Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ja bych napriklad uvital, kdyby casem i pro DayZ udelali single verzi, kde bych si mohl nastavit pocet zombiku nebo je uplne vypnout. Proste takovy relax.
    Toto nemusi byt spatne, ale obavam se jednotvarnosti. Prochazka po sirych ruskych planich nejspis brzy omrzi pokud tam nebude zivot a nejake zajimave lokality. Ta grafika mi zase nepripada tak dech berouci.
  • Já jsem pro a i když to nebude akčnější jako Stalker, tak nevadí :) Hlavně ať tam nejsou žádní zombies ...
  • Atmosféra z prostředí a celkového vizuálu velmi dobrá, jen jak dopadne hratelnost.
    I když pouhé chození krajinou a přežívání by mě v takových kulisách bavilo...


    Jen nevím co by na to řekla moje grafická karta :(
    • musíš se k tomu putování ztřískat vodkou pak to půjde *1*
  • Dost mi to připomíná Piknik u cesty.
    • tomocz
      Čili Stalker :P :D
      • Ale ve Stalkerovi byl skoro každý po zuby ozbrojený :D
      • ale ten co natočil Andrej Tarkovskij, kde jsou scény typu desetiminutová jízda vlakem kde vůbec nic neděje, to bylo hodně jiný než ty hry

        a tady je ta scéna s vlakem https://www.youtube.com/watch?v=Rk1PxpZ-hfE
        • Taky mi video připomnělo Tarkovského Stalkera, prostě chození po Zóně, případně hledání "Svatého Grálu" apod., proč ne, film jsem viděl několikrát, baví mě ta dusivá atmosféra a při tom se tam vlastně nic neděje (akorát teoreticky na každym kroku číhá neznámá smrt :)).
  • Jack1947
    Dayz, Singleplayer? O i když spíše adventurní než že by se tam střílelo. Leda že by se střílely snímky tím 35mm fotákem proto se to i tak jmenuje he? ! *4*
    • o nezvykle bohatém roku 2013 se herní projekty na Kickstarteru vrátily v roce 2014 zhruba do stavu z roku 2012, jak ukazují přehledné grafy a tabulky v pravidelné ročence. Zatímco v roce 2013 se na KS objevilo íčka tuzemských hráčů může hřát, že jedním z nejúspěšnějších herních KS projektů v roce 2014 bylo české RPG Kingdom Come: Deliverance. V tomto kontextu by vás mohlo zajímat, kolik lidí z ČR a SR vlastně na Kickstarteru na něco přis pělo a jakou celkovou částkou projekty podpořili.Kingdom Come je za rok 2014 třetí nejúspěšnější projekt na K ickstarteru dle počtu přispěvatelůNa různé KS projekty přispělo v roce 2014 6833 Čechu a 1540 Slováků. Češi dohromady přispěli částkou 707,9 tisíc dolarů a Slováci 246,9 tisíc dolarů. Lze přitom předpokládat, že řada z nich přispěla právě na projekt Kingdom Come: Deliverance, který se umístil na třetím místě celkově ze všech KS projektů podle počtu přispěvatelů (35 384).Hry se jako samostatná kategorie umístily v množství vybraných peněz na třetím místě za technologiemi a designem. Podle počtu úspěšně zafinancovaných projektů se hry umístily na čtvrtém místě za hudbou, filmem a vydavatelskými projekty (knihy atd.).Hry tedy stále patří mezi nejdůležitější projekty na Kickstarteru a po loňském peaku se situace vrátila do zmíněného normálu z roku 2012, kdy se sice podařilo zafinancovat více projektů než loni (2796), ale za méně peněz než loni (83 milionů dolarů). V roce 2012 se přitom na hry vybralo suverénně nejvíce peněz ze všech kategorií. Vtipné přitom je, že doposud některé herní projekty z roku 2012 nevyšly. Třeba, ehm, Broken Age.... Tak snad letos.Po nezvykle bohatém roku 2013 se herní projekty na Kickstarteru vrátily v roce 2014 zhruba do stavu z roku 2012, jak ukazují přehledné grafy a tabulky v davatelskými projekty (knihy atd.).Hry tedy stále patří mezi nejdůležitější projekty na Kickstarteru a po loňském peaku se situace vrátila do zmíněného normálu z roku 2012, kdy se sice podařilo zafinancovat více projektů než loni (2796), ale za méně peněz než loni (83 milionů dolarů). V roce 2012 se přitom na hry vybralo suverénně nejvíce peněz ze všech kategorií. Vtipné přitom je, že doposud některé herní projekty z roku 2012 nevyšly. Třeba, ehm, Broken Age.... Tak snad letos.Po nezvykle bohatém roku 2013 se herní projekty na Kickstarteru vrátily v roce 2014 zhruba do stavu z roku 2012, jak ukazují přehledné grafy a tabupravidelné ročence. Zatímco v roce 2013 se na KS objevilo přes úspěšných 4000 herních projektů, na které se vybralo přes 106 milionů dolarů, v roce 2014 uspělo na KS 1980 herní projektů, na něž uživatelé přispěli celkovou částkou 89,1 milionů dolarů. A srdíčka tuzemských hráčů může hřát, že jedním z nejúspěšnějších herních KS projektů v roce 2014 bylo české RPG Kingdom Come: Deliverance. V tomto kontextu by vás mohlo zajímat, kolik lidí z ČR a SR vlastně na Kickstarteru na něco přispělo a jakou celkovou částkou projekty podpořili.Kingdom Come je za rok 2014 třetí nejúspěšnější projekt na Kickstarteru dle počtu přispěvatelůNa různé KS projekty přispělo v roce 2014 6833 Čechu a 1540 Slováků. Češi dohromady přispěli částkou 707,9 tisíc dolarů a Slováci 246,9 tisíc dolarů. Lze přitom předpokládat, že řada z nich přispěla právě na projekt Kingdom Come: Deliverance, který se umístil na třetím místě celkově ze všech KS projektů podle počtu přispěvatelů (35 384).Hry se jako samostatná kategorie umístily v množství vybraných peněz na třetím místě za technologiemi a designem. Podle počtu úspěšně zafinancovan ých projektů se hry umístily na čtvrtém místě za hudbou, filmem a vydavatelskými projekty (knihy atd.).Hry te dy stále patří mezi nejdůležitější projekty n a Ki ckstarteru a po lo ňském peaku se situace vrátila do zmíněné ho normálu z roku 2012, kdy se sice podařilo zafinancovat více projektů než loni (2796), ale za méně peněz než loni (83 milionů dolarů). V roce 2012 se p řitom na hry vybralo suverénně nejvíce peněz ze všech kategorií. Vtipné přitom je, žee jako samostatná kategorie umístily v množství vybraných peněz na třetím místě za technologiemi a designem. Podle počtu úspěšně zafinancovan ých projektů se hry umístily na čtvrtém místě za hudbou, filmem a vydavatelskými projekty (knihy atd.).Hry te dy stále patří mezi nejdůležitější projekty n a Ki ckstarteru a po lo ňském peaku se situace vrátila do zmíněné ho normálu z roku 2012, kdy se sice podařilo zafinancovat více projektů než loni (2796), ale za méně peněz než loni (83 milion doposud některé herní projekty z roku 2012 nevyšly. Třeba, ehm, Broken Age.... Tak snad letos.
      • Jack1947
        Maxi, prosím odstavce! Tohle se nedá fakt číst.
    • Neo Scavenger v hezké grafice? sem s tim :D
      • Neo scavanger má hezkou grafiku. Toto má "fotorealistickou" grafiku. mě osobně se líbí více grafika první.
        • no nemá, grafika je hnusná jak tcyhně o půlnoci v bouřce na hřbitově, ale hra je to dobrá
  • zajimavé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit