Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenhle trailer se hodně povedl. Zajímal by mě název songu.
  • nejlepší hra na světě
  • -.- Ještě sem 2 sezonu nehrál protože sem si ji chtěl zahrát až bude kompletní a ne čekat na každou epizodu měsíc a ted tenhle užasnej titulek.
  • Proč dopr*ele spoilerujete v nadpisu a popisku článku? Běžte se víte co ... (FU)!
  • Spoiler: Clementine zomre a 3ka uz bude za Kennyho
    • jak to můžeš vědet
  • Kdo to hraje už od začátku tak zas tak velký překvapení to není od první série se rozpadlo takových skupin *1*
    • jo už se jich tolik rozpadlo ale proč je v každý skupině jeden dem*nt *9*
  • Mart9
    Koukám, že zdroj je tisková zpráva, takže vlastně spoilerovali sami autoři a myslím, že ti nejlíp ví, co můžou říct a co ne vy plašani.
    • trailery jsou cistě o marketingu, tudíž se nedá věřit tomu, že by je příliš zajímalo dobro hráče, případně, že by v tom autoři měli nějaké výrazné slovo. filmové trailery už to dotáhly tak daleko, že ti ukážou celý film včetně zvratů.
    • Lenze spoiler to je nech uz to vyhlasil hocikto ja som to vedet nechcel
  • Taky nevidím důvod, proč si z nadpisu dělat bláto do hřiště. Vždyť neřekl nic, co by nezaznělo v traileru a ještě k tomu jen v jakýmsi takýmsi kontextu. Celek vlastně můžet vyznít úplně jinak. Ale hlavně, že to některým řádně zatancovalo se střevama, to potěšilo...
    • Kdo si nechce spoilovat hru, na trailery nekouká. To tě v té tvé makovičce nenapadlo, viď?
      • Příteli, to pochopím, ale pořád to je váš problém, stejně jako vaše diktování, jaká se to nestala kakastrofa. Kdyby většina z vás gumáků nepřemýšlela emociální prdelí s heslem "nalezl mi někdo do snu", nebylo by potom tak těžké dojít k racionálnímu závěru, že nic podstatnýho vlastně vyžvaněního nebylo a hru samotnou ani po přečtení nadpisu, ani po shlédnutí traileru mi to nezlejnuje, protože nikdo neví, jak to vlastně bude. Trailer jede v duchu každých druhých seriálových trailerů - dal dohromady pár žvástů z připravované epizody, aby vytvořil dojem toho a toho, víc ani ho*no. To nemusí ovšem znamenat, že ze hry znám tím pádem už všechno, že jo.
        • Tak dlouhý slint, který nikdo číst nebude. Jsem rád ,že pako jako ty ztratilo 5 minut života nesmyslnou činností. Já jen pár vteřin. WIN!
  • Borec vám ušetří pár stovek a vy mu ještě nadáváte. *1*
    • Hra se prodává jako celek, nikoli jednotlivě po epizodách.
      • Omyl. V online obchodě Zátoka to po epizodách kupovat jde.
  • Mart9
    Tak u téhle diskuse se náramně bavím *1* *1*
    To tak neprožívejte, tak se rozpadne skupina no... nakonec stejně všechny sežerou...
    • davidBray
      tomb raider je blbost, tak teď budeš týden brečet do peřin a bude od tebe pokoj :D
      • Mart9
        Sami čtenáři games Tomb Raider zvolili mezi Top 5 nejlepších her loňského roku.
        • davidBray
          a co tím chtěl básník říct?
          • Mart9
            Že je básníkovi úplně jedno, co si o té hře myslí nějaký rýpal i to, kolik za to má mínusů, když si sami čtenáři tu hru zvolili jako jednu z nejlepších. To je pro mě důležité. Je vidět, že je zdejší komunita složená z odborníků (až na výjimky ...)
            • Jack1947
              Aspon v něčem se shodneme... *4*
            • Mart9
              O grafiku nejde, pokud je to nějaký standart posledních 10 let a ne pixel art. PS3 si koupím o Vánocích a doufám, že si Uncharted zahraju, podle různých videí se mi moc zamlouvá.
            • Jack1947
              Nevím, vždyt to je jasné si z toho uplně vypráskanej... každej ti řiká že to žádná pecka nebyla až budeš mít PS3 tahraješ si Uncharted (1, pravda ne v takové grafice) a budeš možná zas vypleslkej z něho.
            • Mart9
              Podle čeho soudíš?
            • Jack1947
              Čoveče tobě ten novej Tomb rejdr (bez urážky) vypálil mozek... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit