Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší hra v poslední době. Vezměte si příklad, milé Bethesdy a CD projekti.
    • a From softwéři
  • Mě by spíš zajímalo, jestli bude The Little Ones i na PC.
    • Kruci, já nechci lajky, já chci odpověď, fakt to nevim.
      • ales.smutny
        Momentálně ticho po pěšině. Což nemusí znamenat nic, ale... víme, že nic nevíme, což znamená, že zatím ne.
        • Díky za opověď. Nezbejvá, než doufat.
  • Mart9
    Jediná hra, u které letos číhám na pořádnou slevičku.
    • Dokonce nemusíš ani moc dlouho čekat:

      https://www.g2a.com/this-war-of-mine-steam-cd-key-global.html
      • Mart9
        Nedám víc než 3€
        • Sr_Lobo
          Tak to ti pripomenu az se budes priste smat Jackovi, ze pirati *1*
          • Mart9
            Opakuju, pro mě je to obchod, poptávka/nabídka, beru nebo ne. Je to něco zcela jiného než pirátění.
            • Sr_Lobo
              Ale vždyť jo, Jack je taky zakazník kerej čeká až to spadne pod jedno euro a níž *15*
              A třeba tři lajny koksu a osobní sexuální asistentku bys k tomu ještě nechtěl ? *2*
            • Jack1947
              Děláš ze sebe socku větší než si di si podat ruce s Drakenem *3* ... to je stejný zoufalec.
    • Na GOGu to bylo za 6,39 Euro. To mi, vzhledem ke kvalitám hry, připadá jako více než slušná cena.
      • Mart9
        Vzhledem k tomu, že loni jsem si u Far Cry 3 vyčekal cenu 4,99€ a užíval si hru přes 50 hodin, za tuto nedám víc než 3€, protože v podstatě nevím, jestli mě to bude bavit.
        • Sr_Lobo
          A co ti brani sosnout verzi za pet prstu, zahrat dve tri hodky a pak koupit ?
          • Mart9
            A to by mi bylo k čemu?
            • Sr_Lobo
              omg... tak to pak uděláš po staru, skočíš si následně do kostela dáš si pár otčenášů, nějaký to švihnutí důtkáma a zase budeš moc klidně spát *15*
            • Mart9
              No sosnu, zjistim, že mě to nebaví, tak to nekoupim. A co jsem? Zloděj.
            • Sr_Lobo
              "..za tuto nedám víc než 3€, protože v podstatě nevím, jestli mě to bude bavit."
              Ted nejak nechapu co na tom nechapes. Sosnes -> Vyzkousis -> bavi/ nebavi -> koupim/nekoupim
    • Sr_Lobo
      http://www.kinguin.net/cz/category/14008/this-war-of-mine-gog-key/ za 134,- ti prijde klic do GOGu drahej ? *3*
    • Dyť to stojí stovku (na g2a).
      • Mart9
        Co je g2a, zase nějaké ruské klíče ne?
        • Sr_Lobo
          Od g2a mam klice na dva dily Starcraft 2, SW:B,F4,Mortal Kombat, Posledniho Wolfa a Dying Light. Zadnej problem sem nemel a vsechny klice meli evropskou specifikaci.
          Rusofobie se hodne prodraží *15*
    • Chim
      A zrovna tahle hra je tááák strašně drahá *1*
    • boha tak dvakrát nepůjdeš do kfcéčka, na hrách bys neměl sockovat
      • Mart9
        Jak sockovat? Je to obchod, oni nabídnou, já vezmu nebo ne.
        • děláš jak kdybys měl kupovat auto
    • Jack1947
      TY si už s těma "slevičkama" celkem nudnej *7*
      • solomon.short
        on si to ale narozdil od tebe koupi....
        • Jack1947
          Hele, od doby co tu slídí lidi jako Draken a spol tak o tom začinám i pochybovat. *7*
  • "Pro jednou hráči nebyli ostřílenými borci s puškami v rukách, ale ocitli se v roli těch pravých obětí válečných konfliktů"

    to jste mě neviděli hrát, když Marko vyrazil s kalachem, vestou, helmou, nožem a 100 nábojema do akce.. Arica ani toho kalacha nepotřebovala tý stačil jen nůž *1*
  • Chim
    Skutečná a jediná nejlepší Hra roku 2014. A vlastně i 2015. A 2016 nejspíš taky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit