Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsou stovky knih, desítky her a přes 20 000 stran komiksů - takzvaný EU (expanded universe), který vznikal 36 let - Disney vše pohřbil...
  • Disney jen vše ničí. Jsem fanoušek Star Wars asi 25 let a vždy jsem obdivoval, jak obrovský a propracovaný vesmír za těch 30 let vznikl. Disney ovšem celý tento vesmír spláchl do záchodu a začal si dělat nové a na dosavadním obsahu nezávislé filmy a knihy. Já osobně vše od Disney budu ignorovat a zůstanu věrný původnímu obsahu...
  • "Chewie. We're home."..tohle když jsem videl tak me to fakt dojmulo, asi proto ze uz jsem stejne sedivej jako Harrison :)
  • Pecka je mě 40. let a těším se jak 12 letej kluk *14*
  • a co když jsou všichni stormtroopeři černoši ? *1*
    • C-BEAM
      mysliš, že tí pajáci čo nevedia strielať a chovajú sa naprosto tupo a neorganizovane boli celú tú dobu černosi ? ;)
      • Jango Fett byl hispánec *3* tak že všichni kloni jsou co ...
        • Veskoslav
          Nebyl hispánec, ale Maor a to je docela podstatný rozdíl....
  • Coffin.Corner
    V podobných odkazech na kultovní momenty a postavy dokázal Abrams navnadit i v trailerech na poslední Star Trek a nakonec to dopadlo děsivě. Už mu nevěřím...
    • Veskoslav
      Co bylo špatné na novém Star Treku? Jediné, co se mi nelíbí bylo zpracování Klingonů. Viděl jsem i staré filmy a nový Star Trek se mi líbí.
      • Coffin.Corner
        Udělal jen povrchní podívanou v kulisách a s postavami ST. To téma paralelního vesmíru bylo dobře vymyšlené, ale bohužel jeho potenciál absolutně nevyužitý a především z něj nebylo cítit ST, ale tuctovou sci-fi. I když je fakt, že ST filmy jsou jako verze Windows, celkem slušný díl se pravidelně střídá s příšerným, tak se zřejmě i Abrams držel tradice... :)
        • No vidíš a já zase například nikdy nepřišel na chuť starému Star Treku a novy (především první díl) jsem si užil. *3*
    • Magister_Peditum
      On poslední ST dopadl děsivě? Jsem si nevšiml.
    • tak naštěstí Star trek není Star Wars, ty by mohli Abramsovi sedět lépe. Taky souhlasím, že ze Star treku udělal něco čím vůbec není.
  • Lukyz
    Aha, tak můj příspěvek “AAARARRRGWWW” - Chewbacca byl místními cenzory smazán...
    Chápu že jde o trochu infantilní humor, ale bylo to v podastatě k tématu a rozhodně ti nikoho neuráželo, takže by mě opravdu zajímal důvod. Nebo bych ocenil i krapet slušnosti a obdržel např. zprávu, čím jsem se cenzora dotkl nebo čím jsem porušil pravidla diskuze. Opravdu mě to zajímá protože, bleskovky nebo poslední články ohledně Witchera a GTA V se kupí hatem, nadávkama a jede se vesele dál. Předem děkuji za odpověď ó mocný. *7*
    • Overwatch
      Ahoj, ne že bych ti to smazal já, ale nezbývá než odkázat na ten vysvětlující článek: http://games.tiscali.cz/tema/zavadime-nova-pravidla-moderovani-diskusi-na-games_cz-249423

      Konkrétně kategorie Přemýšlejte: "Ještě než odešlete svůj příspěvek, zamyslete se nad tím, jestli přináší do diskuse něco nového." Pak je jasné, že u kluků ze supportu podobný fanouškovský výkřik asi neprojde... Díky za pochopení.
      • [Pak je jasné, že u kluků ze supportu podobný fanouškovský výkřik asi neprojde... Díky za pochopení.]
        Tak to pardon, ale pro tohle opravdu pochopení nemám. V případě tak světoznámé značky, jako Starwars, je snad i detailů neznalý cenzor schopen zmiňované činnosti "Přemýšlet", a mělo by mu být jasné, že okolo Starwars existuje velmi početná skupina fanoušků., a to dokonce i těch tzv. hardcore, co občas někde napíší i něco jako role-play příspěvěk.
        ...
        Než takovouhle cenzuru, to sem raděj vraťte minulý režim kde se to hemžilo nadávkama a čtvrtina diskuze ppřipomínala žumpu. Pořád lepší než takováhle cenzura. Sice nechci aby tu diskuze vypadaly jako na novinky.cz, ale aby se tu mazalo kdeco podle toho jak se "pán velkomožný" ráno probudil, to zrovna taky ne.
      • Tak hlavně že cenzoři hovoří Wookijštinou, takže rozuměli tomu co psal (asi nic pěkného, když to smazali)
      • ucho
        tak to jsou kluci ze supportu tak trochu magoři, když neprojde fanouškovský výkřik.
      • Lukyz
        Ok, snažím se to pochopit, ale na všechny stejnej metr ne?
        Takže by se pánové ze supportu měli pravidel držet taky a hlavně bych vypíchl tu kategorii "Přemýšlejte"
        Jasný, bouře ve sklenici vody, ale opravdu mi nejde do hlavy jak v kopě všemožnýho balastu a nadávek smáznou zrovna takovou prkotinu. Díky a snad s neviditelnými pány diskuzí budeme i nadále vycházet *3*
      • Veskoslav
        Tak jsou to suchaři a ne nadarmo se říká, že cenzora dělají lidé bez humoru, bez znalosti souvislostí atd.....Mimochodem, Luky jenom přepsal to, co Žvejkal řekl na konci taseru. To že si to cenzor neumí přeložit a je suchar, jenom ukazuje, co jsou cenzoři zač....
        • Zaprvé se říká moderátoři a ne cenzoři. Za druhé, zkus se zamyslet nad tím, jak vypadaly diskuze na games.cz před měsícem.
        • Pethulla
          Tak hlavně doufejme, že se cenzoři nebudou do mrtě držet těch svých pravidel, hlavně ten bod "přemýšlejte bla bla bla" je takový, že může celou diskuzi poslat do kopru, protože přiznejme si na rovinu, 9 z 10 příspěvků nic nového nepřináší.
          • Veskoslav
            Kdyby se drželi tohoto bodu, tak Max a Jack už tady dávno nejsou....
  • TheGGG
    Good, jen ty masky trooperů jsou hrozný
    BTW: stormtrooper může být aj černoch, nejsou to kloni
    • přesně tak.Jinak stromtroopery měl i wehrmacht. Prostě uderný oddíli(postradatelní pěšáci.).
      • ve wehrmachtu ale černochy neměli *1*
        • Veskoslav
          Nejkrutější jednotky v Africe byl "černý" SS....Ti měli na svědomí jedny z největších zvěrstev. Hitler a jeho Árijská rasa se používala jenom tehdy, když to potřeboval. Obzvlášť on, malý, hnědé oči i vlasy.
          • C-BEAM
            Hitler mal modré oči.
        • Kozy
          http://i.ytimg.com/vi/83b6DSdiSbI/hqdefault.jpg

          Jasnej stormtrooper
          • vypadá v tý uniformě stejně divně jako ten herec v stormtrooperskym *15* co si budem nalhávat, impérium jsou intergalaktický náckové
        • to ne no *1*
  • Jako určitě nato pujdu. Ale jak jsem četl zde na diskuzi, ty tři hlavní postavy no nevim nevim. Jinak Novou naději, Imperium vráci úder si jedu stále a stále dokola a nikdy mě to snad neomrzí.
  • Tak to tam už je v rámci vyvážení i černý trooper :D ?
    • Magister_Peditum
      A Lando nebo Windu ti nevadil? *15*
      • Sice nejsem nijak zběhlý ve Star Wars, ale co si z filmu pamatuji, tak troopers byli kloni, tak doufám ,že jich tam bude běhat více, že by tak najednou nastavili výrobu na černé :D a nebo je z nějakých specialních složek to pak jo a Windu byl nejlepší.
        • Veskoslav
          Poslední klonoví vojáci v imperiální armádě byla 501. armáda a zbytku elitních klonových komand. 501 vedla útok na chrám Jedi. A i ta byla před IV. dílem rozpuštěna. Většina byla buď mrtvá nebo díky genetickému kódu zemřela.
          • Díky to jsem nevěděl.Jsou nějaké oficiální knihy ke star wars? Já viděl jen filmy + pár hodin hraní stwor ,tak se v tom moc nevyznám.
        • Magister_Peditum
          Klony byly jen v Klonových válkých a na počátku Impéria - pak to byly prostě vojáci ze všech koutů galaxie.
        • Stormtroopeři nemají s klonovými vojáky celkem nic moc společného. Tedy kromě té podobné zbroje.
      • Lando a Windu byli sympatický, tenhle ne, barva nebarva

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit