Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkný,za co se lidé semknou. Docela mě i udivila cena hry 25liber to je nějakých 750kč. U nás je to 1800kč. Pěkně nás to čeští obchodníci okrádají.
  • Respekt! ;-)
  • Uz jen samotny vznik petice za "Remapovani klaves ve hre" dela spolecnosti, ktera ji vydala takovu reklamu jakou si zaslouzi a kdo vi mozna, ze to byl umysl ;-P. Mimochodem, co treba nastaveni tak technologicky narocne a pokrocile ficury jakou bezesporu FOV(field of fiew) je? Pockame az zacne nekoho bolet hlava, vypadnou mu oci z dulku, pozvraci se, dostane zachvat, predavkuje se prasky proti bolesti, otravi a udusi se :-)))
    • FOV - jedna z demencí vývojářů. Že ve hře nejde změnit ovládání to už není demence, to je něco horšího na což slovo přímovýznamové neexistuje. Vývojáři si dělájí z PCčkařů vyloženě pr*el.
    • S tím field of view pravdu díš, je až s obdivem, že v době kdy většina monitorů je widescreen je u řady FPS her FOV vhodné spíš pro fullscreen. Přitom nejde o nastavení nějakého zvrhlého mega-FOV alá progameři kdy hra vypadá naprosto úděsně, ale prostě o trochu (15 - 30 stupňů) širší úhel pohledu... Když je to moc blízko tak mi to připadá prostě hodně nepříjemné...
    • Racte prominout panove a damy - FIELD OF VIEW.
  • tim chcete rict ze na PC vysla hra kde nejde vubec nastavit ovladani? to je snad predcasnej april...
    • Ono to je dost blbe napsany. Ale pokud jsem pochopil z clanku po netu, remapovat ovladani muzes. Ale nemuzes remapovat mys. Coz je pro toho kluka blby, protoze on hraje hlavne na mysi. Ono to je pochopitelny. To co on chce je vyjimka - na mys priradit prikaz "walk forward" - jit dopredu. A i tech 20 tis. podpisu je dost malo, abys delal neco takoveho. Clovek si rekne, ze to je pouze neci rozmar a vetsina lidi se prizpusobi. Nicmene ten kluk ukazal na prikladu, ze nekomu tim mohou znemoznit ovladani uplne.
      • Nemoznost namapovat tlacitka mysi ma hodne titulu. Vetsinou hry z konzoli.
  • Ma vlastne pravdu. Co mi ale vadi vic, ze kdysi byli titulky v kazde scene - vetsinou render. Ted uz jsou malokde. Zaregistroval jsem to tak, ze ma byvala byla hlucha. A nekde si na to ti lide i stezovali. Ono je fakt, ze to je skoda. Na youtube byl maly rozhovor Gabe Nevela hluchonemymi. Tam zase zminoval neco jineho - ze nemohou pouzivat mikrofon a pokud jim oddelaji moznost psat kratke textove zpravy - toho cloveka vyradi v multaku uplne z komunikace. A pro takoveho postizeneho mit moznost hrat hru a byt pritom plnohodnotnym hracem teamu, musi byt docela zazitek.
  • To mě poser xDDDDDD
    • klidne, dneska jsem jeste nesral
      • Hele to je Cartmanova mama ....
  • Bacha kámo, odsouváš se na temnou stranu síly. *3*
  • Koukám pěkně to tu jede. Spíš mě ale zaráží, ani ne tak o co tu jde, že je hra, kde se nedá nastavit ovládání dle libosti. O to víc, že je na PC.
    @Zayl - Souhlas, Caldari sux!! Gallente win!! (joke) *4*
  • Pravej_PipMan
    Je to fajn, že kluk má na tom světě aspoň něco k čemu se může upnout a skrze net se socializovat. Kamarád je na kolečkovym křesle a musim říct, že jeho přístup k životu obdivuju. Ať to tomu klukovi nějak naprogramujou *3*
  • zvláštní že si ten invalida tak strašně touží zahrát hru, v které je důležité pro likvidaci nepřítele ustřelit mu všechny limby, tedy nohy a ruce, kdyby EA věděla dřív, mohla to pěkně využít v propagaci *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit