Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • naroky jsou to vskutku zarazejici.. GTX 660 jako ekvivalent HD7950 - zde je nejakych 30% vykonnostni rozdil. FX 8350 doporucujou u vsech novych her a zatim zadna z nich ho nevyuzila (mam tento processor a bezne vypinam 2 jadra bez dopadu na vykon. o I7 ani nemluve (to uz je uplny nesmysl).
    jinak mam r9 270x (asi +20% vuci grafice z PS4) a bohate to staci. nektere hry nejedou zrovna 60fps na full detail, ale vetsinou jsou potreba jen male kompromisy
  • A nebo použijeme PS4. Problem solved.
  • co se rozčilujete i7 je standart a gtx 660 ta už patri do muzea
    • Patří do muzea a zároveň je to ekvivalent grafiky PS4 :D
  • Tohle ještě někdo hraje na PC ? vždyt to sou konzolovky, naposled jsem hrál MK před 10 lety když jsem ještě vlastnil ps2, stejně jako všechny bojovky
    • tohle na PC (potazmo Amize) vzniklo. davno pred tim nez bylo PS2 nebo PS1 nebo mozna i ty na svete.
      • Mortal Kombat vznikol na automatoch rok pred PS1.
  • Nevim co resite pozadavky.
    Ty i7 se davaji snad u kazde hry a u zadne hry nebyly potreba na max detaily s AA.
    Realne ty pozadavky budou nizsi a da je s prehledem i3.
    Sam mam jeste COre 2 DUo 8400 3,6 Ghz Ati 6970 a casto nesplnuji minimalni pozadavky a pak se mi hry pri spousteni nastavi na high/medium vetsinou high a jede to 40fps+ bez AA nebo s MSAA 2x.
    • CrocoRay
      Na nastavení grafiky to nemá snad žádný vliv a záleží na grafické kartě. Např. ti frame bude padat stejně při jakémkoliv nastavení furt stejně a níž půjde, až když to netahá ani GPU. U mě např. se slabším procesorem core e7400 jel Rivals stejně od nejnižšího nastavení po high a sekal se furt stejně. Po výměně už to bylo v pohodě při nízkém a medium nastavení a seká se to až na high, bo to netahá grafika.

      Ale jinak souhlasím a spoustu her jsem utáhl i na tom starém procáku E7400 2,8ghz, i když minimum uváděli core i3 nebo i5. Ale už to byla loterie, bo jiná spousta her se mi zase citelně cukala a nebylo to ono.
    • Mám to stejně. C2D E8400, jen grafika je slabší 5770. Hraju na tom všechno od high po medium. Takže ani nemá člověk potřebu dělat upgrade.
      • jo taky tak, phenom II quad @ 3,7ghz, hd 6870 1gb, 8g ram a jedu vse v hodne obstojny grafice, z novejsich Alien isolation v utra 1920*1200 s AA a modlym LOD na +6 a pod 40 fps to neslo. Ted Dying light, nesplnuju ani minimalni pozadavky a lehce modly to jedu taky kolem 40 fps a vypada to supr. Atd atd
      • Ani náhodou
  • i7 doporuceny? To vite ze jo *1*
  • Já budu rád když tam bude fungční multiplayer přes net a ne jak u MK9
  • Jack1947
    Já už beru tyhle "požadavky" s oficiální rezervou. Spíš nevhápu když to bude na pc a přesto to někdo bude hrát na klávesách. Možná že bojovky by měli být správný popud k tomu pořídit si gempík. *4*
    • v kliidku jacku, my to uz od Mortal Kombat 1 tak nejak v pohode zvládáme i na klávesnici...
  • Tu je krasne vidiet ako obycajna figher gameska je mega nasimulovana a pridane poziadavky skrz tlakov tych co vyrabaju hardware.... obycna smisna hra kde je par grafickych veci a efektov a malicka mapa ma naroky jak witcher 3 pomaly..... keby to nesimulovali tak by to utiahla na MAX nejaka slabsa I3 a grafika 512mb... ale nie.... pridajme na vykone nech si ludia zvazuju kupenie noveho hardwaru ... posraty system aj v tych hrach videt :/
    • ne to delane na next gen konzole, nebrec kdyz hra pozaduje hardware na urovni konzole, lamicky breci furt jak sou konzole slabounke, no nejsou, tohle je vysledek, proc by se meli trapit se snizovanim naroku, jede to dobre na konzoli, sup port na pc, poridtesi odpovidajici hardware drahousci
    • Ja si myslim ze odporucane HW poziadavky su na dnesnu dobu pomaly podpriemerne, takze neviem kde je problem. O minimalnych ani nehovorim. Myslim ze je jedno aky je to zaner, chce to svoj prislusny HW.
      • Loneck
        No nevím, jestli se dá brát procesor i7-3770 (cena teměř 9000Kč) jako podprůměr.
        • Nepisal som o procakoch ale o VGA
          • Loneck
            ok
      • Podotykam co sa tyka hlavne VGA! Procaky su tak akurat.
    • lol, zejvně odborník *1*
      • vždyt ma pravdu, je to 2d hra
        • to byla naposled trojka
          • ano tak to skutecne je. Neni tam co pomalu renderovat - mala mapa s par objektama ktery jsou jeste odflakly pri blizsim prozkoumani, 2 postavy a par efektu. Na to samozrejme i7 nepotrebujes. Mozna tak abys tu hru mohl mit pustenou 4 krat dohromady, tak bys potreboval neco silnejsiho ale stale ne i7. Jako fakt staci ti pouzit mozek a trochu zkusenosti za ta leta co hrajes. Pokud zkusenosti nemas, tak napises takovejhle zblebt, to je fakt.
  • Požadavky jsou jedna věc, ale jejich pravdivost druhá. Minulej Mortal měl pěkně zprasenou optimalizaci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit