Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemastne neslane. Je to nakroceni spravnym smerem, ale chtelo by to pokracovat ve vyvoji a nepoustet do svetu hru v tomto stadiu. Skoda - pusobilo to na mne nedodelane a levne, i kdyz ten svet potencial ma.
  • Hra se asi snaží napodobit Fallout. Ale moc se jí to nedaří. Souboje jsou uplně o ničem, partáci nejdou ovládat, většina krajiny je jenom nepoužitelná kulisa, bedny nejdou vybírat, jsou jenom na ozdobu. Při chůzi se o sebe postavy zasekávají a pak legračně bruslí na místě a plácají tak časové jednotky. Většina NPC je na ozdobu, maximálně jsou ochotní prodat svůj boxer. Vody se postavičky bojí i když je jí jenom po kotníky.
  • V takových případech mě vždy pobaví jak miniaturní tým s limitovanými zdroji a technologií, dokáže vytvořit tak suprovou atmosféru. Zatím nevím jaká ta hra je, ale atmosféra a provdení světa mi přijde moc pěkné a hravě strčí do kapsy velké hráče, co by asi dokázali mít daleko větší zdroje.
    • škoda. Já žádnou atmosféru nevidím. Jen x krát viděné v hnusné grafice a zastaralé hratelnosti, která měla chcípnout už před 20lety...
      • I když je pravda, že i ta "dnešní hratelnost" kdy postavičku ovládám v 3rd / FPS pohledu gamepadem a mlátím kolem sebe je asi tak stejně zastaralá...
        • ty jsi asi nechodil do nedělní školy, tam by ti určitě vysvětlili, že krást se nemá :)
          • Nevim, co to tady zkoušíš, ale do nedělní školy sem samozřejmě chodil. Sice sem o etice často chodil za školu, zato sem měl jedničku z trollingu.
      • vyzkoušeno, nehrál jsem zatím dlouho, ale atmosféru to má opravdu parádní, Fallout v tom je všude, přál bych jim více zdrojů.
    • Paulcz
      No Atmosféra, trailer je očividná vykrádačka Falloutu. Zkus demo, prostředí vypadá docela pěkně, lépe než ve Wastelandu 2, dojem kazí špatná hudba. Celkově to je nedodělaný a nefungují tam základní věci jako interakce s prostředím, člověk by se uklikal.
    • no koukal jsem na diskusi na steamu a tam je to dle prispevku totalne nedodelana hra, plan kritickych bugu
  • "Název samotný slovní hříčk"
    první odstavec
    opravte si to
  • Klasika, kudy Rus projde tam 100 let nic neroste
  • Vyzkoušeno, zatím nezaujalo,
    • wtf, teď jsem si přečetl, že je to finální verze,(při hraní jsem si říkal, ok tohle ještě dodělají a tohle opraví) lol. No nic, mažu.
      • "no nic, mazu" - no to vis ze jo prosim te. Tyhle vyrazy stupidity vzdycky pobavi
        • to jsem rád)
  • nahodou me to pripada dobre a velmi rad vyzkousim a sem i za takove hry rad...po tom co me wastland trosku zklamal
    • v čem tě zklamal? dlouho uvažuju o tom, že bych si ho pořídil, ale zatím jsem se k tomu nějak nedostal. díky
      • Ve falloutu jste sice často bojovali, ale měli jste pocit že v tom světě žijete, máté spoustu možnosti co dělat, zajít, pokecat, ukrást, podplatit. Tady je to boj, boj, boj.. krátký rozhovor, který stejně neovlivníte... boj, boj, boj.
      • lineárnost, takřka nulová možnost rozhodování, kromě postapokaliptického světa ničím zajímavý .Není to špatná hra, ale zážitek rovný falloutu nečekej.Můj názor.
        • Oznacit Wasteland2 za linearnu hru s nulovou moznostou rozhodovania znamena ze bud si to mylis s inou hrou, alebo si to zle pamatas. Wasteland2 je rovnako bohaty a rozmanity na rozhodovanie ako Fallout. Rozhodnutia maju fundamentalny dopad na to ako ulohu dokoncis a zona sa nasledne na zaklade rozhodnutia tiez zmeni.

          Ja Wastlandu skor vytykam technicke spracovanie, ten engine je dost "kostrbaty" - ma line of sight issues a pouziva iny grid pre takticku (bojovu) fazu a iny pre real time exploracnu. Vysledkom je ze tranzicia do taktickej fazy casto sposobuje posunutie polohy clenov teamu. Ale za to pathfinding je perfektny. Celkovo si myslim ze velmi slusna hra a odporucam. Na Fallout sa tazko nieco dotahuje. Fallout je nostalgia a ta je vzdy lepsia ako cokolvek co mame teraz...

          Za zmienku tiez stoji uctihodna podpora od developera. Opravovali a upravovali hru velmi dlho po tom co vysla. Ceresnicka na torte bola director's cut verzia ktora bola dodana zadarmo tomu kto povodnu hru vlastnil. Takato urovn (bezplatnej) podpory hry je extremne zriedkava pokial sa nejedna o MMO alebo o produkt ktory este pocita s distribucou dalsich DLCs.
  • Je to sakra až moc podobné jako první dva Fallouty, jen jestli není už nějak tak pozdě dělat takové hry - když už tohle tady bylo před X lety a troufám si říct, že i lepší
    • Inquisitor
      Není, třeba takový Underrail potvrzuje, že rozhodně pozdě není.
      • Kinet1c
        z Underrailu som taky nadseny nebol teda, ale nemusi sa nam pacit to same.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit