Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Ty vole.
  • Lawliet
    Nesouhlasím s autorem článku, myslím že onen donátor je větší fanoušek hry, než člověk co to portuje. *1* Rozhodnout se portovat a rozhodnout se za port "vyhodit" 100 tisíc je věru velký rozdíl...
    • Asi má spoustu peněz a neví co s nimi, tak proč nepodpořit svojí oblíbenou hru :)
  • Tomu se řekne fanoušek. *3* Teď jen doufat aby nebyl šeredně zklamán.
  • Propranejch 100tis *1*
  • Děkuji Vám pane Borkovec.
  • calwin
    nie vždy je všetko o peniazoch... istý riaditeľ jednej firmy zaoberajúcej sa antivírovým programom chcel "revitalizovať" celú pešiu zónu v Trnave za účelom obnovenia jej predošlej slávy... v projekte bolo jasne dané že bude vyzerať ako pred vojnou spolu s fasádami domov. všetci súhlasili aj keď projekt sa zamietol pretože niektorí ďalší nedostatočne bohatí páni nemali priestor vybudovať tam hotel alebo inú volovinu (smutné :/). Ale je tu zasa krásne vidieť že tomu riaditeľovi tie peniaze nechýbali. Nechcel za to absolútne nič iba aby boli dodržané podmienky projektu. A prečo? keď som sa ho osobne spýtal tak mi odpovedal "pretože som tam žil a chcel by som sa raz prejsť po rovnakej ulici akú si ju pamätám... obnoviť jej slávu."

    preto si myslím že aj tento projekt nebol zafinancovaný za účelom reklamy :) a je fajn vedieť že niektorí ľudia s bohatstvom sa neboja robiť svet krajší pre každého. Nezávidte mu a radšej makajte aby sme mali takých ľudí viac...
  • Skvělá zpráva, Rohlíkovi jsem to přál. Skeldal si rád zahraju na svém tabletu. Teď trochu lituju, že jsem sám nepřispěl...
    • Miserius
      Klasika...
      • Co jako? Přispívám pravidelně na Kickstarteru, pokud myslíš tohle *7*
        • Miserius
          To ti bohužel nevěřim... Ale zbožnuju podobny prispevky: Tak moc jsem chtel tuhle hru, jeste ze se zaplatila. Sám jsem nepridal ani korunu, na to tu jsou druzí
          • Ano, to je ta nejchytřejší strategie u Kickstarter her. U prohypovaných projektů se vždycky najdou jiní cucáci, co to zaplatí, takže chytrej člověk počká až daná hra vyjde, posoudí ji a případně koupí až potom. Protože jen naivka by přispíval za sliby. Ale ono je přání často otcem myšlenky, že jo?

            Skeldal už vyšel dávno a ví se, že je dobrej, takže u něj bych se nebál přispívat, mít zájem o Android verze.
            • Tak to už je ultimátně na tobě, komu věříš dost na to, aby jsi mu dal peníze.

              Ale já jsem teda obezřetnej.
            • Tak zrovna Broken Sword byl jistota, protože za tím stojí Cecil, takže tomu věřím...
          • Naposledy jsem přispěl na novej Broken Sword a to dost vysokou částkou. Nevěř tomu, je mi to jedno.
  • Tohle cálne Borkovec, vávrovo rpgčko Bakala.. ono je u nás hodně lidí co neví co s penězi a je moc fajn že takto podporují český herní byznys. Jen tak dále, snad do toho nezačnou vývojářům kecat a nechaj jim kreativní, volnou ruku.. Jak to zpíval Werich? "Ten má prachy, ten zas talent, dohromady uděláme moc." :DD
    • Kdepak, Werichova písníčka byla ta nejkrásnější komunistická agitka, kterou jsem kdy slyšela *14*.
  • Já myslím, že jsou to pro toho pána drobné. Kousek od nás má megavilu i s tenisovým kurtem.
    • mdkGT
      Mohl si za ty penize koupit treba novy hodinky. Ale je dobre, ze je fanda do her, alespon si budem moct zahrat BS na tabletu. Tak mozna (ne)vedomne udelal radost i nam plebejcum *5*
      • Presne tak, asi ho chytla nejaka nostalgie *4* Ja momentalne parim Mortal Komabat2, 7 dni 7 noci, Battles north atlantic alias GNBNA a jsem spokojeny.
  • promitac
    http://www.youtube.com/watch?v=TAryFIuRxmQ
    co viac k tomu dodat *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit