Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Postmortem české logické hry Zeroes" - hra Zeroes je po smrti? Nebo proč ono post mortem, jak to souvisí s tématem?
  • "Světový rozruch hra vzbudila hlavně na Litoměřicku." *1*
  • Mart9
    Když budu dělat hry, protože je chci dělat, tak ze mě za chvíli bude bezďák.
    • S tím souhlasím. Co jsem tím chtěl říct je, že se do vývoje her nejde vrhnout jen s vidinou pohádkového bohatství. Důležité je, jestli tě to baví. To je ten motor, co tě donutí hru dodělat. A pak začít dělat další i po tom, co předchozí hra neuspěla. A časem se snad, "když bůh dá", úspěch objeví.
      • Mart9
        Něco na tom určitě bude. Si ale myslim, že klíčové v tomhle případě je mít stálý příjem jinde, nebýt na dělání té hry závislý.
    • Když budeš dělat tříáčkový freewarovky, tak samozřejmě ano. Ale tak vysoko bych nemířil. *1*

      Smyslem tý věty je spíš poselství mladším, že kdo se do toho žene kvůli vidině snadnejch penež, brzo narazí. Proč jsou asi střední IT školy plný jelit, který tam nemaj co dělat a jediný co je čeká, je deziluze. Protože se všechna ta děcka ženou za utopistickou představou, že si v životě vydělaj milion, dva miliony ročně, ale ve skutečnosti nemaj páru, o čem vývoj software je a zjistěj, že je to něco, čemu vůbec nikdy nebudou rozumět a nemaj k tomu vztah. Vývoj sw je zkrátka obor, kterej se bez lásky k němu dělat nedá ani náhodou. Láska k penězům není na obtíž, ale sama o sobě nestačí.
    • Robotron3
      Dělám hry, protože je chci dělat a bezďák ze mě neni. Naopak zkušenost s programováním her (jako koníček), je mi velice ku prospěchu v práci, která mě živí.
      • Kdyztak se pochlub hrama na kterych si delal. Mimochodem neni nekde na netu nejaky forum nebo neco kde by se schazeli cesti amatersti vyvojari? Mimochodem chtel sem se zapojit do posledni UEgamejamu ale nestihl sem to dodelat, tezce sem podcenil sve schopnosti.
        • GlaDOS
          No, je tu VCH, ale ten mi připadá jako město duchů. Kreveta vypadá jako příjemný minimalistický diskuzní web pro amatérské vývojáře. Nejaktivnější je fórum České-Hry, ale tam bych se bál něco napsat, protože komunita rozhodně nevypadá přátelsky.
        • je tady forum ceske-hry kde sou samy hejtri, tak pozor co tam napises
      • Mart9
        Já si programování představuju jedině jako plnohodnotnou práci. Ale lidé mají různě divné koníčky, to nepopírám.
        • Robotron3
          Programování je práce i koníček, protože to člověka musí bavit. Kdo by to měl jen jako práci, a nebavilo by ho to, ten nevydrží. A programování her je nejvíc zábava, takže je to perfektní koníček, kdy se člověk učí a zároveň baví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit