Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Epizoda, která zřejmě vyplní prostor mezi oběma sériemi" - pokud vím, mělo by se to odehrávat před Before the Storm, 5 let před původním Life is Strange. Farewell jakožto rozloučení Max a Chloe, když se Max stěhuje z Arcadia Bay, či tak nějak.
    • Je to tak.
  • No výborně, nadělím si pod stromeček kompletní verzi. Hm, jestlipak bude taky krabicová limitka? Ta od jedničky je moc hezká.
    • a soundtrack ten původní v LiS byl parádní. což je docela legrační pač tento styl neposlouchám ani nikterak jsem nevyhledával a pak, že hry člověka neobohatí *1*
    • limitku vám slíbit nemůžu, komplet krabici očekávejte.
    • Inquisitor
      Taky čekám na komplet, nemám rád epizodní hraní.
      • PLuto.petr
        Jsem na tom stejně. Víceméně jen jednou jsem si zkusil zahrát jen jednu epizodu, jinak vždy celou sérii naráz.
        • jj je to docela na prt když čekáš pomalu půl roku na konec hry. LiS jsem hrál komplet a bylo to dost intenzivní zážitek tímto akurát ty emoce po čase vyprchají.
          PS. po dokončení preqelu si troufám říci, že si to zahrají s chutí znovu a původní LiS bude mít o jeden rozměr navíc
          a stejně za vše může školník *1*
          • PLuto.petr
            Já hlavně obecně mívám problém si už po týdnu pamatovat, o čem byl původní díl (u televizních seriálů). U herní sériem, kde jsou mezi epizodami několikatýdenní (a někdy i několikaměsíční) pauzy, tak je jakákoliv návaznost úplně ztracená...
            • ucho
              life is strange jsem jel bez větších přestávek snad každý den, ale přiznám se, že jak člověk zkoušel různé varianty toho, co se stane, měl jsem z toho v hlavě guláš i tak, že jsem si nebyl jistej, co je aktuální :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit