Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasně, být nekromantem hned se ženu do močálu a tam spřádám tajné plány na ovládnutí všech žab. Ale tak ženskému pohlaví nerozumím, asi má jiné pohnutky. Jen mám pocit že bahenní zápasy to nebudou...
  • těším
  • Mopped
    PC verzi v pěkné krabičce s mapkou, nebo něčím podobným určitě koupím, teda pokud to nebude šajze záležitost. Na tabletu to pro mě nemá význam, i když to vypadá po herní stránce solidně.
    • MickTheMage
      Mapku nemala ani povodna hra v krabici, to vtedy Rohlik odflakol :) A to bolo v casoch ked sa este od RPG v krabici cosi ocakavalo :)
      • Jo, taky bych radeji sel do PC verze s krabici a fyzickymi bonusemi (mapa, triko, figurka).
        Asi jsem staromodni, ale mit nejakou aplikaci ve "storu" to neni nic cimz bych se mohol chlubit :)
        • Kupuješ hry, aby ses mohl chlubit?
  • na jakym se to prezentuje hw? myslim, ze to vypada dobre a hlavne svizne

    tahy jsou na mobilni zarizeni podle me lepsi volba nez real time jako v LoG (a taky mam radsi taktizovani nez obskakovani) *5*
    • Na videu je iPad Air 1. generace.
  • Paráda. Jednotku som vlastnil a bola to super hra. Dúfam že sa pri trojke budem skvelo baviť znova.
  • krokovací dungeon má o dvě třídy horší grafiku, než open world hry s volným pohybem? tady něco neštymuje
    • My na tom mobilu celkem zápasíme s výkonem, šetřit musme na všem, na polygonech, na shaderech... Autor je asi ten poslední kdo má od své hry odstup, ale přes to bych se chtěl zeptat, se kterou open world hrou na mobily a tablety nás poměřujete.
      • jo tak, ono je to jen na mobily, já myslel že multi platform, tak to potom jo, na mobily to vypadá hezky, má upřímná omluva a držím palce ať se zadaří!
      • krome hry nemas odstup ani od diskuzi, to je na hony okatej troll *5*
        • zničující pravdo, podezírám tě, že jsi programátor, co mi sedí za zády :-)

          ale no jo, já vim, tak se v jednom procentu případů neudržím, no
  • Dopis Tu knizku Rohlííííku!!!!
    • Já to mám dopsaný,a le zhroutil se mi vydavatel (fyzicky). Musíme počkat, no.
  • Bude rencze na Chariot Wars ?
    https://www.youtube.com/watch?v=22lOlPE04so
    • jsem koukal na intro a je to vykradena scena z ben hura, jen tam nepochopitelne misto hlavniho hrdiny jede nejaka divicina? kdo to kdy videl, aby ve staroveku zavodila holka? jeste by to mohla bejt islam vyznavajici opalena lessba a byla by to kompletni charakteristika dnesni doby
  • Dobry!
  • Soubojovy system vypada dobre a zabavne. Ac jsem byl k novem Skeldalu dost skepticky, za tohle mu musim uznat body. Jen doufam, ze jeste prehodnoti zapojeni klasickych zbrani a dojde poradne i na ne (podle tohoto videa uz je nejaky priklon ke klasickym zbranim i patrny, tak jen houst...).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit