Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli to bude jak NSF Shift, tak to bude pecka...
    • Grafika může být pěkná, ale pochybuju že něco dokáže překonat fyzikální model gran turisma 6. PS: nechápu jak někdo může říct, že jestli to bude jako NFS SHIFT tak to bude pecka. NFS SHI(F)T 2 jsem si koupil před týdnem a v PS3 se disc ani neohřál a musel ven! Je to totální odpad. Hold jak si člověk zvykne na téměř reálnou dokonalost GT6, nelze akceptovat nic jinýho.
      • Přesně tak máloco se vyrovná fyzice v gran turismu 6 .Kdo hrál GT6 na volantu prakticky ho uz nebaví nic jiného čistě kvůli fyzice ovládání .. Myslím že tvurci autoher by se měli daleko více zaměřovat právě na fyziku.. A potom až mazlit ten zbytek .. Ale treba se to project cars povede .)
        • NFS Shift je pro malé děcka .. Naprostý odpad co se týče reálnosti .. Vy co píšete že fyzika gran turisma 6 je překonána vším, jste ji jednoduše nikdy s volantem nehráli .. Pokud hrajete s gamepadem nebo nedej bože na klávesnici tak se není o čem bavit *5*
      • Další co neumí nic jiného než kritizovat NFS...
      • Ty jsi z toho brždění trochu zabržděný, ne? Fyzika GT6 už je překonaná snad vším, co kdy vyšlo na PC *1*
  • Skvělá grafika, slušný damage model, super ozvučení, vypadá to i na slušnou fyziku a uvidíme zda tam bude i nějaký tunning. Jedinou chybou je to, že to ještě nehraju. :D
    • Slušný model poškození? V tomhle videu nikde žádný vidět není (sorry, ale odletující kusy barvy neberu jako damage model, a už vůbec ne slušný).
  • žlutá Sierra Coswoth *14* yummy
  • andrewz
    Podle "PROJECT CARS WILL BE RELEASED STARTING NOVEMBER" na ofiko stránkách usuzuji, že letos vyjde jen verze pro PC, která je již v hratelné podobě, a zbytek dorazí později.
  • Jirx
    Před časem tu někdo z redakce sliboval jak budou sledovat i vývoj Assetto Corsa, zatim od té doby ani článek.

    IMHO pCARS je tak trošku jako NFS Shift, jen modernější a s lepší fyzikou. AC je next-gen simulátor. pCARS vám dá autentický pocity z jízdy (vizuálně, zvukově), AC co nejvěrnější simulaci všeho fyzikálního. A věřim, že AC se na pCARS graficky dotahne x) Možná neni úplně nejlepší zrovna tyhle dvě hry srovnávat, jelikož pCARS jsou koncipovaný jako samostatná hra (myslí na casual hráče), kdežto AC jako dlouhodobější projekt, který se i po vydání bude vyvíjet (děláno pro sim-magory).
    Osobně ale od AC jen tak neodejdu, a to jsem u prvních NFS Shift vydržel 4 roky. Je to podobný jako když po letech *ruční práce* zkusíte sex s holkou vašich snů *1*
    • Assetto Corsa sleduji, ale články teď píšu pro Zing.
    • takže pCARS je jako shifty který si hrál 4 roky aktivně a proto teď kopeš za Assetto .. jo to dává smysl. a vtom srovnání, to že sis ho takovou dobu honil v ruce si můžeš jen sám :D a ještě bych dodal .. no hlavně že si pCARS hrál, že už máš takle jasno :)
      • Jirx
        Já do pCARS nekopu, jen jsem se snažil porovnat pCARS a AC. A neřekl jsem že budou nako NFS Shift, jen že jsou podobně koncipovaný, akorát pozitivně ovlivněný vývojem. Já fakt proti pCARS nic nemám, a byl bych rád kdyby dělali konkurenci AC, jenomže jinak pojatým zpracováním a záměrem to asi nepůjde. Ale do vydání zbývá ještě fůra času, kdo ví, jak se to vyvine.
        • Je fajn, ze znas cile a zamery vyvojaru lip, nez vyvojari sami .. *3*
          • Na netu se šíří nějaké fámy, že prej do pCARS bude časem i oficiální DLC v podobě rally, je na tom něco pravdy?
          • Jirx
            Achjo... Nějaká šance na konstruktivní diskuzi?... *9*

            Když sleduju nějakej projekt nějakej čas, ať už se týká čehokoli - nemusí to bejt vždy hra, dá se vypozorovat, kam míří nebo kam ho vývojáři chtěji dostat. Ostatně kvůli tomu nám taky vývojáři dávaj info, trailery, screeny apod.
            Já pCARS nijak nekritizuju a ani nebudu, jen jsem chtěl trochu diskutovat a porovnat tuhle hru s jinou. Ale udělal jsem ze sebe akorát trolla, takže radši končim...
            • Hanzales: Nordschleife v AC nebude za rok, ale už letos v září *14* Jinak souhlasím s tím, co píšeš o AC. Pro mě je nejdůležitější fyzika a ta je podle mě zatím nejlepší v AC. Jsem zvědav, jak moc se pCARS ještě do vydání zlepší, ale reputace simkády u simracerů se bude zbavovat velmi těžko.
            • Hanzales
              xMave, no pokud bychom tedy srovnávali současný stav (kdy AC nemá kariéru), tak se jízdní model, simulace přenášení váhy, pocit z jízdy a odezvy ve volantu opravdu nedají moc srovnávat a jak píše jirx, AC je skutečně zaměřeno tak trošku jinak. Následný vývoj obou titulů se bude také trochu lišit. Hlavní je, že AC už má ten základ zmáknutý hodně dopředu, plus laserscan tratě a grafici a zvukaři v Kunos taky nespí. Pcars je bezesporu technologicky na špici po všech stránkách, ale pro některé z nás to zásadní (simulace samotné jízdy a odezvy ve volantu) prostě zapříčiní v odehraných hodinách toto: http://steamcommunity.com/id/Hanzales/games?tab=all
              Tím ale neříkám, že pCars nedosáhne v tomto směru stejných kvalit. Jen zatím je to sice s některými auty paráda, osobně bych to s Shifty2 co se týče fyziky určitě nesrovnával, jde cítit, že je všechno překopané od znova a chce už to jen řádně doladit. Ale jak člověk přepne do AC: Pokusil bych se vyjádřit slovy asi tak, že pocit propojení s vozem a vozovkou vzroste (pro jistotu) o nespecifické procento a člověk jezdí, jezdí a jezdí a jezdí. Závěrem nutno podotknout, že to celé je pohled jedince se specifickými kritérii. Někdo to může preferovat úplně obráceně. Zvuky u mně hrají taky zásadní roli a ty má teď zase nejlepší R3E a v závěsu hned pCars, Zakspeed Capri možná v pCars zní možná ještě líp :) Tak jako tak za rok, až Kunos vypustí nascanovaný Nordschleife a další kupu aut, tak mně nikdo v jiné závodní hře neuvidí hodně dlouho ;o)
            • Ok .. ono to neypadalo jako pokus o konstruktivni diskuzi ...

              Tak mi teda vysvetli, co tim pristupem myslis? pCARS nemaji po vydani skoncit ... ma to byt uplne stejne dlouhodoby projekt s dalsim vyvojem a hlavne s potencialem rozjet novou znacku (pCARS2 anyone?). Rozhodne se nechysta vydat pCARS a nechat je jen tak lezet ladem. Snaha je vytvorit 100% simulaci, kterou si casual hraci zahrajou (naplno) jen diky zaplym asistentum. Takze nejak nechapu v cem je tohle jine, nez AC. AC neni o nic vic hardcore simulator, o nic vic zavodni titul .... akorat tam chybi kariera ... to jako kdyz ma mit produkt i nejakou karieru (hru), to uz to nemuze byt 100% simulace? Proc? Fakt si rad prectu nejakej rozumnej nazor. Jinak o tom, co vyvojari od pCARS chteji bych mohl neco vedet .... kdyz jsem jeden z nich.
  • FeebeE
    tuhle hru se snažím už půl roku koupit... škoda, že prodeje pozastavili :-/
  • God-of-War
    Tak tohle je krutopřísný! Ste maséři a já vám poděkuju koupí originálky. *3*
    Fakt pecka. A taky potěší požití Morfeusu. *14*
  • duris.marek
    Ja z toho mam husi kuzi:)
  • á.. zas tenhle project s.c.a.m.

    vite jak pozate ze hra neexistuje a jen se berou penizky od naivek? zajtete na nejvetsi zatoku kde je vsechno, zadate project cars a nenajde nic.

    ale jako rendery pekny *3*
    • lol, tys musel puknout vzteky, když jsi zjistil, že se to nikde nedá stáhnout a můžou to hrát jen ti, kteří si předem zaplatili *5*
      • ty si ale hloupej kdyz si kupujes neco co si nemuzes vyzkouset
      • ... LOL ! dobrej stěr. +1
        • Mart9
          Dáda to s dětmi vždy uměla.
    • tak jako Star Citizen ? a spousta dalších ? důvodem proč není crack je, že to není na steamu (steamworks je na prolomení vcelku snadný)
      • Ono to na Steamu je .. ale nova verze vychazi kazdy tyden ... proc by to nekdo crackoval?
        Edit: teda pres Steam se to updatuje .. hlasi se to samozrejme k WMD serveru pro overeni ...
        • afaik hra není plně integrovaná do steamu a nemá steamworks ochranu, nebo jo ? můžu se mýlit :)
          • jak rikas ... viz Edit mojeho prispevku vyse
    • nejen, ze jsi pirat .. jeste jsi uplne hloupej (jeste nevydana pre-alfa verze na piratebay? asi neeee ... neboj .. budes nam to moct ukrast az to bude hotovy) ... ty rendere *14*
      • Assetto Corsa je taky nevydaná alfa a na warezu ji najdeš ;)
        • Pokud vim, tak Asseto dokonce melo nejakou verzi uplne free, ne? Samozrejme nevim, jestli je to ta na warezu.
          • proč teda diskutuješ o něčem co nevíš je mi záhadou :) a navíc, co má polečného free demo ukázka (a to byl jen showroom pokud si pamatuju) s tím že je aktuální verze z early accesu na warezu je mi záhadou ještě víc :D

            EDIT: Space Engineers má updaty i několikrát do týdne, a všechny sou na warezu, hmm :)
            • God-of-War
              A to se tim jako chlubíš?
            • U CARSů to je složitější a to proto, že používá vlastní autentizační server pro ověření identity při přihlašování do hry. Tady by nepomohlo jenom obejití ochrany Steamu.
            • proc se hry crackujou ? aby si je zloději mohli zahrát zadarmo, to je vcelku logické v tomhle jinak nelogickém světě :/
            • tak treba abych se to od tebe dozvedel, ze je to aktualni verze *2* Dik .... v kazdym pripade to uplne nechapu, proc se s tim nekdo crackuje. Nemluve o tom, ze soucitim s Kunos .. hnus je to
    • priste doporucuju si nejdriv precist diskuzi *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit