Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsechno je jednou poprve
  • Útěk ze severní Koreje (KLDR)

    http://www.youtube.com/watch?v=wyKOHRa5Hew

    kto má zaujem nech si to pozrie... nazor si spravte sami....
    • No a?
  • Ta hra naopak vypada velice realisticky. Ze v Pchjongjangu potkate jine auto s frekvenci dopadu meteoritu je urcite realistictejsi nez to bylo napriklad v TDU2 na Ibize. *1* *1* *1*
  • Asi tak:
    http://www.videacesky.cz/skece/dobrodruzstvi-kim-cong-una-2
  • Ona má dynastie Kimů vůbec zajímavý počátek - praděda současného diktátora a tedy otec zakladatele KLDR Kim Ir-sena byl - kněz, pastor,farář-jak je libo. Tedy-křesťanský duchovní. To co Kim Ir-sen vytvořil je směs Císařství (nezapomeňte - Korea byla pod Japonskem), kultu osobnosti, nějakého toho duchona prezentovaného filozofii Čučche a nacionalismu, s příměsí komunismu... A proč nikdo neudělá s KLDR krátký proces ? Protože by byl na 100% zničen Soul. A to by byla katasttrofa, když si vezmete jaké je to důležité centrum. Proto se občas píše že se bude vytvářet nové, méně zranitelné centrum, nové hlavní město, mimo dostřel artilerie KLDR.... Já nepochybuji že válka s KLDR by připomínala dvojitý blitzkrieg v Iráku (1991 a 2003-aby bylo jasno-mám na mysli regulérní střet dvou armád, ne asymetrickou válku.)a USA by armádu KLDR porazily. Ono se tak málem stalo už v těch 50.letech, spojenci pod patronací OSN dobyli Soul a Kim Ir-sen musel utíkat. Ale pak se do toho vložil soudruh Mao a jeho milion čínských volontérů a karta se rázem obrátila v neprostěch spojenců.... A je víc než jisté že se Jižní Korea a velmoci vůbec (včetně Rusů a Číňanů) bojí co by bylo až by Kim nebyl. Tohle není Československo, ani východní blok před zhroucením komunistických států - pokud totiž většina lidí Kimům věří a mají je za absolutní bohy, neví co se děje venku a jsou izolovaní-byl by to problém. Podle mě je možné že časem bude z KLDR plnohodnotný Čínský protektorát a to třeba i bez Kimů, s tržní ekonomikou. Příjde mi to pravděpodobnější nežli spojená Korea, právě proto že mentalita i informovanost o okolním světě, tam asi budou menší, nežli na západě.
    • Nezapoměn ze i v té době do toho vstoupila Čína, co by udělala dnes?
      A třeba se do toho USA bude vměšovat nepřímo čína a kldr vs jižní korea se zakulisní USA podporou, nikdo netvrdí, že musí válčit USA,ale já zase v tom nevidim žádný zisk ani pro američiny či pro čínany
  • miker17
    Furt lepší jak Big Rigs: Over The Road Racing
  • Horst_Fuchs
    To je zklamání,
    a já se po přečtení nadpisu radoval, že se mi konečně vyplní můj zvrácenej sen zahrát si pravou severokorejskou hru s pořádnou dávkou propagandy a střílením těch "bloody americans". :D
    • No možná se časem dočkáme. Když mohli vietnamci udělat hru o jejich válce a já si mohl zastřelit pár žabožroutů tak je možné i tohle.
      • Sakr ble *13*
  • sympaticky je, jak to soudruzi pojali realisticky, 6 pruhu a potkate auto tak jednou za kilometr
    • To je celkom reálne. Keďže tamojšie zákony tam zakazujú vlastniť auto okrem armády a vládnych prívržencov.
  • svoboda se vždycky musela vydobít nejakou revolucí, i v roce 89 se bojovalo v nekterych statech. kdyz nejsou za to ochotni polozit zivot tak maji smulu. ja vim je to tezky a nekdo bude radsi zit jako otrok v hanbe.
    navic dnes je lehci zorganizovat povstani pres zahranicni odboj, facebook, ziskat zahranicni podporu a pod.
    • Whoossain
      Povstání přes facebook. Are you out of your fuckin' mind?!?
      • Přesně to se stalo v Egyptě.
  • To musíte tahat politiku i sem?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit