Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslím že ta nafukovaci kacenka na plagatu je z TJL velmi uzitecny predmet
  • GlaDOS
    Nechci být za hnidopicha, ale "ve mně" je šestý pád.
    • sleepless
      Chyba. Díky.
  • vyzera tak ako teraz
  • Ještěže je Praha taková zaplivaná a rozpadlá, hned se hodí do nejedné vize budoucnosti *2*. Když už zabili natáčení holywoodských bijáků, tak alespoň hry. Ještě by se tam mohlo odehrávat nové Tropico, myslím, že současná situace tomu dost nahrává.
  • Jindřišská po západu slunce jako když vyšije .... Jinak k povědomí cizinců o České republice mi stačil článek ve kterém zahraniční novináři popisovali masakr v Brně jako městě 250km východně od Prahy ://// . Kulturní výzory podobných cestovatelů ze západních krajin se dají shrnout na typické - Letiště -chlastačka -obíračka- letiště a pak domů
  • Ten online prvek by se mi spíš líbil na konci kapitol, podobně jako to bylo u TWD.
  • Ten Martin Bach s tím přívěskem vypadá správně pimp! Za to by dostal body i od Dr. Outfita ..
    Jináč ta hra vypadá dosti mňam, takže Drda ať si nasype do ran polskou sůl!
  • pěkné, to je na Národní třídě? :)
    • Říkal, že je to vystavěné na ruinách Prahy. Takže je to buhvíkde, pokud tam k tomu ještě něco neříkal. :)
  • Amylee.Anderson
    Prosím, nechte odpadky ve mně. To je super :) Ale ten online prvek by mě tam štval, protože mi je jasný, že by mě to nějak ovlivnilo.
    • GlaDOS
      Půjde vypnout, nebo statistiku zobrazit až po rozhodnutí se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit