Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=PXaFw7aC9GE&feature=player_embedded

    novy zabery
  • El Alamein byla nejlepsi. Vzdycky jsem na zacatku vzal letadlo a doletel na tu odlehlou zakladnu v horach (po leve strane za brity). Tam jsem vzal tank a cekal na pribihajici nemce a postupne je jednoho po druhem odstreloval *4* Inu, boti na easy jsou boti na easy *1* Doufam, ze zustanou i ve trojce.
  • No nevim jak v BF1942 ale v BF2 tahle mapa patrila k jedne z nejnevyvazenejsich map, stacilo aby kterykoliv z tymu byl o trochu lepsi a bylo hotovo, takze prijit o letiste a pak delat terc me opravdu nebavilo a naopak kdyz se prez letadla a vycuranej vrtulnik v mracich team nedostal ani z lodi, take naramna zabava.Osobne bych byl radsi kdyby predelali Dragon Valley, nejlepe s nezabratelnym letistem.
  • yeeees wake island? WTB BF3!
  • Tak moment...Karkand bude jako DLC jo?
    • jo a další 4 nejhranější mapy bf 2 Karkand,Wake,Oman a Sharq.... nevim jak se píše, ale když si předobjednáš tak máš dlc zadara.
      • *teda další tři jsem chtěl napsat
      • Hmmm...tak to jo...ale stejně je to kurvárna...
  • bez ww2 to nebude ono
  • Jak řekli kolegové níže, Wake island je jedna velká BF42 nostalgie, kdy si například při prohlížení zálivu vždy vzpomenu na taktické komando maníky, co se ho snažili přeplavat, aby mohli zabrat většinou nechráněnou vlajku na druhé straně a nebo samozřejmě letiště, ke kterému v kůži amerických mariňáků po nastartování mapy směřoval téměř celý tým, jen aby si mohl klofnout dvě letadla. Tahle verze pro BF3 vypadá sakra dobře a jediné co bych "vytknul" je absence flotily, protože by mě zajímalo, co by hráči dokázali udělat s ostrovem, který je postaven na Frostbitu po výstřelu z křižníku. :D
  • xMort
    Škoda že není tak pěkně prosluněná jako v Battlefield 1943 :(
  • zahraju si BF1942 mapu Wake Island a alespoň se mi to nebude škubat *1*
  • El-Bravo
    nostalgická mapa :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit