Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnisavec
    budem sa opakovať, ale keď to urobil GoG s tisíckami starých hier pre pcčkárov, tak to bol top nápad a top firma *15* *15* pre daktorých pc master race je problém rozbehať staré hry, tak prečo ich nepodojiť *3*

    tu je aspoň urobené dačo v tej hre navyse, lepšie textúry, nasvietenie, vyššie rozlíšenie, vyladeny framerate
    • Vsetky svoje stare hry na PC mozem na PC stale hrat...len ak ich nemam mozem si ich kupit na GOG. Kolko si ty zahras svojich PS1 + PS2 + PS3 hier na PS4? No a to je ten drobny rozdiel ;-)
      • del0
        Až vyjde PS5, tak se budou dělat remastery remasterů. *15*
  • Hral jsem tona ps3, byla to parada a moc jsem si to uzil, ale ze bych to musel hrat znovu? Herne je ta hra slaba, jakmile si ji clovek jednou zahraje a skoukne jeji obsah, nema uz mu co dat. Pro nove hrace je to ale urcite fajn.
  • i po tolika letech to Drakovi pořád sluší *1*
  • tak tlou remastered uz je doma a tohle beru taky hned jak to vyjde a pak i 4ku.. po xone mam ted i ps4 a na tyhle exkluzivky se tesim.. driveclub je ale oproti f horizon 2 strasna sr@cka...
  • ucho
    přijde mi to stejné jako na PS3. ale co, asi koupím i na PS4 :)
    • tohle může napsat jen ucho
      • Drakersss
        Proč ? Já taky vlastním Ps3 a mám dokonce doma všechny díly uncharted ale už mám předobjednanou i tuhle kolekci. Prostě někoho ta hra baví víc a někoho míň. Neříkej mi že by si si nikdy nezahrál svojí starší oblíbenou hru kterou už nespustíš to by si si lhal sám sobě. *4*
        • To sa mi stat nemoze..hram totiz na PC ;)
          • ucho
            i některé PC hry mám koupené víckrát. a co? :D
  • Super série na PS3. Jen mi přijde trochu zbytečné dělat remake na PS4, když už na PS3 to vypadalo skvěle (pokud někdo nehrál, tak chápu a doporučuji). Jen v těch 60fps mi to přijde trochu přehnaně rychlé. PC hráči mě určitě ukamenujou a to hraji také na občas na PC a jsem si vědom v mnoha ohledech lepšího hraní, ale tahle série opravdu stojí za to.
    • Tak PS4 ma dost lidi, co predtim nemelo PS3 a kdyz se k tomu prida mrte fanousku znacky, co si to koupi i podruhe, tak se jim to proste dalece vyplati.
    • Žádnej REMAKE !!!!!! Remaster to je, REMASTER !!!!
    • tak on by takovej rozcuchanej belovlasej pan jist namitl neco o tom, ze vse je relativni

      jestli je neco normalne rychly nebo naopak zbrzdeny pro obsluhu packovace, napriklad
  • vypada to hrozne, ta grafika, animace, pohyb. nedávno jsem videl nejaký gameplay z ps4 (nfs rivals) a kdybych nebyl naštvany na konzolisty že zničili herní scenu, tak bych je uprimne litoval
    • ...chod si radsej zahrat Batmana...
  • Z remaku poslední doby mám radost. Bude fajn mít všechno pohromadě v odladeny verzi. Resident evil, god of war, Last of us a teď uncharted si to zaslouží.
    • To nejsou ŽÁDNÝ REMAKY!!!!! Ale remastery HD REMASTERY !!!!
    • A až vyjde PS5, tak to budeš kupovat všechno potřetí *1*
      • Ze by nastal upadek x86 architektury a bylo nutno zvolit jinou?
  • Druhý díl byl perfektní. Atmosférou i prostředím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit