Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně se zdá, že s přítomnou linkou nevědí kudy kam, kdyby nám dali dodávkou s C4 a poslali ji do Absterga, byl by pokoj, ale hádám, že ten "hlavní" příběh budou natahovat až do nesmyslnosti.
  • Hodně mě mrzí, že hra nevyjde na PlayStation 3. Novou herní stanici si kupovat nehodlám, to si jako student nemůžu dovolit, a obávám se, že můj notebook AC Unity neutáhne, což mě mrzí, protože mne hra zaujala, především díky aspektům poukazujícím na návrat některých věcí ze starších dílů Assassins Creed.
  • Mart9
    Hned v den vydání na to vyjde patch? Je tohle normální? To je vysloveně výsměch, vlastně už teď víme, že vydají zmetek.
    • Vůbec nechci hodnoti hru samotnou, AC jsem nehrál ani jeden díl, ale jsem herní vývojář a vývoj na konzole není až tak jednoduchý, schválení finální kopie se táhne i půl roku a po čas tohoto schvalování se mohou vyskytnout jisté věci/chyby, které se do finální hry nemusí dostat než právě patchem vydaným "post mortem"
    • Spousta her má svůj první patch týden od vydání. A ano, je to normální. Co se týče toho změti, hrál jsi tu hru, ne tak ji neposuzuj
      • Mart9
        Já posuzuju tolik her, které jsem nehrál, to si ani nedokážeš představit.
    • Zmetek to být nemůže, tu pozici drží na plné čáře Bf4.
  • sou to magoři vydavatelé už to tvrdím rok a něco, všechny největší hry roku a nacpou do dvou měsíců ale lidi na to prostě peníze nemají tak max na dvě tři.
    • Mart9
      Počkej rok nebo dva a kup si to za směšnou částku. Tim je vyfakuješ.
  • vsem zminenym titulum udeluji maximalni prostor :D
  • Kéž by se konečně poučili a z tohoto dílu a ze všech budoucích konečně vyhodili všechny ty otravné "Abstergo" pasáže.
    • Někomu se to zase líbí, prohlubuje a komplikuje to příběh. Mě osobně spíš vadí Desmond než ta spojitost s budoucností.
      • No Desmond už tam není a asi ani nebude ale mě se právě jeho příběh celkem líbil bohužel nedostal moc prostoru.
  • Klasika u série Assassins Creed. Nemám jim to za zlé :) Jen by to chtělo open-world multiplayer nebo možnost hraní za templáře atd. Pouze osobní názor, příběh je skvělý, ale mnoha lidem to nedá důvod proč to neupirátit.
    • Musíš se smířit s koopem :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit