Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To není ani tak hra ale reflekce toho čím si asi prošli rodiče, tedy nejhorší noční můrou... tady je to jen takově odlehčené... těch backerů na Kickstarteru bylo teda fůra je vidět že jim hodně lidí chtělo pomoc aby sdělily světu to co prožily. Jen je smutné že tohle nemělo dobrý konec ale takový už je život no. *7*
    • Nevim, jestli to jsi pořád ty Jacku, nad kym jsem tu ještě ani ne před rokem kroutil hlavou a facepalmoval ;), ale fakt rosteš, díky za tvůj dospělý komentář :).
      • Asi mu došlo, že trolling tu na games dospěl už do stádia, kdy je to jen prachsprostá nezábavná parta bezmozků s kterou nechce nic mít a já ho chápu
  • Hm pre nejakych citovych sadomasochistov je bude dobra hra
    • Jo, asi by se to dalo takovouhle povrchní hláškou smést ze stolu. Ale život neni jen o sluníčku a nebi bez mraků, nabité peněžence a milující partnerce/ženě a nezlobivých dětech, super šéfovi a o málo práci za hodně peněz. Já osobně jsem rád za každou takovouhle vlaštovku, která ukazuje světu, že hry nejsou "nic víc", než perfektní interaktivní médium pro vyprávění příběhů a to jakýchkoliv, že hry nemusej být nutně jen o opicích házejících sudy nebo o střílení do nepřátel dokud z nich neni krvavá kaše :). A v tomhle případě si cenim záměru tvůrců předat vlastní velmi temnou zkušenost tak, že se na ní pokoušej najít světlý stránky s úplně jasnym záměrem - že by tahle hra mohla třeba i pomoct někomu s podobnou zkušeností, líp se s událostma vyrovnat.
      • Neviem preco tu davate minusky, ja viem co je to ked ma niekto rakovinu v rodine, nepis mi tu lacne sracky, keby ste to zazili niekto z vas co ste tu dali minusky tak by vam to prislo dost chore vobec takuto hru vytvarat alebo vobec hrat, rodicia toho decka asi potrebovali ventilovat svoje emocie tak to vlozili do hry to je ich vec a mne o svete hovorit nemusis hovorit v 18 som isiel sam pracovat do zahranicia a hry maju byt prave o zabave a uvolneni asi ste este nicim nepresli ked mate tuzbu to zazivat lacno cez pc hru
        To nic nemeni na veci ze tato hra je tak pre citovych sadomasochistov

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit