Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zakoupil jsem první i druhý díl ale nevydržel jsem to hrát déle jak hodinu. Bohužel mi vadí to "kreslené" zpracování... škoda, jinak to vypadá na kvalitní hru *9*
    • God-of-War
      Ehm.. tak proč si to kupoval?? *7*
  • Vcera vydali na Borderlands 1 nejaky update, najskor uz prekopali multak na Steamworks.
  • MrSanta
    Tak jsem si tak brouzdnul a objevil jsem skill calculator. Vzhledem k tomu, že se na něj vychází fanoušci na oficiálních fórech hry usuzuji, že bude celkem přesný.
    Active skill se otevře již na 3. levelu a ve třetím řádku je jednobodový skill. Takže na cap stone se dostane hráč už na levelu 25, o 6 levelů dřív než ve dvojce.
    Odkaz na calculator: http://www.kharamell.com/blcalc/index.html
    U mě to na 'main' charakter vypadá na Xiphos Athenu.
  • Taky nevím, jestli do Pre-Sequelu jít, ještě pořád sem nedohrál všechna DLC ke dvojce :D. Pre-Sequel přišlo na můj vkus až moc rychle. Asi si vystačím s jedničkou a dvojkou se všemi DLC :). Trochu mi to připomíná situaci s Assassinem :), toho sem taky kupoval jen do dvojky (po Revelations) a trojku už jsem pak koupil až s ročním spožděním v bazáči za asi 300 (s nepoužitým kódem pro online) :). Tak možná podobný osud stihne i další Borderlandsy. Stejně, už dvojka manželku nějak moc nebavila, jedničku semnou hrála daleko radši.
  • I když je to jen nastavovaná kaše, myslím, že pár stovek hodin na to s kamarády v mulťáku padne. *1*
  • na Xkrabici se jeste pari? *16*
  • Nuda, nuda, šeď šeď.
    • Tilwaen
      Rozhodně ne slova, která se dají spojit s Borderlands *3*
      • Ono jak pro koho, já zkusil 2ku, když byl free weekend a začal jsem se nudit už po dvou hodinách hraní. Tím tu hru ale nechci nějak hanit, jen mi nesedla.
        • Tilwaen
          Já na tom byla úplně stejně, nicméně pokud překousneš úvod, je to lepší a lepší :-)
        • God-of-War
          2jka se rozjede až po pár hodinách. Zrovna jí mam rozehranou za mechromancerku a dohranou za Axtona.
          • Ten začátek byl vážně takovej utahanej a repetetivní, hrál jsem za toho sniper-ninju (jméno si nevzpomenu). Ale jestli se to rozjede, jak říkáš, tak tomu možná dám ještě šanci, až zas bude nějaká akce.
            • MrSanta
              To bys měl. Dvě hodiny je na Borderlands 2 fakt málo. To s bídou aktivuješ ten active skill a zbraní máš taky celkem málo. Jestli tě to nebude bavit ani po příchodu do Sanctuary a 'osvobození' Lilith, tak se na to můžeš vykašlat *1*.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit