Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades
    Líbí, ale rád bych si to napřed otestoval, a na torentech to ještě není :/
  • Jméno písničky někdo náhodou neznáte? Wordsearch selhal :(
    • PreidaQ
      Mě se zdálo, že je to na konci traileru napsáno.

      Karl Buhre - Stealing Horses
      • Pravda! Díky, nevšiml bych si ;)
  • IKEA? IDEA! To mě rozesmálo :D
  • Alex81
    "Nejzajímavějším prvkem hry je význam zranění a smrti pro vývoj postavy, respektive postav" Co si mám pod tím představit?
    • life28
      nie, Permadeath znamená, že ak ti umrie postava (3x bez toho, aby si ju vyliečil), tak ti zomrie úplne, spolu so všetkými skillmi a upgradmi, ktoré si do nej investoval. Najať si však môžeš novú ale levelovať ju budeš musieť odznova
      • Alex81
        ok, dik
    • PreidaQ
      Že když zemřeš, tak jsi skončil? *15*
      • Hm, zajímavé!
  • To vypadá trošku na inspiraci docela fajn animákem Číslo 9
    • To ne chlapi. Je to taková směska fallout, borderlands a warhammer dawn of war. Už to hraju. Před dvěma hodinama to vyšlo. Předtím jsem ještě dost dlouho hrál ten public test, co vyšel a dal bych tomu prozatím klidně i 9/10. Je to fakt dobré. Dobrý underground ekvivalent diabla.
      • na povrchu to vypadá skvěle, ale ty underground levely mi přijdou všechny hrozně stejný? Ale to vidim jen z těch screenů ... jak to teda je?
        • příběh je podle mě docela zajímavý a myš na tom neodvaříš, protože boje jsou dělané jako real time strategie, že chlapci si vždycky cíl najdou i sami. Co mi ale hrozně připomíná titan quest, kdo hrál, je, že pod čísly máš ještě ability, které tam používám strašně hodně, takže spíše než na myš, ťukám do klávesnice. K druhému dotazu si nemyslím, že by to bylo všechno úplně stejné, ale znáš to, tisícovky kulis tam asi taky nebudou :-) Ale jak jsem psal výše, myslím, že to za těch 350 Kč stojí. Obzvlášť pro milovníky RPG.
      • a je tam největší důraz na rubání, odvařim na tom myš nebo je to i příběhově zajímavé? Nějak si tenhle styl neumim představit...
    • Taky me to napadlo *3* .Ten vizual se me osobne libi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit