpověď takto:
        http://paste2.org/p/1496304
        • Requiem1990
          Paráda díky moc :)
    • GameCube verze běhaj na Dolphinu super, jak ty remaky, tak čtvrtý díl a vypadaj s vyhlazováním a ve velkým rozlišení super. Tím pádem pro majitele originálu odpadaj tyhle "HD" předělávky :)
    • vasekveselej
      Na PC to bylo neskutěčný utrpení to vůbec zprovoznit :)
  • A navix bych to chtel v jednom baleni ne ve 2... pokud to bude ve dvou, tak to bude na nic.
  • Na xbox taky??? delate si srandu? *9* kde jsou ty doby kdy byli residenti jenom na japoskych konzolich- Sony, Nintendo?
    • Nevidím důvod, proč upírat Resiho i jiným platformám, koneckonců je vůbec obrovský zázrak, že se Capcom snaží o multiplatformost RE titulů, i třeba jen grafických remaků, protože většinou u kánonicky zásadních a zajímavých dílů které si honil jen na PS a Gamecube ( RE: Zero, Code veronica Outbreak atd. ) se ani nepokusili je převést i jinam a udělat tak radost fanouškům PC verzí této značky a zvysoka nás poslali do háje, takže si nech tyhle kecy o exkluzivitě...
      • kdo to mysli s residentem vazne tak ho nesmi hrat na pc. Konverze 4,5 byly strasne a nektere dily ani nevysly. Me spis stve ze japonske konzole mely svole exkluzivity resident, tekken, final fantasy o ktere prichazeji a tim se i mirne stiraji vyhody jednotlivych konzoli, coz me jako zastance jedne znacky, ktery si toho vazil jako exkluzivity stve. Tipuju ze xboxaky by taky stvalo kdybych si mohl na ps3 zahrat dejme tomu noveho Alana Wakea *3*
        • A takhle to přesně vzniká, místo toho abychom hleděli na hry jako hráči, které zajímá jeden konrétní titul, tak se čumí na to, kdo a na čem se to hraje. Válka " já jsem zastánce PS a mám na něj PS hry, heč a zbytek si vytřete... " a nebo naopak " já jsem zastánce Xbox a mám na něm Xbox hry, heč a zbytek si vytřete " je akorát tak na nakopání do řiti, ale hlavně že vás to baví.
        • S RE5 jsem osobne na PC nemel vetsi problem, zato "ctyrka" to bylo utrpeni.
          • RavenHolm
            Stačí připojit gamepad a je po utrpení.
            • RavenHolm
              Dohrál jsem to na gamepadu za hubičku (analogy měl k ničemu) na dpadu. Nedávno jsem rozehrál na x360padu a na analogu není jediný problém. Nevím jak myslíš to "nepřesné míření" protože jsem ani na jednom neměl problém rozstřelovat dynamit v rukou nepřátel a nebo trefovat hozené zbraně.
            • Vsak ono ani s beznym analogem nebyla situace diky katastrofalne nepresnemu mireni zadny med.
  • vasekveselej
    Aneb jak ze značky vyždímat zbytek nebo maximum jejího potenciálu... :/
    • Requiem1990
      Co je na tom špatnýho?
      • vasekveselej
        Neříkám špatnýho, proto jsem to napsal jak jsem napsal. Někdo to právě vezme stylem "nostalgický návrat" a někdo "zase remake, co novinky !?". Já osobně z toho mám radost, rád se k tomu vrátím s tímhle HD pozlátkem *3*
        • Fallon
          Ja by som sa zase k tomu staval štýlom "rýžovat, rýžovat dokiaľ debili kupujú". Veď RE4 ani nie je tak stará hra aby sa už dala znova vydávať, navyše len v akomsi pseudo "HD remaku" ktorý spočíva v (trochu) vyššom rozlíšení a žiarivejších texturách.
          • vasekveselej
            Koukám že ty patříš do té druhé skupiny...
          • Requiem1990
            Toho debila si vyprošuju a to jak utratim svoje peníze je moje věc .
        • Requiem1990
          :/<-Já to bral podle tohohle smajlu . :)
  • sakra, meli by udelat remake jednicky a dvojky, to bych si moc rad zahral
  • At si takovy remake strci nekam , je to tak dobre pro nekoho kdo to vubec nehral
    Ja chci remake 1 a 2 dilu tak jak je na Gamecube to je teprv narez
  • Klidně mne umínusujte, ale já žádnou grafickou změnu nevidím - akorát jedny gameplay záběry jsou světlejší než druhé gameplay záběry.
    • nejsi sám... :D jen to hodili do většího rozlišení a zesvětlili..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit