Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omlouvám se za spam *9*
  • Mě tento přehrávač osobně jede rychleji a nemám s ním problém když už o tom mluvíte. ;)
  • Vazena redakce, to je to opravdu tak velky problem,sem vlozit video z youtube,aby si mohl kazdy vybrat kvalitu???????!!!!!!!! V cem je problem? Odpovi mi nekdo? Tohle je totalni dem*nce a neschopnost. Na mobilu,net/notebooku i na starsim PC nekoukatelne! Proc, proc, proc a jeste jednou proc? Davam tomu tyden...pak mazu z oblibenych a uz me tady nikdo,nikdy neuvidi...a neco mi rika,ze jste takhle uz o par lidi prisli *10*
    • Presne, toto ma nehorazne stve sakra. Video recenzie tiez seka mi to ako hovado.. *10*
      Proste hodne to na youtube nech si kazdy vybere kvalitu aku chce inak odchadzam tiez !!!
      • Mě tento přehrávač osobně jede rychleji a nemám s ním problém když už o tom mluvíte. ;) *10*
  • hm, jak to budou přibalovat přes Steam? *12*
    • to ti do par dni na dvere zaklepe samotnej gabe,potrese ti rukou,usmeje se a preda ti to :-D
  • takoveho trola za kamerou jsem uz dlouho nevidel *1*
  • Krudanze
    ale pujde to hrat i normalne s mysi a klavesnici ne?
    • Podle mě budou dvě verze bez toho a s tím...
  • Další umělohmotný neohrabaný krám, kdyby ke hře raději dávali pořádnou podsvícenou klávesnici a myš nebo dualshock portal edition.
  • Já vím že Portal 2 bude super hra.. stačí jen čekat.Ukážou nám co z toho nápadu vytřískaj.
  • Gordon Freeman ... LOL teraz som sa fakt zasmial :D
  • rage
    A ja si rikam kde je hl2ep3 a von jim Gordon Freeman dela prezentacky na portal 2:DD
    • tak na tomto som sa poriadne zasmial :D ale 3. epizodu by uz naozaj mohli vydat
      • hehe hl2ep3, este ze si napisal uplne som nato zabudol :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit