Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • POZOR v tych cislach je len prvych 5 tyzdnov krabicoviek + digital predaje za 14 tyzdnov. Dalsich 9 tyzdnov v tom nie je zaratanych. Podla vgchartz predal Witcher 2 v tyzdnoch 6-14 nejakych 136 tisic, a to sleduju iba urcite mnozstvo obchodov a digitalne predaje nesleduju vobec. Okrem toho maju vacsinou predaje PC hier oproti realu silno poddimenzovane alebo skratka len sleduju male mnozstvo shopov, u Crysis udavaju 0.8m zatialco v reale predal 3m. Cisla urcite zlepsila aj nedavna akcia na GOGu (40% zlava) a uvedenie hry v Japonsku. Takze minimalne 1,2m to uz ma predane. To je celkom slusne po 3 a pol mesiaci od uvedenia. Pre porovnanie prvy Witcher predal 1m po 12tich mesiacoch :) Verim ze do konca buduceho roku by mohli prekrocit 2 milionovu hranicu, a ak uvedu reediciu v podobe Witcher 2 Version 2.0 tak aj viac.
    • Prvy Witcher predal po 12tich mesiacoch 1milion, v sucasnosti ma na konte uz 1,8 miliona. Je to jeden z ucebnicovych prikladov toho ako dlhe nohy maju kvalitne PC hry, to ze nejaka PC hra nepreda za prve 2 dni milion kopii ako nejaka konzolova vyhypovana rychlokvaska neznamena ze sa nemoze dobre predavat aj neskor. Ak sa nemylim tak ROME Total War predal viac kusov v 4-6 roku ako za prve 3 roky od vydania hry :) . Ziadne stupidne DRM ala Ubisoft, staci len super podpora od vyvojarov a ludsky pristup a ludia to ocenia.
  • 2 miliony kopii hry XYZ na PS3ke = fiasko, 940K hier slabomyselnej polskej fekalnej kraviny pre PC = ohromny uspech, 50M PS3 na trhu, 500M+ PC na trhu.
    • Preed
      A tebe pravo na zivot odoprete nebolo z nejakeho dovodu ty skaredy troll :)
  • master.qwerty
    Witchera 1cku jsem dohral hodnekrat , i ted si ji obcas dam. Prvne sem si stahl Warez, ale po mesici jsem koupil original protoze si to ta hra zaslouzila. Witchera 2jku sem predobjednal za 999.- a nelituju. Moc original her nekupuju , ale tydle dve si to zaslouzily a navic jsou pro mne jedny z nejlepsich co jsem hral.
  • 20 milionů zlotých se mi zdá velmi málo na tak rozsáhlou hru jako je TW2. V přepočtu asi 120 milionů korun, tím se ta hra těžko mohla zaplatit.
    • Ty neumíš číst??? hospodaření CD Projektu skončilo za první pololetí roku 2011 v ZISKU 20.4 milionů ... TAKŽE PO ODEČTENÍ NÁKLADŮ. imho 940tisic prodanych kusu krat 1000,- je 940milionu uz je to dost?
      • master.qwerty
        940tisic prodanych kusu krat 1000,- > takhle uplne to zase brat nemuzes , digitalni verze byly levnejsi apod. Ale neni dulezite kolik jim to vydelalo, CD projekt nezkrachoval a muzem se tesit na 3dil skvele serie *14*
  • Piggsy
    S takovým přístupem hráčům, jaký má CDP, jim ten úspěch přeji z celého srdce!
  • Nejužasnější hra kterou jsem kdy hrál, hned jak sem vyděl první videjko donutilo mě koupit si první díl a sehnat a přečíst knihy.Když jsem hrál DA2 tak mi hra připadala dobrá, potom co jsem si zahrál W2 se musím jen smát.Dohrál jsem už 3x a jedinej důvod proč si jí nechci zahrát po 4 je ten že bych vypadal jako blázen, přejují ať se proda apoň ještě další milion.
  • Ať už je tu witcher 2 2.0
  • Opravte mě jestli se mýlím,ale nemělo poslední CoD přes 10 milionů prodaných kusů?
    • Cahir
      COD vyšlo vedle PC i na konzole, které trhu s hrami dominují. Milion na PC je velký úspěch.
      • RakeW
        A ty si myslíš, že na xboxu udělá Zaklínač víc než milion?
    • jooo taky mě to děsí když dobrá hra Portal má nad 3 mil. prodáno a COD ma hned 10 mil. tak si říkám že je něco špatně ale hold v portálu nestačí bežet a držet tlačítko pro střelbu. Jinak podle mé zkušenosti byl díl COD : BO nejhorší a stejně se to kupuje a ještě více. To mě budou zajímat čísla prodeje COD 3 !
      • CoD má příjemnější a hratelnější multiplayer *7* Proto ty prodeje.
        • aj preto, ale je to hlavne FPS pre siroke masy a Zaklinač 2 je RPG, ktoré si kazdé 10 ročné dieťa nekúpi ( ved je to 18+ :) ). Kupia si ho len hraci, ktorí sú RPG potitív alebo fanúšikovia knihy.
    • Paul_cz
      Ano, a Avatar vydělal téměř 3 miliardy dolarů. Your point?
    • trolo
      a co ma cod spolocne so zaklinacom? *7*
  • Kdysi bývaly prodeje zlomkové a kvalita her několikanasobně lepší. Ať jsou prodeje třeba 10M na všech portech, ale dělejte tu práci stejně dobře jako posledně. Připadá mi jako kdyby dnes vývojáři nesnášeli, že dělaji hry
  • konečně se tu neaktulizuje celá stránka, kdyý dáte někomu + - *15*
    • trolo
      tolko + som este snad ani nevidel :D
    • hej to je krutý :DDDD
    • hehe, už skoro 40 plusek *1*
    • Úplne ma dostalo ako každý ( ja tiež ) dal tvojmu príspevku plus aby to hneď vyskúšal *1*
      • taky jsem to musel zkusit.. možná trhne rekord v plusech :)
        • A víte někdo, jaký je ten rekord? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit