Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokud bude hra kvalitní, tak mi déle čekat vůbec nevadí *5*
  • Mato1987
    Na to, že hru robia v podstate len dvaja ľudia to je fakt slušný výkon, ale mna osobne hra nikdy nejako extrémne nelákala, neviem, možno nie som až taký veľký hipster, či milovník pixelart grafiky a to sa mi fez páčilo náramne.
  • species
    Tuhle hru jsem strasne zral :D Mam tam nejak slabost pro takoveto hry, Isaaca hraju do ted, Terrarii jakbysmet :)

    Rad si pockam ;)
    • Presne, hotline a terraria patri mezi drzaky na me Vite.
  • Kozy
    Co se dá dělat, hlavně ať tam neni multiplayer, nemusí se cpát do všeho.
  • victor
    Multiplayer nebo alespoň kooperativní mód ... ať se nám to hezky vraždí ve dvou a více lidech ..
  • Mart9
    Neznam přeceňovanější hru.
    • del0
      Oproti jistým AAA hrám nehrám je to slabota. Mohl bych udělat seznam, ale to by jisté skupině hráčů asi praskla žilka.
    • Hmm, mě Hotline: Miami taky dvakrát nevzalo. Krom toho mě neskutečně sral ten tolik vychvalovanej soundtrack. Asi jediná hra, u který mi vadil natolik, že jsem to se zaplou hudbou prostě nemoh hrát. Ale existujou určitě přeceňovanější hry (třeba Skyrim, a ať naseru ještě víc lidí, tak i Dark Souls).
      • Skyrim, souhlasim. Hra je hratelna pouze s 40+ modama (ja mel pri poslednim gameplayi pres 100).

        TES skoncil s morrowindem, to byl panecku klenot. Dnes je z toho mmo :)
      • MikeiXX
        Můžeš dát nějakou ukázku, co by se Ti líbilo jako hudební doprovod k Hotline Miami, když se Ti původní soundtrack tak hnusí?
      • Mart9
        Konečně někdo, kdo má v pořádku sluch. Díky!
    • kostejnesmrtelny
      Z jedný takový pochází tvůj avatar...
    • Neznám většího ňoumu než jseš ty.
      • Mart9
        Víc neumíš, anonyme?
    • nekromant33
      nevědomost je sladká
    • davidBray
      tomb rider
      • Jack1947
        To byla spíše podcenovanější hra nebo se pletu? *7*
        • Mart9
          Sakra podceňovaná.
          • Inquisitor
            V čem? Řekl bych, že nebyla ani přeceňovaná ani podceňovaná. To že někoho (včetně mě) zklamala je věc druhá.
            • species
              A vis co je sranda? ja sem si tu hru celkem i uzil a docela me bavila, miloval jsem stare tomb raidery a tohle je imo dustojny novodoby nastupce.

              Jen se mi nelibi ze bezduvodne rejes do hry ktera zase bavi me.
            • Mart9
              Čteš si to po sobě vůbec? Co to tu meleš, v Tomb Raideru se v otevřeném světě taky pohybuješ pomocí WASD a taky můžeš narazit do zdi, to je ty vole debata úplně o hovně. Holt na stožáru žádná zeď, do které bys narazil, není.
            • To jsi tak hloupej nebo to jen delas? Ono tak trochu ve hrach, alespon v tech dobrych je urcita davka interakce, kdyz chces jit v miami dopredu zmacknes W a za chvili narazis na zed, takze musis zmacknout jeste treba A aby ses otocil, nemyslitelne ze?

              V tomb raideru drzis W, lare uklouzne ruka, sama se chytne, porad drzis W. Stupidni filmova hra a rakovina herniho prumyslu ktery se pomalu a jiste siri z konzoli
            • Mart9
              Obvykle, když chceš ve hrách jít dopředu nebo lézt nahoru, tak držíš W. Nebo když chceš jít v Hotline Miami nahoru, tak musíš napsat heslo a stisknout kombinaci tří tlačítek????? Moc se ti směju. *1* *1*
            • Da se to opravdu klasifikovat jako hra kdyz jen drzis W? A takovyhle stupidnich momentu je tam vic.

              Hotline Miami alespon hrac hraje sam
            • Mart9
              Zrovna tohle byla parádně atmosférická scéna a nahoře jeden z několika wow momentů ve hře.
            • je mi jasny ze hadat se s nekym kdo ma tu prisernou "novou" laru v profilu je asi zbytecny ale sak ta hra byla totalni konzolovej crap? Si pamatuju jak jsem lezl hodinu na nejakej podelanej stozar a jen drzel W.

              W muzu drzet i u lepsich filmu
            • Mart9
              Nemusí tě bavit, ale furt to může být dobrá hra. Já jsem ale hned poznal, že je to sračka, tak jsem to vypnul. Je to to samé jako u filmu. Neznám, na csfd má nějaké hodnocení, dám mu šanci, a když mě po 20 minutách ničím nechytne, nedej bože u něj usnu, je to špatný film a vypínám, nemá cenu ztrácet čas.
            • Mart9: Aneb "Běž do pr*ele s pluralitou názorů, jenom ten můj je správný! *16* "

              Asi tě překvapím, ale spousta lidí má odlišné názory než jiná spousta lidí. Já taky moc nemusím point&click adventury, ale nikdy by mě nenapadlo říct, že (zadejte dobře hodnocenou adventuru zde) je přeceňovaná a že je na ho*no, i když by mě asi určitě nebavila.
            • Jack1947
              Je to hra na h o v n o, proto mě nebavila. Ne že mě nebavila, tak je to hra na h o v n o.

              Jaký je v tom prosímtě rozdíl no, btw quentin je myslím už dost profláklý anonym tady takže z něho si hlavu nedělej.

              To je jako říct to jídlo je hnusný a proto mi nechutnalo, néé že mi nechutnalo protože je hnusný...
            • Mart9
              del0: QTE galeje? Tak to si TR nehrál
              Quentin: Je to hra na h o v n o, proto mě nebavila. Ne že mě nebavila, tak je to hra na h o v n o.
            • davidBray
              Mart9, mě ty tvoje řeči už taky nebaví - po minutě, takže víš co to podle tvého vzorce znamená
            • Mart9: Aneb "Hra mě nebavila, takže musí být absolutně na ho*no, přeceňovaná a každý kdo ji má rád je vůl"
            • del0
              Jako to že tě Hotline Miami nebavilo je jedna věc, ale srovnávat hru s QTE galejema je trošku mimo.
            • Mart9
              Ta hra byla po stránce hratelnosti, atmosféry, příběhu, grafiky nebo i trvanlivosti naprosto perfektní a má sedmičku. Jestli tohle není podceněná hra, tak nevím. Hotline Miami je shit, co mě přestal bavit po 10 minutách, hudba trapná, nějaké masky zvířat *1* a má desítku, jasně přeceněná hra.
            • Jack1947
              Přitom stačilo kdyby ubrali na intenzitě QTE... a potlačily efekty a zlepšily konec hry (jako fakt hlavní boss Samuraj" pff).
          • Jack1947
            Nebyla ale vím jak si jí měl rád takže jsem napsal opak... nezlob se. *4*
  • nekromant33
    Je multiplayer něco, v co lidi doufají, ale nečekají?
    • davidBray
      jedině s friendly fire!
  • davidBray
    tak to je zklamání roku pro mě *13*
  • kubi-wan
    Na to se vyplatí počkat. Koneckonců, do tý doby se dá pořád hrát jednička *5*
    • Jack1947
      Pravda no do té doby bych jí dohrát možná stihl. *15*
    • Přesně jednička je nad časová

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit