Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wow

    https://www.youtube.com/watch?v=QrqJa0-lCBM
  • Ani u elite ani u SC nehodlám hrát alfu nebo betu takze já budu spíš pozorovatel než to celý vyjde.
  • michaliuz18
    Zhanam nejaku vesmirnu hru simulator typu freelancer, volnost obchodovanie, misie atd , nieco dobré a ne somarinu :)
    • tak si zahraj X3 albion prelude
  • walltar
    LoL Tak Elite Premium Beta 30. 5. 2014 ... Star Citizen DFM 29. 5. 2014 ... Cítíte to napětí? *1*

    A řekne mě někdo co daháje mám hrát první. *13*
    • Záleží na hardware :))
    • fabzfia112
      Přece Star Citizen, výjde o den dříve :D
      • walltar
        Spíš jak už známe u SC ... Vyjde MOŽNÁ! o den dříve. *1*
        • Pilgrim66
          Spis tak o mesic pozdejc...
          • Ale pristi rok ... ;D
  • I když jsem přispěl v dobách kickstarteru na obě, tak je fakt že SC hraje dost na marketing, zatímco Braben a spol nekecá a maká..a je to vidět :)
    • walltar
      No co já vím, tak Braben taky začal s vývojem Elite dřív, než SC. Plus SC je, jak už podotknul ravenshot, mnohem ambicióznější hra. Frontier taky je fungující firma, která nemusela rozjíždět nové studia a nabírat tolik nových lidí. A SC taky prakticky dělá 2 samostatné hry, které by měly být rozsáhlejší, co se gameplaye týče (Motion capture, plné namluvení, lodní combat, fps combat...)

      Technicky toho SC slibuje mnohem víc při launchi a možná se časem dotáhne i v tom ostatním (viz založení týmu pro procedurální generování)

      Osobně se hrozně těším na obě dvě hry ... ale zatímco SC vidím jako MMO na dlouhé roky, tak Elite spíš jako MP než výjde SC.
      • Určitě, ale vše co píšeš se vztahuje na vydání plné hry a ty jsou obě docela daleko, SC asi dál, protože vybral neskonale větší balík a bude mít bohatší obsah.

        Na Sq 42 se momentálně asi těším nejvíc, wing commander byl super a už by to chtělo něco podobného :)
        • DeDy
          Jsem rád, že v debatě o této hře se vyskytují normální rozumní lidé.
    • Ravenshot
      Já se domnívám, že tvůj pohled na věc neodráží skutečnost, že obě hry se dívají na obsah své hry zcela jinak a nejsou tak porovnatelné. Elite sice má již funkční létání a věci okolo, ale zase má jen kokpit. Star Citizen sice nemá veřejně funkční létání a věci okolo, ale má detailní postavu a komplexní interiéry lodí (největší žráč času a novátorské implementace). Obě hry se snaží přinést trochu jiný hratelný obsah a obě hry v konečné podobě přinesou jiný zážitek z hraní. Proto osobně neshledávám takové srovnání, které jsi uvedl za korektní, ale spíše zavádějící a vlastně mylné *4* .
      • To srovnani ovsem zcela odpovida - SC zatim jen slibuje a sliby odklada. Kdy ze mel bejt ten modul? V listopadu? To je vic nez 1/2 roku, za tu dobu se da napsat cela hra, a ne jedna jeji soucast ...
        • walltar
          A potom ses probudil a noha v nočnáku ...

          ... by mě zajímalo kdo za půl roku napíše celou hru rozsahu Star Citizena. *7*
          • Kdokoli hosane ... libovolna gameska ktera vyjde se vyviji (= kod) tak maximalne rok. Zbytek casu padne na grafiku, animace, editovani sveta/pribehu/...

            Kdybys byl absolventem aspon prvni tridy materinky ... tak by sis mozna umel spocitat, ze 200lidi x 1/2 roku je +- 200 000 clovekohodin ... I kdyby z nich ten technickej vyvoj delala 1/4 ... tak udelat poletovani ve vesmiru bez !NICEHO! (protoze to nic jinyho umet neumelo) ... je proste na mesic max.
            • Ravenshot
              Tak tady je zřejmý kámen úrazu a asi nevyjasněnost, co přesně má létání ve Star Citizen přinášet. Ty říkáš, že to nic nemělo neumělo, ale už první verze dogfight modulu přináší tolik prvků, a některé dosud nikdy neaplikované ve hrách, že to svůj čas prostře potřebovalo. Neexistuje žádný engine, který by pasoval na potřeby Star Citizen, takže mnoho herních systémů se vytváří od úplné píky a je napasováno na cryengine. Hodnotit něco je extrémně jednoduché, ale bez zjevného nadhledu a alespoň částečného přehledu obsahu a jeho fungování, je to také značně nezodpovědné.
      • PS: dávám palec nahoru za věcnou a slušnou odpověď :)
      • Samozřemě, to co jsem napsal neodráží odlišnosti obou her, ani jsem to neměl v úmyslu :). Nicméně faktem je, že zatímco SC dělá svoje pořady, hromadu progapačních materiálů (od příběhů, wingmana, 10 otázek, bulletin pro supportery atd), Elite má akorát newsletter...zato má už několik hratelných ukázek a nejen jednu typu hangar modul a od té doby nic.... O tom, co bude která hra nabízet vím, oba weby sleduju (konečně "mám v tom prachy" :), to nic nemění na tom, že zatímco SC odkládá, Elite vypouští. Ale samozřejmě, na dogfight modul čekám asi jako většina SC fanoušků. Konečná podoba Elite je ve hvězdách, Star Citizena ještě o dost dál:)
        • walltar
          Odkládají obě hry ... První alpha Elite začala víceméně stejně jako měla, ale podle KS už dneska měla být hra myslím vypuštěná. Prostě bylo tolik nápadů od lidí, že Frontier toho hodně předělal aby to bylo lepší a zabralo jim to hodně času.
  • Ravenshot
    Začít článek o hře s větou o jiném titulu… zajímavé *5*.
  • samuel.polak
    ...uz len cakam na koment toho matrix Masaryka :D
    • Lawliet
      Masaryka. Hňupe.
      • Podle cimrmanu je to "Tomáš Haryk Masařík" a tak to ma spravne ;)
        • Pilgrim66
          Masařík byl diplomat na jednání v Mnichově *2*
        • samuel.polak
          tak teraz nechcem pokazit pointu ze to zmenim ale bol to trvdy chlap tak si zasluzi ten Ypsilon :D
    • walltar
      Ani si nemusel čekat dlouho ... *5*

      A já musím čekat ještě 14 dní, než si zahraju. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit